Kompletná angličtina s Broňom Sobotkom

Cena: 100,00 € s DPH

Počet lekcií:
412
Celková dĺžka videí:
23:26 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Myslíte si, že na angličtinu nemáte bunky? Veríte, že niektoré veci proste nikdy nepochopíte a že znieť anglicky „cool“ a sebavedomo je pre vás nereálne? Tak to ste na správnej adrese!

Broňa pomáha študentom prekonávať obavy a neistoty z angličtiny už 15 rokov. A v tomto novom maxikurze pomôže aj vám. Zrozumiteľne, jasne a hlavne zábavne, pretože, ako sám hovorí: „Štúdium angličtiny by nemala byť nuda, na to je náš život príliš krátky.“

V tomto veľkom balíčku nájdete pekne pohromade všetky Broňove kurzy vytvorené pre Seduo do roku 2019 — na jednom mieste a za skvelú cenu.

Na čo presne sa môžete tešiť?    

  • Podrobné vysvetlenie a precvičenie všetkých dvanástich anglických časov  
  • Súhrn najčastejších chýb, ktoré v angličtine robíme (v gramatike, slovnej zásobe, výslovnosti...)  
  • Konečne jasný návod pre správne používanie členov  
  • Obrovskú kopu anglických idiomov (hudba, šport, zvieratá a ďalšie)  
  • Naozaj dôkladné precvičenie dôležitých predložiek  
  • Veľké množstvo cool fráz a obratov na každú príležitosť  
  • Popísanie zákerností anglického slovosledu, ktoré nám často robia problémy  
  • Poriadnu zásobu anglických frázových slovies  
  • A tiež slová a frázy, ktoré vás v škole nenaučili, ale v skutočnom živote ich naozaj oceníte.

Skrátka poriadna nálož angličtiny. Aby ste si po poslednej lekcii mohli sebavedomo povedať: „Alright!"  

Osnova kurzu

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na čítať viacsvete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz  

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

100 %

1 hodnotenie
1x
0x
0x
0x
0x

a buďte prvý, kto pridá recenziu.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.