Komunikačné zručnosti pre modré goliere

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Michaela Holišová Česky

Cena: 31,00 € s DPH

Počet lekcií:
17
Celková dĺžka videí:
52 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Naučte sa komunikovať jasne a zrozumiteľne tak, aby vás ľudia – podriadení aj nadriadení - skutočne počúvali.

V kurze si osvojíte

Majstri sú mnohokrát povýšení z radov najlepších operátorov. Majú skvelé zručnosti, týkajúce sa práce v dielni. Ako ale riadiť ľudí? Ako s nimi komunikovať, aby splnili zadané úlohy? A ako predostrieť nadriadenému oprávnené požiadavky? Dobrá správa je, že komunikácia je tiež zručnosť rovnako ako nastavenie stroja. A ako každá zručnosť sa dá naučiť. A najlepšie sa naučí, keď vám niekto ukáže, ako na to. Na konkrétnych príkladoch z každodennej praxe z prostredia výrobných firiem.

V kurze sa naučíte:

 • Stanoviť si skutočný cieľ komunikácie.
 • Určiť si, kde sa nachádza vaše nepodkročiteľné minimum.
 • Ako pracovať s potrebami druhej strany.
 • Ako budovať zhodu.
 • Vnímať všetky faktory, ktoré môžu mať vplyv na dosiahnutie dohody.
 • Zapojiť všetky zmysly, aby bolo vaše zdelenie lepšie vnímané.
 • Tri piliere, na ktorých môžete stavať svoje zdelenia.

Kurz je určený pre:

 • líniových manažérov
 • majstrov
 • team lídrov
 • group lídrov

Osnova kurzu

Michaela Holišová

Michaela Holišová

Trénerka, koučka a facilitátorka, autorka knihy Rodič leader

Michaela má viac ako 15 rokov manažérskych skúseností. Pohybovala sa v stredných firmách pôsobiacich v oblasti výroby, obchodu aj služieb. čítať viacPracovala na projektoch zavádzania zmien a reorganizácie oddelenia v oblasti logistiky a nákupu. Prešla aj skúsenosťami krízového manažéra. Svoje praktické skúsenosti dnes prenáša do tréningov. Je autorkou knihy Rodič leader, v ktorej sa venuje témam spojených s vedením ľudí.

Všetky kurzy lektora Michaela Holišová

Hodnotenie kurzu

89 %

238 hodnotenie
148x
61x
22x
2x
5x

Sladjana Svetlik

👍


Vladimír K.

Zaujímavý a hodnotný kurz, nielen proces, ale aj taktika a pripravenosť pre niekedy až boj, ďakujem.


Peter Š.

skvelé vyjadrovacie a komunikačné schopnosti

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.