Koniec prokrastinácie

i v audio verzii i v audio verzii

Kurzom sprevádza Petr Ludwig a GrowJOB Česky

Cena: 72,00 € s DPH

Zľava -50 %: 36,00 € s DPH

Platí do 3. 10. 2022

Počet lekcií:
20
Celková dĺžka videí:
2:05 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Poznáte ten pocit, kedy viete, čo máte robiť, ale aj tak to nerobíte? Chcete zlepšiť svoju motiváciu a celkovú životnú spokojnosť? Cítite, že by ste mohli lepšie plánovať svoj čas a stanovovať priority?

*Prokrastinácia = chorobné odkladanie dôležitých povinností.

Kurz vám na začiatku vysvetlí príčiny vzniku prokrastinácie a následne vám odovzdá konkrétne a praktické nástroje, ktoré vám pomôžu nad prokrastináciou víťaziť každý deň.

Hlavným zmyslom kurzu je:    

  • pomôcť vám nájsť a vytvoriť si osobnú víziu → a žiť tak šťastnejší a naplnenejší život,  
  • pomôcť vám osvojiť si a udržovať návyky → a vychovať svojho "slona",  
  • pomôcť vám zvýšiť osobnú efektivitu → a získať tak pre seba viac času.

Kurz spracováva aktuálne vedecké poznatky o motivácii, rozhodovaní, time managementu a životnej spokojnosti. Vychádza z aktuálnych vedeckých štúdií z univerzít ako Harvard, Stanford alebo MIT.

V kurze sa naučíte, ako:

  • zvýšiť svoju vnútornú motiváciu do práce a účinnejšie motivovať ostatných,  
  • rozdeliť úlohy na podproblémy, označiť priority a zvýšiť sústredenie na prácu,  
  • sa dlhodobo naučiť pozitívne návyky a odnaučiť tie negatívne,  
  • počas dňa efektívne regenerovať energiu tak, aby ste nestrácali kreativitu a vôľu,  
  • znížiť vplyv negatívnych emócií, stresu a zbaviť sa rozhodovacej paralýzy,  
  • si zorganizovať každý deň a celý život tak, aby ste robili na prvom mieste to, čo má pre vás najväčší zmysel.

Z kurzu si odnesiete 4 unikátne a praxou overené nástroje, ktoré dlhodobo zvýšia vašu produktivitu práce a celkovú životnú spokojnosť.

Okrem nástrojov na stiahnutie sú súčasťou kurzu desiatky odkazov na ďalšie články, citáty, odporúčané knihy a video prednášky.

Naučiť sa s prokrastináciou bojovať je jednou z najpodstatnejších zručností pre život v informačnej dobe, hoci ide o problém starý ako ľudstvo samo.

„Zatiaľ čo strácame svoj čas váhaním a odkladaním, život uteká.“ - Seneca

Čas je to najcennejšie, čo v našom živote máme.

Neprokrastinujte boj proti prokrastinácii a naučte sa ju poraziť práve teraz!

Nadväzujúcim kurzom je Čo vie veda o spokojnosti? tiež od Petra Ludwiga. Chcete sa dozvedieť, čo aktuálna veda vie o spokojnosti a ako nepodliehať skepse a negativizmu?

Osnova kurzu

Prokrastinácia - zásadný problém dnešnej doby a nepriateľ spokojnosti
VÍZIA: ako nájsť svoju osobnú víziu a zapáliť tak motor vnútornej motivácie?
AKCIA: ako posilňovať vôľu, odolávať pokušeniam a žiť každý deň viac naplno?
Finálna lekcia a test
Celková dĺžka videí
2:05 hod
Petr Ludwig

Petr Ludwig

riaditeľ GrowJOB institute

Petr Ludwig je autorom bestsellera Koniec prokrastinácie, ktorého sa v ČR predalo viac ako 100.000 výtlačkov, je preložený už do 17 jazykov a je to čítať viacaktuálne najpredávanejšia česká kniha vo svete.  Petr sa dlhodobo zameriava na popularizáciu kritického myslenia v spoločnosti. Je autorom programu Deep Talks, jedného z najsledovanejších podcastov v ČR, ktorého témou sú hodnoty a zmysel práce a života celkovo. Dlhodobo žije v Prahe a New Yorku. Pred štrnástimi rokmi založil vzdelávací inštitút GrowJOB, ktorý prenáša do praxe aktuálne vedecké poznatky z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Inštitút pomáha zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo firmách.

Všetky kurzy lektora Petr Ludwig
GrowJOB

GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo čítať viacfirmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.

Všetky kurzy lektora GrowJOB

Hodnotenie kurzu

95 %

2 368 hodnotenie
1935x
300x
89x
16x
28x

Julian B.

Tento kurz byl naprosto skvělý a neskutečně motivující. Všechny části byly provedeny s naprostou odborností, počínaje výkonem lektora, přes obsah a formu, konče studijními materiály. Byl pro mě inspirací, jak dobře lze věci dělat. Upřímně děkuji. Julian Babrnák


Jitka P.

Moc hezký kurz.


Marián Minárčiný

Perfektny kurz. Niektore z myslienok som uz uplatnoval v minulosti, ale v tomto kurze boli podane opat v inom svetle a novych suvislostiach. Kurz urcite odporucam kazdemu :)

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.