Koniec prokrastinácie

Kurzom sprevádza  Petr Ludwig a GrowJOB

Vhodné na počúvanie

Poznáte ten pocit, kedy viete, čo máte robiť, ale aj tak to nerobíte? Chcete zlepšiť svoju motiváciu a celkovú životnú spokojnosť? Cítite, že by ste mohli lepšie plánovať svoj čas a stanovovať priority? Celý popisok

80,00 € s DPH

Celková dĺžka

2:05 hod

Počet lekcií

20

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

*Prokrastinácia = chorobné odkladanie dôležitých povinností.

Kurz vám na začiatku vysvetlí príčiny vzniku prokrastinácie a následne vám odovzdá konkrétne a praktické nástroje, ktoré vám pomôžu nad prokrastináciou víťaziť každý deň.

Hlavným zmyslom kurzu je:    

  • pomôcť vám nájsť a vytvoriť si osobnú víziu → a žiť tak šťastnejší a naplnenejší život,  
  • pomôcť vám osvojiť si a udržovať návyky → a vychovať svojho "slona",  
  • pomôcť vám zvýšiť osobnú efektivitu → a získať tak pre seba viac času.

Kurz spracováva aktuálne vedecké poznatky o motivácii, rozhodovaní, time managementu a životnej spokojnosti. Vychádza z aktuálnych vedeckých štúdií z univerzít ako Harvard, Stanford alebo MIT.

V kurze sa naučíte, ako:

  • zvýšiť svoju vnútornú motiváciu do práce a účinnejšie motivovať ostatných,  
  • rozdeliť úlohy na podproblémy, označiť priority a zvýšiť sústredenie na prácu,  
  • sa dlhodobo naučiť pozitívne návyky a odnaučiť tie negatívne,  
  • počas dňa efektívne regenerovať energiu tak, aby ste nestrácali kreativitu a vôľu,  
  • znížiť vplyv negatívnych emócií, stresu a zbaviť sa rozhodovacej paralýzy,  
  • si zorganizovať každý deň a celý život tak, aby ste robili na prvom mieste to, čo má pre vás najväčší zmysel.

Z kurzu si odnesiete 4 unikátne a praxou overené nástroje, ktoré dlhodobo zvýšia vašu produktivitu práce a celkovú životnú spokojnosť.

Okrem nástrojov na stiahnutie sú súčasťou kurzu desiatky odkazov na ďalšie články, citáty, odporúčané knihy a video prednášky.

Naučiť sa s prokrastináciou bojovať je jednou z najpodstatnejších zručností pre život v informačnej dobe, hoci ide o problém starý ako ľudstvo samo.

„Zatiaľ čo strácame svoj čas váhaním a odkladaním, život uteká.“ - Seneca

Čas je to najcennejšie, čo v našom živote máme.

Neprokrastinujte boj proti prokrastinácii a naučte sa ju poraziť práve teraz!

Nadväzujúcim kurzom je Čo vie veda o spokojnosti? tiež od Petra Ludwiga. Chcete sa dozvedieť, čo aktuálna veda vie o spokojnosti a ako nepodliehať skepse a negativizmu?

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Petr Ludwig

riaditeľ GrowJOB institute

Petr Ludwig je autorom bestsellera Koniec prokrastinácie, ktorého sa v ČR predalo viac ako 100.000 výtlačkov, je preložený už do 17 jazykov a je to aktuálne najpredávanejšia česká kniha vo svete. 

Petr sa dlhodobo zameriava na popularizáciu kritického myslenia v spoločnosti. Je autorom programu Deep Talks, jedného z najsledovanejších podcastov v ČR, ktorého témou sú hodnoty a zmysel práce a života celkovo. Dlhodobo žije v Prahe a New Yorku.

Pred štrnástimi rokmi založil vzdelávací inštitút GrowJOB, ktorý prenáša do praxe aktuálne vedecké poznatky z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Inštitút pomáha zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo firmách.


GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo firmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.

Hodnotenie kurzu

95 %

2 983 hodnotenie
2423x
396x
108x
24x
32x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Pavel K.

Záludné otázky typu co neplatí, co není pravda. Jinak dost dobrý. Takže poslouchat od prvního slova.


Jan S.

super


Veronika V.

Zatím jeden z nejlepších lektorů, které jsem na SEDUO zaznamenala. Příjemný a nenudný projev.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.