Koučovanie pre nekoučov: ako využiť koučing v manažérskej praxi

Kurzom sprevádza  Juraj Surma

Vhodné na počúvanie

Úlohou manažéra je dostať zo svojich ľudí čo najviac. Dostať zo seba maximum však dokážu ľudia iba sami. My im v tom môžeme akurát tak pomôcť. Napríklad formou koučingu. Zaraďte koučovanie do svojej manažérskej praxe bez toho, aby ste sa stali koučom. Celý popisok

39,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:00 hod

Počet lekcií

14

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Doplnenie koučingu do skill setu manažéra. O to ide v tomto kurze. Je to kurz zameraný na zručnosť, nie je určený adeptom na profesionálny koučing. Je presne pre manažérky a manažérov, ktorí chcú používať koučing vo svojej praxi. Po vzhliadnutí kurzu pochopíte, z akého dôvodu je dobré mať koučing medzi svojimi manažérskymi zručnosťami. Aké je jednoduché koučing používať v rôznych manažérskych situáciách a z čoho koučing pre nekoučov pozostáva.

V kurze sa zameriame na štyri jednoduché oblasti:

  • ako si vytvoriť priestor na koučovanie
  • ako sa správne upozadiť
  • ako počúvať a pýtať sa 
  • a ako celý proces nasmerovať na zmenu, ktorá prebehne v budúcnosti.

Nemusíte byť koučom ani fanúšikom koučingu, aby ste tento kurz využili. Stačí, aby ste boli otvorení k doplneniu vašich nástrojov v práci so svojimi ľuďmi.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Juraj Surma

Leadership, sales & skills developer

Od roku 2006 sa venuje rozvoju jednotlivcov a tímov, dovtedy pracoval na rôznych manažérskych pozíciách v oblasti Arts Managementu a študoval na čítať viacVŠMU v Bratislave. Od svojich 4 rokov hrával každé poobedie na prázdnych parkoviskách hokejbal. To v ňom vyvinulo silný pocit pre vnímanie skupín a jednotlivcov v skupinách, ktoré prechádzajú v hre neustálou zmenou. A to mu ostalo dodnes. Rozvíja kompletné top a mid manažmenty, ktoré menia organizáciu, čo sa prejavuje vo vysokom prekračovaní naplánovaného. Pomáha manažérom zmeniť svoje nastavenie v záujme ich vlastnej záchrany, a to nielen profesionálnej. V roku 2020 ukončil štúdium ako jediný zo Slovenska na INSEAD vo Francúzsku, kde absolvoval Executive Master for Change. Už 8 sezón je spoluautorom podcastu sprievodca-manazera.sk, ktorý má cez 150 podcastov a viac ako 70 000 poslucháčov. Vo voľnom čase koučuje a hrá florbal za FBK AS TRENČÍN TRENOVEC, s ktorým dosiahol na dva tituly a v ďalšej sezóne usiluje o majstrovský hetrik.  

Hodnotenie kurzu

92 %

311 hodnotenie
228x
58x
16x
7x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Ján Džuppa

Prakticky kurz, jeden z mala, po ukonceni ktorych sa neviem dockat, ako si to vyskusam v praxi


Jana K.

Strucny, nazorny kurz, ktory jednoducho, cez skvele ukazky a doplnenia lektora ponuka prakticke techniky pre zlepsenie komunikacie (nie len pre manazerov) a pre rozvoj vztahov. Jednoducho vysvetluje rozdiel medzi vyuzivanim prvkov koucingu v rozhovore a koucingom ako procesom sprevadzania. Dakujem


Božena Kameníková

Zrozumiteľne..

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.