Kreativita ako superschopnosť pre každého

i v audio verzii

Čo sa v kurze naučíte

V kreativite vyhrávajú tí, ktorí nečakajú na múzu, osvietenie, motiváciu, ale vytvorili z kreativity svoju ďalšiu zručnosť. Kreativita je remeslo. Naučte sa ho a získajte tak novú praktickú superschopnosť.

Viete ako zrýchlite výťah? Dáte doň zrkadlo. Kreativita je superschopnosť pre každého, kto chce niečo vyriešiť, alebo vymyslieť. Či už riešite niečo v práci, alebo sa rozhodnete podnikať. Techniky a rady z tohto kurzu budete vedieť využiť takmer každý deň.  Kreativita je základom úspechu nielen v kreatívnych profesiách, alebo v biznise, ale aj v každodennom živote. 

Každý by chcel byť kreatívnejší, ale len málo ľuďom sa kreativitou podarí živiť a z nich len pár to dokáže dlhodobo a úspešne. Praktický pohľad na kreativitu a konkrétne rady a techniky vám preto predstaví človek, ktorý má za sebou niekoľko úspešných biznisov, viac ako 200 kreatívnych ocenení a bol zaradený medzi Top 100 európskych inovátorov podľa Google a Financial Times. 

V tomto kurze sa naučíte:

  • Čo pomáha kreativite?
  • Prečo brainstorming nefuguje?
  • Čo robiť, keď máte kreatívny blok?
  • Ako pomôcť kreativite byť praktickou? 
  • Ako sa nezblázniť?

Kurz pomôže nielen kreatívcom a ľuďom v kreatívnych v profesiách ale každému, kto chce niečo vytvoriť a vymyslieť. Či už riešite niečo v práci, alebo sa rozhodnete podnikať, techniky z kurzu budete vedieť využiť takmer každý deň.  

Osnova kurzu

Michal Pastier

Michal Pastier

inovátor a kreatívny riaditeľ

Michal je inovátor, spoluzakladateľ a kreatívny riaditeľ agentúr Darwin & theMachines a GoBignameBol zaradený medzi Top 100 čítať viaceurópskych inovátorov podľa Google a Financial Times. Dostal sa aj na titulku magazínu Forbes Slovensko a bol zaradení do rebríčka Forbes 30pod30. Patrí medzi najmladších držiteľov prestížneho ocenenia FILIP za výnimočný prínos do slovenskej reklamy a s vyše 200 kreatívnymi oceneniami patrí medzi najoceňovanejších reklamných tvorcov v regióne. V roku 2021 založil novú hybridnú agentúru Darwin and the Machines, ktorej cieľom je namiesto jednorazových kampaní tvoriť dlhodobú a konzistentnú komunikáciu značiek. Darwin je priamo napojení na branding štúdio GoBigname, ktoré má za sebou už vyše 250 projektov nových značiek cez názov, identitu po globálne testovanie nových konceptov.

Všetky kurzy lektora Michal Pastier

Hodnotenie kurzu

93 %

528 hodnotenie
401x
85x
28x
8x
6x

Eliška G.

Stručný a výstižný kurz - velmi pěkně zpracovaný.


Mgr. M. G.

Perfektný kurz! "Kreativita nesmie vedieť, že ju hľadáte" mi bude ešte dlho rezonovať. Všetky tipy sa mi páčili a pomáhali mi reflektovať vlastné skúsenosti a myšlienky o kreativite. Najviac sa mi páčili príklady z vlastných kampaní a projektov. Kurz, ktorý sa dá pozrieť viacej krát a vždy si tam nájdete niečo iné.


Petr T.

super

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
57 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup