Kritické myslenie 2 - Ako hacknúť rozhodovanie - intuícia vs. algoritmy

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza GrowJOB a Lukáš Hána

Cena: 32,00 € s DPH

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
54 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Hacknite svoje rozhodovanie pomocou jednoduchých trikov, ktoré vás podržia v situáciách, kedy vám chýba čas a informácie.

V kurze si osvojíte

Kritické myslenie

Máte niekedy pocit, že sú rozhodnutia príliš zložité a komplikované? Možno je to preto, že máte na výber z veľa možností alebo vyhodnocujete mnoho informácií. Rovnako ako vám kuchárka pomôže zjednodušiť varenie vďaka receptom, môžete si uľahčiť rozhodovanie pomocou jednoduchých pravidiel a postupov - tzv. algoritmov. Podobne ako sa v recepte dozviete potrebné ingrediencie a postup prípravy jedla, vám algoritmy pomôžu vybrať kľúčové informácie a prepojiť ich do výsledného rozhodnutia. V tomto kurze si založíte svoju vlastnú rozhodovaciu kuchárku.

V kurze sa naučíte:    

  • Jednoduché hacky pre rýchle rozhodovanie s minimom informácií  
  • Ako obmedziť skreslenie vášho úsudku pochádzajúceho zo šumu a kognitívnych klamov.
  • Vytvárať vlastné rozhodovacie algoritmy pre nové situácie. 
  • Ako funguje intuícia, kedy ju počúvať, kedy nie a ako ju zapojiť do rozhodovania.   Kurz je určený pre:    
  • Manažérov  
  • Podnikateľov  
  • Študentov  
  • Verejnosť

Osnova kurzu

Ako hacknúť rozhodovanie - intuícia vs. algoritmy
Celková dĺžka videí
54 min
GrowJOB

GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo čítať viacfirmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.

Všetky kurzy lektora GrowJOB
Lukáš Hána

Lukáš Hána

Konzultant a lektor kritického myslenia vo vzdelávacom Inštitúte GrowJOB

Na školeniach, prednáškach a konzultáciách učí ľudí aplikovať kritické myslenie pri práci s informáciami a rozhodovaní. čítať viacŠtudoval Diplomaciu na VŠE a Koučing a manažment na Ecole Supérieure de Commerce de Rennes vo Francúzsku. Založil projekt #krimyš (www.krimys.cz) a pomohol vytvoriť kurz kritického myslenia na VŠE. Je alumni Centra pre aplikovanú racionalitu CFAR.

Všetky kurzy lektora Lukáš Hána

Hodnotenie kurzu

81 %

134 hodnotenie
54x
48x
21x
4x
7x

Lukáš H.

Zatím 🔝 kurz, který jsem absolvoval.

Reakcia lektora:

“Až tak?! Děkuju, vážím si toho! :)“


Pavla J.

Kurz se mi moc líbil. Určitě využiji v praxi a doporučím kolegům.

Reakcia lektora:

“Díky za zhlédnutí a hezké hodnocení Pavlo. :)“


Milan B.

Opět, super, ale s testem jsem bojoval.
Díky. Milan

Reakcia lektora:

“Díky za hodnocení Milane. Co na to říct, jsem prostě přísnej. ;)“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.