Kritické myslenie 4 - Rozhodovanie v neistote

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Lukáš Hána a GrowJOB

Cena: 32,00 € s DPH

Počet lekcií:
9
Celková dĺžka videí:
1:15 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Budúcnosť je neistá. Nevešajte ale hlavu a radšej sa naučte s neistotou v rozhodovaní pracovať. Vďaka kurzu ovládnete jednoduché techniky, ako na to.

V kurze si osvojíte

Kritické myslenie

Keby sme dopredu vedeli, ako sa veci vyvŕbia, bolo by rozhodovanie oveľa ľahšie. Neistota je ale súčasťou snáď každej voľby. Budete sa s ňou teda musieť zmieriť a naučiť pracovať. Našťastie existujú metódy, ktoré vám pomôžu neisté možnosti analyzovať, zvážiť a rozumne vyhodnotiť. Po absolvovaní kurzu tak budete schopní určiť, čo je správna voľba, aj keď si nemôžete byť budúcim vývojom ístí. Zároveň sa dozviete, ako robiť lepšie predpovede budúceho vývoja vďaka technikám tzv. superprognostikov. Šťastie praje pripraveným. Pripravte sa aj vy na nástrahy neistej budúcnosti!

V kurze sa naučíte:    

  • Čo znamená pravdepodobnosť a ako s ňou pracovať v predpovediach  
  • Nástroj na skoré rozpoznanie malérov - Prúser lístok  
  • Ako sa pripraviť na nepredvídateľné  
  • Ušetriť peniaze a maximalizovať zisky vďaka prepočtu Očakávanej hodnoty  
  • Zmapovať a vyhodnotiť budúci možný vývoj pomocou Mapy scenárov.

Kurz je určený pre:    

  • Manažérov  
  • Podnikateľov  
  • Politikov  
  • Študentov
  • Verejnosť  

Osnova kurzu

Lukáš Hána

Lukáš Hána

Konzultant a lektor kritického myslenia vo vzdelávacom Inštitúte GrowJOB

Na školeniach, prednáškach a konzultáciách učí ľudí aplikovať kritické myslenie pri práci s informáciami a rozhodovaní. čítať viacŠtudoval Diplomaciu na VŠE a Koučing a manažment na Ecole Supérieure de Commerce de Rennes vo Francúzsku. Založil projekt #krimyš (www.krimys.cz) a pomohol vytvoriť kurz kritického myslenia na VŠE. Je alumni Centra pre aplikovanú racionalitu CFAR.

Všetky kurzy lektora Lukáš Hána
GrowJOB

GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo čítať viacfirmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.

Všetky kurzy lektora GrowJOB

Hodnotenie kurzu

88 %

71 hodnotenie
40x
20x
10x
0x
1x

Michaela P.

nedalo mi to nic...

Reakcia lektora:

“To mě moc mrzí Michaelo. Seduo má garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti, takže jí neváhejte využít. Případně se s vámi rád spojím a bezplatně dovysvětlím věci, abyste v nich našla smysl, pište když tak na mail lukas.hana@growjob.com.“


Lenka L.

Bylo to zajímavé, kritické myšlení v rozhodování používám, ale do výpočtů očekávané hodnoty se v praxi asi pouštět nebudu.

Reakcia lektora:

“Díky Lenko za hodnocení, třeba jí přijdete na chuť až časem ;)“


Petr B.

Velice zajímavý kurz, srozumitelný výklad.

Reakcia lektora:

“Díky Petře :)“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.