Kritické myslenie 4 - Rozhodovanie v neistote

Kurzom sprevádza  Lukáš Hána a GrowJOB

Budúcnosť je neistá. Nevešajte ale hlavu a radšej sa naučte s neistotou v rozhodovaní pracovať. Vďaka kurzu ovládnete jednoduché techniky, ako na to.

40,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:15 hod

Počet lekcií

9

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Keby sme dopredu vedeli, ako sa veci vyvŕbia, bolo by rozhodovanie oveľa ľahšie. Neistota je ale súčasťou snáď každej voľby. Budete sa s ňou teda musieť zmieriť a naučiť pracovať. Našťastie existujú metódy, ktoré vám pomôžu neisté možnosti analyzovať, zvážiť a rozumne vyhodnotiť. Po absolvovaní kurzu tak budete schopní určiť, čo je správna voľba, aj keď si nemôžete byť budúcim vývojom ístí. Zároveň sa dozviete, ako robiť lepšie predpovede budúceho vývoja vďaka technikám tzv. superprognostikov. Šťastie praje pripraveným. Pripravte sa aj vy na nástrahy neistej budúcnosti!

V kurze sa naučíte:    

  • Čo znamená pravdepodobnosť a ako s ňou pracovať v predpovediach  
  • Nástroj na skoré rozpoznanie malérov - Prúser lístok  
  • Ako sa pripraviť na nepredvídateľné  
  • Ušetriť peniaze a maximalizovať zisky vďaka prepočtu Očakávanej hodnoty  
  • Zmapovať a vyhodnotiť budúci možný vývoj pomocou Mapy scenárov.

Kurz je určený pre:    

  • Manažérov  
  • Podnikateľov  
  • Politikov  
  • Študentov
  • Verejnosť  
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Lukáš Hána

Konzultant a lektor kritického myslenia vo vzdelávacom Inštitúte GrowJOB

Na školeniach, prednáškach a konzultáciách učí ľudí aplikovať kritické myslenie pri práci s informáciami a rozhodovaní. Študoval Diplomaciu na VŠE a Koučing a manažment na Ecole Supérieure de Commerce de Rennes vo Francúzsku. Založil projekt #krimyš (www.krimys.cz) a pomohol vytvoriť kurz kritického myslenia na VŠE. Je alumni Centra pre aplikovanú racionalitu CFAR.


GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo firmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.

Hodnotenie kurzu

87 %

104 hodnotenie
59x
29x
13x
0x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Vladimír K.

Opäť výborný kurz v podaní výborného lektora. Ďalší skvelý návod pre oblasť rozhodovania sa, najmä pre dosahovanie väčších či veľkých cieľov. ĎAKUJEM.

Reakcia lektora:

“Děkuji Vladimíre. :)“


Andrea B.

******

Reakcia lektora:

“6 hvězdiček z 5? Děkuju, Andreo :D“


Michaela P.

nedalo mi to nic...

Reakcia lektora:

“To mě moc mrzí Michaelo. Seduo má garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti, takže jí neváhejte využít. Případně se s vámi rád spojím a bezplatně dovysvětlím věci, abyste v nich našla smysl, pište když tak na mail lukas.hana@growjob.com.“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.