Krízové ​​riadenie bez servítok očami globálneho manažéra

Kurzom sprevádza  Jiří Kula

Vhodné na počúvanie

Kríza je ako úder na solar. Prekvapí, zasiahne na citlivom mieste a pekelne bolí. Zistite, ako rozpoznať krízu od normálneho problému a na konci skončiť na strane víťazov. Celý popisok

70,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:18 hod

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Každá kríza má svojich víťazov a porazených. Chcel by som prispieť k tomu, aby sa zvýšili vaše šance, že budete na strane víťazov.

Kurz je určený pre:

 • top manažment: ako inšpirácia a podchytenie najčastejších chýb,
 • middle manažérov: ako pochopenie nadriadených a inšpirácia pre samotné vedenie,
 • členov tímu: ako uvedomenie, čo počas krízy ich nadriadení riešia.

V kurze:

 • sa dozviete, ako rozpoznať krízu, ako ju oddeliť od normálnych problémov a čo krízu spúšťa. 
 • Kríza je ako úder na solar, budete mať šancu zistiť, ktoré základné zdroje osobného alebo firemného života vám ten úder najviac zasiahne.
 • Uvedomíte si, aké vlastnosti sú na riešenie krízy potreba a môžete si porovnať, či ich máte a či ich majú ľudia, ktorých poznáte alebo ktorí vás riadia. 
 • Dostanete návod, ako v kríze komunikovať, čo hovoriť a čo rozhodne nerobiť.
 • Ľudia sa v kríze často správajú iracionálne. Vypočujete si, ako sa iracionalita prejavuje, a obdržíte tipy, ako s ňou bojovať, respektíve nebojovať.
 • Budete mať šancu si osvojiť zručnosti na riešenie komplexných problémov, ako počas krízy motivovať a na koho vsadiť a koho nechať byť, pretože to je strata času.
 • Problém každej krízy je kontrola nad situáciami, ktoré sú rýchlejšie ako možnosť akejkoľvek kontroly. Získate tipy, čo môžete kontrolovať a čo nechať plávať.
 • Dostanete odpoveď na klasickú otázku, či je možné sa na krízy pripraviť alebo nie a či má zmysel robiť krízové scenáre.
 • A ako je to s expertmi, má zmysel sa na nich spoliehať? Aj na to dostanete odpoveď.

Neoddeliteľnou súčasťou každej lekcie sú prežité príbehy. Budete mať šancu si ich predstaviť, vžiť sa do nich, pobaviť sa nimi a zamyslieť sa, ako by ste ich riešili vy a čo z nich si môžete odniesť do riešení vlastných situácií.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Jiří Kula

Krízový manažér, konzultant, kouč

Jiří pôsobil v role krízového manažéra v posledných 10 rokoch v korporácii Colfax/ESAB, najskôr v rámci pozície Regionálneho lídra pre Indiu a Južnú Áziu a neskôr v role Globálneho lídra pre biznis integráciu a reštrukturalizáciu.

Pred rolou krízového lídra si Jiří prešiel mnohými krízovými situáciami v dobách, kedy riadil firmy v Česku, Fínsku, Poľsku a Taliansku. Veľkou školou života pre získanie tejto expertízy mu boli špeciálne tréningy na krízový manažment v Britskej kráľovskej vojenskej akadémii Sandhurst a v IMD v Lausanne.

Na zvládnutie mnoho rokov mentálne náročných výziev Jiřímu pomáhali hlavne aktivity dlhoročného odpočinku ako pútnická Svätojakubská cesta, pobyt v Himalájach a v budhistickom centre v Thajsku a trvalé investovanie do vlastného sebarozvoja.

V súčasnej dobe sa Jiří venuje odovzdávaniu svojich skúseností formou lektorstva, prednášok, mentoringov a koučingov.Pre jeho lektorský štýl je typický ťah na bránku, praktickosť a zábavnosť, autenticita a mimoriadne skúsenosti. 

S Jiřím sa môžete spojiť na LinkedIne.

Hodnotenie kurzu

95 %

578 hodnotenie
461x
86x
27x
1x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Miroslav K.

Tak teď už znám krizového manažera. Děkuji, byl to zážitek, skvělé se od Vás učit.


František F.

Jiří Kula má určitě mnoho zkušeností ze světa, ale jeho projev je NEmonotónní, vystupování a hlas je jako drama, dokáže se přenést přes obrazovku.Ikdyž mluví o byznysu, tak ale situace, vztahy mezi lidmi jsou všude, doma, ve výrobě...Každý si může z jeho lekce vybrat, to co potřebuje pro svoji práci...a použít v praxi.
Aaa voootom to je !!!


Alexandr K.

Kula jako vždycky. Perfektní!👍

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.