Profíkom v Exceli za 7 hodín

Kurzom sprevádza  Pavel Lasák

Jednoducho vás naučíme celý Excel. Ani tie najzákernejšie funkcie vás nezaskočia a grafy budú skákať, ako vy pískate. Máte pred sebou najrozsiahlejší a najdôkladnejší online kurz Excelu v SR. Celý popisok

100,00 € s DPH

Celková dĺžka

6:47 hod

Počet lekcií

158

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Skúsený lektor Pavel Lasák dal do týchto 158 lekcií (takmer 7 hodín videa) všetko, čo potrebujete, keď chcete s Excelom vo Windows pracovať rýchlo, efektívne a bez ťažkostí. Ku každej lekcii dostanete predpripravené cvičenie, kde si každý krok hneď vyskúšate spolu s lektorom.

Začneme od úplných základov:    

 • Ako otvoriť Excel, rýchlo vytvoriť tabuľku    
 • Ako upraviť tabuľku tak, aby bola pekná a prehľadná    
 • Naučíte sa používať funkcie a výpočty    
 • Vytvoriť z tabuľky rôzne typy grafov

I tí skúsenejší tu ale môžu nájsť pár dobrých trikov, ktoré ešte nepoznajú.

Ďalej prejdeme podrobne všetko, čo Excel vie, napríklad:    

 • Počítanie s dňami v týždni, sviatky alebo časom    
 • Automatické doplňovanie údajov do tabuľky    
 • Výpočet priemeru, mediánu, maxima a pod.    
 • Rozdelenie textu do samostatných buniek (napr. meno a priezvisko)    
 • Pokročilé možnosti vizualizácie údajov v prehľadných grafoch    
 • Ako používať overenie údajov a uzamknutie    
 • Práca s makrami a kartou vývojára

Dôkladne preberieme kontingenčné tabuľky a grafy, ktoré patria k tomu najužitočnejšiemu, čo Excel ponúka skúseným užívateľom.

Zakončíme všetko tipmi a trikmi na praktické použitie ako:    

 • Klávesové skratky, ktoré vám zrýchlia prácu    
 • Ako ľahko nájsť a vymazať opakujúce sa údaje (duplicity)    
 • Vytváranie vlastných šablón    
 • Ako celú tabuľku alebo jej časti vytlačiť    
 • ...a mnoho ďalšieho

Ešte váhate? Po tomto kurze zistíte, aký užitočný pomocník je Excel pre každého, kto ho vie správne používať.

Poznámka: Tento kompletný kurz spája 11 čiastkových kurzov Excelu na Seduo. Okrem toho je ale doplnený o ďalšie extra materiály, ktoré samostatne nie sú k dispozícii.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Pavel Lasák

Expert na Microsoft Excel

Pavel Lasák pred 18 rokmi založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, ktorý učí, ako efektívne využívať Excel na tvorbu, spracovanie a editáciu dát. Mesačne jeho web zaznamenáva 100.000 návštev. Firmám pomáha s efektívnym spracovaním dát, tvorbou šablón a programovaním vo VBA. Ďalej externe lektoruje pre MUNI a Czechitas. Je jediným držiteľom prestížneho ocenenia MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Hodnotenie kurzu

93 %

474 hodnotenie
352x
86x
30x
4x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Lukáš T.

detailny ale nezaujímavý


Ondřej M.

Kurz se mi líbil. Za mě doporučuji zvolit tento kurz a vynechat kurz pro začátečníky. Vše je komplexně popsáno v jednom kurzu.


Taťjana D.

Celkově byl pro mě kurz hodně přínosný, nejen, že jsem se naučila poměrně dost nového (hlavně práci s kontingenčními tabulkami), ale i staré, již zapomenuté věci, jsem si ráda zopakovala. Někdy bylo lektorovi hůře rozumět a i na spisovné češtině by se dalo zapracovat. Kurz byl dost obsažný, určitě jej doporučuji jako prohloubení znalostí Excelu.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.