Profíkom v Exceli za 7 hodín

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Pavel Lasák

Cena: 100,00 € s DPH

Počet lekcií:
158
Celková dĺžka videí:
6:47 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Jednoducho vás naučíme celý Excel. Ani tie najzákernejšie funkcie vás nezaskočia a grafy budú skákať, ako vy pískate. Máte pred sebou najrozsiahlejší a najdôkladnejší online kurz Excelu v SR.

V kurze si osvojíte

Microsoft Excel

Skúsený lektor Pavel Lasák dal do týchto 158 lekcií (takmer 7 hodín videa) všetko, čo potrebujete, keď chcete s Excelom vo Windows pracovať rýchlo, efektívne a bez ťažkostí. Ku každej lekcii dostanete predpripravené cvičenie, kde si každý krok hneď vyskúšate spolu s lektorom.

Začneme od úplných základov:    

 • Ako otvoriť Excel, rýchlo vytvoriť tabuľku    
 • Ako upraviť tabuľku tak, aby bola pekná a prehľadná    
 • Naučíte sa používať funkcie a výpočty    
 • Vytvoriť z tabuľky rôzne typy grafov

I tí skúsenejší tu ale môžu nájsť pár dobrých trikov, ktoré ešte nepoznajú.

Ďalej prejdeme podrobne všetko, čo Excel vie, napríklad:    

 • Počítanie s dňami v týždni, sviatky alebo časom    
 • Automatické doplňovanie údajov do tabuľky    
 • Výpočet priemeru, mediánu, maxima a pod.    
 • Rozdelenie textu do samostatných buniek (napr. meno a priezvisko)    
 • Pokročilé možnosti vizualizácie údajov v prehľadných grafoch    
 • Ako používať overenie údajov a uzamknutie    
 • Práca s makrami a kartou vývojára

Dôkladne preberieme kontingenčné tabuľky a grafy, ktoré patria k tomu najužitočnejšiemu, čo Excel ponúka skúseným užívateľom.

Zakončíme všetko tipmi a trikmi na praktické použitie ako:    

 • Klávesové skratky, ktoré vám zrýchlia prácu    
 • Ako ľahko nájsť a vymazať opakujúce sa údaje (duplicity)    
 • Vytváranie vlastných šablón    
 • Ako celú tabuľku alebo jej časti vytlačiť    
 • ...a mnoho ďalšieho

Ešte váhate? Po tomto kurze zistíte, aký užitočný pomocník je Excel pre každého, kto ho vie správne používať.

Poznámka: Tento kompletný kurz spája 11 čiastkových kurzov Excelu na Seduo. Okrem toho je ale doplnený o ďalšie extra materiály, ktoré samostatne nie sú k dispozícii.

Osnova kurzu

Pavel Lasák

Pavel Lasák

Expert na Microsoft Excel

Pavel Lasák pred 12 rokmi založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, ktorý učí, ako efektívne využívať Excel čítať viacna tvorbu, spracovanie a editáciu dát. Mesačne jeho web zaznamenáva 100.000 návštev. Firmám pomáha s efektívnym spracovaním dát, tvorbou šablón a programovaním vo VBA. Ďalej externe lektoruje pre MUNI a Czechitas. Je jediným držiteľom prestížneho ocenenia MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Všetky kurzy lektora Pavel Lasák

Hodnotenie kurzu

92 %

276 hodnotenie
197x
55x
20x
3x
1x

Olga K.

doporučuji! po tomto kurzu už mi nepřipadá excel jako něco odpudivého a neznámého a dokonce jsem si dost svých tabulek předělala a místo pracného vypisování dvakrát kliknu a práci, kterou jsem dělala desítky minut, mám za pár vteřin hotovou...moc se mi líbí, že je zde vysvětleno dost věci lidským způsobem a dokonce už kontingenční tabulky nepovažuji za akta x, naopak mě překvapilo, jak jednoduché to je...samozřejmě považuji za nutné procvičovat, procvičovat, abych nezapomněla a donutila se získané znalosti používat v praxi. Díky moc pane Lasáku!

Reakcia lektora:

“Olgo, děkují vám za tak skvělé hodnocení kurzu, jsem rád, že vám pomohl k ušetření práce s tabulkami a kontingenčky už nepovažujete za akta x. Děkuji Pavel“


Jaroslava T.

tabulky byly z počátku rozmazané - nečitelné - cca 20 sekund, posledních asi 30 otázek bylo rozmazáno i více jak minutu.

Reakcia lektora:

“Dobrý den, děkuji za reakci, videa jsou nahrána ve vysokém rozlišení, komplikace bývá u připojení, kdy pro pomalé připojení vimeo optimalizuje obraz. Zkuste prosím spustit v místě, kde máte kvalitnější připojení, nebo v době, kdy je menší zátěž u dodavatelé internetového připojení (brzo ráno) případně si videa nejprve "stáhnout" do PC.“


Petra T.

Víc mi vyhovuje dělat kurzy jednotlivě ale jinak je vyukový materiál kvalitní...

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.