Kúzlo elegantného uzavretia obchodu

Kurzom sprevádza Zbyněk Rozbořil Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
9
Celková dĺžka videí:
37 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Uzavretie obchodu je podstatnou súčasťou celého obchodného cyklu. Niekedy sú to celkom nervy ako pre zákazníka, tak aj pre obchodníka.

V kurze si osvojíte

Psychologicky je táto časť nesmierne zaujímavá, pretože je v nej potrebné skĺbiť citlivosť a ohľaduplnosť s jednoznačným ťahom na branku. No a hlavne … uzavretie nemusí byť koncom, ale začiatkom nového obchodu! Ak sa vám podarí u zákazníka vytvoriť skvelý pocit pri uzatvorení obchodu, môžete vyvolať jednak nadväzujúcu sériu zákazníkovho dopytu a po druhé sa môže zákazník stať vašou aktívnou referenciou. V tomto kurze sa naučíte, čo je potrebné pri uzatvorení obchodu zohľadniť, na čo si dať pozor a aké techniky môžete použiť, aby ste jednanie dotiahli do konca.

Svet je plný skvelých nápadov, ale len málo z nich je dotiahných do konca. Svet je plný entuziastických obchodníkov, ktorí sú nadšení pocitom, ktorý vyvolali u zákazníka… ale potom sa ich nápad tak nejak vyparí v neurčitej hmle prísľubov a nádejí. A z nápadu nezostane nič, často len rozhorčenie a sklamanie z toho že „nechápem, prečo si to zákazník nekúpil”. Uzatvorenie obchodu je krásna dôsledná disciplína, ktorá nám aj zákazníkovi pomáha dotiahnuť náš skvelý nápad do konkrétneho konca a realizácie. Spoločne s dobrým pocitom bez manipulácie a tlaku.

V kurze sa naučíte:    

  • Aké emócie zákazník cíti v momente uzatvorenia obchodu.  
  • Ako rozpoznať uzatváracie signály a ako ich preklopiť do uzatváracej akcie.  
  • Ako sa nebáť povedať si o „to svoje” a ako citlivo dotiahnuť celý nákupný proces do úspešného konca.  
  • Aké techniky je možné použiť, keď zákazník váha alebo vás priamo odmieta.

Kurz je určený pre:    

  • Profesionálov, ktorí sa chcú naučiť nové, rešpektujúce techniky predaja.  
  • Profesionálov, ktorí neznášajú vedomie, že MUSIA predávať svoje služby a chceli by sa naučiť ako predávať s minimom tlaku a s dobrým svedomím.  
  • Pre všetkých, ktorí vedia zistiť potrebu, sú nadšení svojím produktom, ale nevedia ako celé jednanie dotiahnuť do konca. 

Osnova kurzu

Zbyněk Rozbořil

Zbyněk Rozbořil

zakladateľ a architekt riešení v spoločnosti Development Ateliér

Zbyněk Rozbořil je psychológ, kouč a tréner, je zakladateľom Development Ateliéru (www.developmentatelier.com), butikovej čítať viacspoločnosti zabezpečujúcej rozvoj zručností a firemných kultúr. Zbyněk sa vo svojom konzultačnom štýle snaží vyvažovať konfrontačný spôsob komunikácie s vnímavosťou a citlivosťou. V jeho portfóliu nájdete malé i veľké firmy, korporácie aj startupy. Vo svojej práci sa snaží inšpirovať k dosiahnutiu maximálne možnej excelencie v podstatných komunikačných zručnostiach. Aj keď je Zbyněk silným introvertom, miluje svojich zákazníkov aj predajné situácie. Za dobu svojej praxe vyvinul unikátny a nenásilný spôsob predaja, ktorý inšpiroval tisíce českých aj zahraničných obchodných profesionálov.  

Všetky kurzy lektora Zbyněk Rozbořil

Hodnotenie kurzu

91 %

325 hodnotenie
217x
73x
28x
6x
1x

Sladjana Svetlik

Dakujeme za cenné rady 🤗


Miriama Šopoňová

super, dakujem


Jana M.

vyborne spracovany kurz, zrozumitelne a ludsky vsetko vysvetlene

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.