Kúzlo elegantného uzavretia obchodu

Kurzom sprevádza  Zbyněk Rozbořil

Uzavretie obchodu je podstatnou súčasťou celého obchodného cyklu. Niekedy sú to celkom nervy ako pre zákazníka, tak aj pre obchodníka.

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

37 min

Počet lekcií

9

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Psychologicky je táto časť nesmierne zaujímavá, pretože je v nej potrebné skĺbiť citlivosť a ohľaduplnosť s jednoznačným ťahom na branku. No a hlavne … uzavretie nemusí byť koncom, ale začiatkom nového obchodu! Ak sa vám podarí u zákazníka vytvoriť skvelý pocit pri uzatvorení obchodu, môžete vyvolať jednak nadväzujúcu sériu zákazníkovho dopytu a po druhé sa môže zákazník stať vašou aktívnou referenciou. V tomto kurze sa naučíte, čo je potrebné pri uzatvorení obchodu zohľadniť, na čo si dať pozor a aké techniky môžete použiť, aby ste jednanie dotiahli do konca.

Svet je plný skvelých nápadov, ale len málo z nich je dotiahných do konca. Svet je plný entuziastických obchodníkov, ktorí sú nadšení pocitom, ktorý vyvolali u zákazníka… ale potom sa ich nápad tak nejak vyparí v neurčitej hmle prísľubov a nádejí. A z nápadu nezostane nič, často len rozhorčenie a sklamanie z toho že „nechápem, prečo si to zákazník nekúpil”. Uzatvorenie obchodu je krásna dôsledná disciplína, ktorá nám aj zákazníkovi pomáha dotiahnuť náš skvelý nápad do konkrétneho konca a realizácie. Spoločne s dobrým pocitom bez manipulácie a tlaku.

V kurze sa naučíte:    

  • Aké emócie zákazník cíti v momente uzatvorenia obchodu.  
  • Ako rozpoznať uzatváracie signály a ako ich preklopiť do uzatváracej akcie.  
  • Ako sa nebáť povedať si o „to svoje” a ako citlivo dotiahnuť celý nákupný proces do úspešného konca.  
  • Aké techniky je možné použiť, keď zákazník váha alebo vás priamo odmieta.

Kurz je určený pre:    

  • Profesionálov, ktorí sa chcú naučiť nové, rešpektujúce techniky predaja.  
  • Profesionálov, ktorí neznášajú vedomie, že MUSIA predávať svoje služby a chceli by sa naučiť ako predávať s minimom tlaku a s dobrým svedomím.  
  • Pre všetkých, ktorí vedia zistiť potrebu, sú nadšení svojím produktom, ale nevedia ako celé jednanie dotiahnuť do konca. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Zbyněk Rozbořil

zakladateľ a architekt riešení v spoločnosti Development Ateliér

Zbyněk Rozbořil je psychológ, kouč a tréner, je zakladateľom Development Ateliéru (www.developmentatelier.com), butikovej spoločnosti zabezpečujúcej rozvoj zručností a firemných kultúr. Zbyněk sa vo svojom konzultačnom štýle snaží vyvažovať konfrontačný spôsob komunikácie s vnímavosťou a citlivosťou. V jeho portfóliu nájdete malé i veľké firmy, korporácie aj startupy. Vo svojej práci sa snaží inšpirovať k dosiahnutiu maximálne možnej excelencie v podstatných komunikačných zručnostiach. Aj keď je Zbyněk silným introvertom, miluje svojich zákazníkov aj predajné situácie. Za dobu svojej praxe vyvinul unikátny a nenásilný spôsob predaja, ktorý inšpiroval tisíce českých aj zahraničných obchodných profesionálov.

 

Hodnotenie kurzu

91 %

451 hodnotenie
307x
98x
36x
9x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Zdeněk Ř.

Jednoduché vysvětlení a příklady použití. Srozumitelná výslovnost a klid. Dobře se to poslouchá. Není to časově náročné a jasně pojmenováno.


Anna V.

Super vysvetlene a prakticke rady, ktere se pokusim vyzkouset v praxi.


Jaroslav B.

Tento kurz na mě udělal opravdu velký dojem. Lektor dokázal zaujmout a vtáhnout do hry. Konkrétní případy, konkrétní otázky. Vřele doporučuji.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.