Leadership I: Ako byť sám sebe lídrom

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Filip Kahoun

Cena: 51,00 € s DPH

Zľava -50 %: 25,00 € s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcií:
20
Celková dĺžka videí:
54 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Než začnete riadiť ľudí, musíte sa najprv stať dobrým lídrom sám sebe. Inak sa ako šéf budete trápiť a neustále o seba „zakopávať“. S dobre zvládnutým „self-leadershipom“ naopak ľahšie dosiahnete všetky svoje ciele.

V kurze si osvojíte

Osobnosť manažéra

Ľudia, ktorí ovládají umenie self-leadershipu, majú zdravé sebavedomie a vysokú emočnú inteligenciu. Vedia, na čo sú prirodzene talentovaní, a dokážu to skvelo využiť. Vedia sami seba namotivovať a vlastné nadšenie preniesť na ostatných. Nie je teda div, že u druhých majú prirodzenú autoritu a právom ich okolie vníma ako úspešných.

V prvej časti trojdielnej série o leadershipe sa zameriame práve na vedenie seba samého. Odhalíme spoločne tajomstvo self-leadershipu a povieme si, ako byť sám sebe dobrým šéfom.

V tomto kurze získate praktický návod na to ako:    

  • poznať svoj osobnostný typ, nájsť svoje silné stránky a konkurenčnú výhodu,  
  • zistiť, nakoľko ste vhodní do vedúcej pozície,  
  • počúvať svoju intuíciu a lepšie sa rozhodovať,  
  • zvýšiť svoju emočnú inteligenciu a vďaka tomu aj osobné charizma,  
  • namotivovať seba, aby ste následne dokázali motivovať aj ostatných,  
  • zvládnuť osobný marketing a dobre sa predať,  
  • hospodáriť s pozornosťou a energiou a zachovať si tak duševnú aj fyzickú rovnováhu.

Pre koho je kurz určený?    

  • Pre všetkých, ktorí chcú naštartovať úspešnú kariéru lídra.  
  • Pre profesionálnych lídrov, ktorí už riadia tímy a chcú sa zdokonaliť.  
  • Pre tých, ktorí sa v role šéfa skôr trápia, ale chcú to zmeniť.

Umenie leadershipu spočíva v schopnosti riadiť pozornosť. Prvú dávku pozornosti je potrebné venovať tomu, aby sme našli a začali dôsledne dodržiavať svoj vlastný „návod na použitie“. Všetky výrazné vodcovské osobnosti dotiahli túto schopnosť nazývanú „self-leadership“ k dokonalosti. Teraz je rad na vás!

Osnova kurzu

MODUL 1: Povinná výbava úspešného lídra
MODUL 2: AKO SI ROBIŤ ŠIKOVNE OSOBNÝ MARKETING?
MODUL 3: AKO OCHRÁNIŤ ZÁKLADNÉ ŽIVOTNÉ FUNKCIE LÍDRA
MODUL 4: KEĎ LÍDER SÁM SEBE PREKÁŽA...
MODUL 5: Záverečné video a záverečný test
Celková dĺžka videí
54 min
Filip Kahoun

Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobného marketingu

Ing. Filip Kahoun, Ph.D., vyštudoval ekonomiku a manažment, postgraduálne potom získal doktorát z marketingu a manažérskej psychológie. Pätnásť čítať viacrokov strávil v najvyššom vedení spoločností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a najväčšej českej digitálnej agentúry H1.cz. Zastával roly riaditeľa marketingu pre ČR, potom pre strednú a východnú Európu a nakoniec tiež pozíciu generálneho riaditeľa. V súčasnosti sa venuje lektorskej, prednáškovej a publikačnej činnosti. Je autorom knihy Boj o pozornosť, v ktorej odhaľuje netušenú silu obyčajnej ľudskej pozornosti.

Všetky kurzy lektora Filip Kahoun

Hodnotenie kurzu

95 %

948 hodnotenie
750x
169x
21x
1x
7x

Silvia K.

Kurz je jednoduše řečeno TOP. 😊 Těším se na další a i velice ráda si poslechnu tento kurz znovu. Dal mi hodně užitečných informací. DĚKUJI


Tomáš V.

Pro mě velice užitečný kurz, především co se týče vybuzení sebereflexe a zamyšlení. Poutavě podáno, obohaceno příklady včetně přiznání vlastních neúspěchů. Děkuji!


Andrea B.

***********

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.