Leadership I: Ako byť sám sebe lídrom

Kurzom sprevádza  Filip Kahoun

Vhodné na počúvanie

Než začnete riadiť ľudí, musíte sa najprv stať dobrým lídrom sám sebe. Inak sa ako šéf budete trápiť a neustále o seba „zakopávať“. S dobre zvládnutým „self-leadershipom“ naopak ľahšie dosiahnete všetky svoje ciele. Celý popisok

65,00 € s DPH

Celková dĺžka

54 min

Počet lekcií

20

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Ľudia, ktorí ovládají umenie self-leadershipu, majú zdravé sebavedomie a vysokú emočnú inteligenciu. Vedia, na čo sú prirodzene talentovaní, a dokážu to skvelo využiť. Vedia sami seba namotivovať a vlastné nadšenie preniesť na ostatných. Nie je teda div, že u druhých majú prirodzenú autoritu a právom ich okolie vníma ako úspešných.

V prvej časti trojdielnej série o leadershipe sa zameriame práve na vedenie seba samého. Odhalíme spoločne tajomstvo self-leadershipu a povieme si, ako byť sám sebe dobrým šéfom.

V tomto kurze získate praktický návod na to ako:    

  • poznať svoj osobnostný typ, nájsť svoje silné stránky a konkurenčnú výhodu,  
  • zistiť, nakoľko ste vhodní do vedúcej pozície,  
  • počúvať svoju intuíciu a lepšie sa rozhodovať,  
  • zvýšiť svoju emočnú inteligenciu a vďaka tomu aj osobné charizma,  
  • namotivovať seba, aby ste následne dokázali motivovať aj ostatných,  
  • zvládnuť osobný marketing a dobre sa predať,  
  • hospodáriť s pozornosťou a energiou a zachovať si tak duševnú aj fyzickú rovnováhu.

Pre koho je kurz určený?    

  • Pre všetkých, ktorí chcú naštartovať úspešnú kariéru lídra.  
  • Pre profesionálnych lídrov, ktorí už riadia tímy a chcú sa zdokonaliť.  
  • Pre tých, ktorí sa v role šéfa skôr trápia, ale chcú to zmeniť.

Umenie leadershipu spočíva v schopnosti riadiť pozornosť. Prvú dávku pozornosti je potrebné venovať tomu, aby sme našli a začali dôsledne dodržiavať svoj vlastný „návod na použitie“. Všetky výrazné vodcovské osobnosti dotiahli túto schopnosť nazývanú „self-leadership“ k dokonalosti. Teraz je rad na vás!

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobného marketingu

Ing. Filip Kahoun, Ph.D., vyštudoval ekonomiku a manažment, postgraduálne potom získal doktorát z marketingu a manažérskej psychológie. Pätnásť rokov strávil v najvyššom vedení spoločností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a najväčšej českej digitálnej agentúry H1.cz. Zastával roly riaditeľa marketingu pre ČR, potom pre strednú a východnú Európu a nakoniec tiež pozíciu generálneho riaditeľa. V súčasnosti sa venuje lektorskej, prednáškovej a publikačnej činnosti. Je autorom knihy Boj o pozornosť, v ktorej odhaľuje netušenú silu obyčajnej ľudskej pozornosti.

Hodnotenie kurzu

95 %

1 410 hodnotenie
1134x
226x
36x
6x
8x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Pavel Š.

Filipe, děkuji za opět skvělý kurz. Ani na mobilu ani na PC mi však nefungovala druhá kapitola Emoční inteligence.


Jan B.

Perfektní


Lucie R.

Super, spoustu užitečných rad a skvěle vystižených postřehů, které jsem předtím neuměla pojmenovat. Těším se na další kurzy v pořadí:)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.