Leadership pohľadom vrcholovej manažérky

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Kurzom sprevádza Ivana Molnárová

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
9
Celková dĺžka videí:
51 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Vysoko postavených manažérok stále nie je veľa. Aká bola cesta k leadershipu jednej z nich? Inšpirujete sa pohľadom na leadership očami výkonnej riaditeľky spoločnosti Profesia.sk Ivany Molnárovej.

Aj keď sa situácia zlepšuje, žien vo vysokých manažérskych funkciách a pozíciách nie je stále veľa. Vysoko postavené ženy môžu byť vo vrcholovom manažmente trochu osamotené. Ženy vo vedúcich a seniorných pozíciach sa často stretávajú s predsudkami a často musia do všetkých svojich krokov vkladať nadmieru energie a úsilia.

Ivana Molnárová je dlhoročnou výkonnou riaditeľkou najväčšieho pracovného online portálu na Slovensku. V tomto kurze vám predstaví svoju cestu do najvyššieho vedenia tejto spoločnosti, svoj pohľad na leadership, pohľad na rozdiel medzi ženským a mužským štýlom vedenia. Zároveň v kurze zdieľa svoje praktické manažérske skúsenosti v témach ako je spätná väzba, firemná kultúra alebo firemné hodnoty.

Osnova kurzu

Ivana Molnárová

Ivana Molnárová

výkonná riaditeľka Profesia.sk

Vyštudovala Matematicko-fyzikálnu fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Po absolvovaní univerzity pracovala v rodinnej firme Anyhel v Humennom. V roku 2001 čítať viacnastúpila do spoločnosti Profesia ako Sales Representative a po zmene viacerých pozícií od mája 2008 riadila a koordinovala obchodné aktivity spoločnosti v Českej, Slovenskej a Maďarskej republike ako marketingová a obchodná riaditeľka. Od októbra 2010 je výkonnou riaditeľkou spoločnosti Profesia. V roku 2013 získala ocenenie TOP Žena slovenskom biznise, ktorú udeľuje denník Hospodárske noviny - HN Club.

Všetky kurzy lektora Ivana Molnárová

Hodnotenie kurzu

92 %

122 hodnotenie
85x
24x
12x
1x
0x

Erika B.

Veľmi zaujímavy kurz z pohľadu vrcholovej manažérky. Bola to pre mňa pridaná hodnota, ďakujem

Reakcia lektora:

“Dakujem za spatnu vazbu a prajem krasne dni, nech sa dari“


Monika M.

super, ďakujem

Reakcia lektora:

“Dakujem ja za zdielanie, ze sa Vam kurz pacil“


Šárka C.

Zaujal mě hlavně žensky pravdivý přístup lektorky.

Reakcia lektora:

“Dakujem velmi pekne za recenziu, zelam krasny den a nech sa dari“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.