Leadership pohľadom vrcholovej manažérky

Kurzom sprevádza  Ivana Molnárová

Vhodné na počúvanie

Vysoko postavených manažérok stále nie je veľa. Aká bola cesta k leadershipu jednej z nich? Inšpirujete sa pohľadom na leadership očami výkonnej riaditeľky spoločnosti Profesia.sk Ivany Molnárovej. Celý popisok

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

51 min

Počet lekcií

9

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Aj keď sa situácia zlepšuje, žien vo vysokých manažérskych funkciách a pozíciách nie je stále veľa. Vysoko postavené ženy môžu byť vo vrcholovom manažmente trochu osamotené. Ženy vo vedúcich a seniorných pozíciach sa často stretávajú s predsudkami a často musia do všetkých svojich krokov vkladať nadmieru energie a úsilia.

Ivana Molnárová je dlhoročnou výkonnou riaditeľkou najväčšieho pracovného online portálu na Slovensku. V tomto kurze vám predstaví svoju cestu do najvyššieho vedenia tejto spoločnosti, svoj pohľad na leadership, pohľad na rozdiel medzi ženským a mužským štýlom vedenia. Zároveň v kurze zdieľa svoje praktické manažérske skúsenosti v témach ako je spätná väzba, firemná kultúra alebo firemné hodnoty.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Ivana Molnárová

koučka, mentorka a konzultantka

Vyštudovala Matematicko-fyzikálnu fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Po absolvovaní univerzity pracovala v rodinnej firme Anyhel v Humennom. V roku 2001 nastúpila do spoločnosti Profesia ako Sales Representative a po zmene viacerých pozícií od mája 2008 riadila a koordinovala obchodné aktivity spoločnosti v Českej, Slovenskej a Maďarskej republike ako marketingová a obchodná riaditeľka. Od 2010 do 2023 bola výkonnou riaditeľkou spoločnosti Profesia. V roku 2013 získala ocenenie TOP Žena slovenskom biznise, ktorú udeľuje denník Hospodárske noviny - HN Club.

Hodnotenie kurzu

90 %

747 hodnotenie
496x
165x
65x
15x
6x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jakub M.

Vše bylo výborné a zajímavé, jen mi nesedl ten slovenský jazyk.


Michaela W.

krásně se poslouchalo, mnoho zajímavých myšlenek a hezky vysvětleno, těším se na další kurzy od Vás.


Tomáš B.

Velmi poutavý a srozumitelný souhrn "o čem leadership je".

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.