Leadership pohľadom vrcholovej manažérky

i v audio verzii

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
9
Celková dĺžka videí:
51 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Vysoko postavených manažérok stále nie je veľa. Aká bola cesta k leadershipu jednej z nich? Inšpirujete sa pohľadom na leadership očami výkonnej riaditeľky spoločnosti Profesia.sk Ivany Molnárovej.

Aj keď sa situácia zlepšuje, žien vo vysokých manažérskych funkciách a pozíciách nie je stále veľa. Vysoko postavené ženy môžu byť vo vrcholovom manažmente trochu osamotené. Ženy vo vedúcich a seniorných pozíciach sa často stretávajú s predsudkami a často musia do všetkých svojich krokov vkladať nadmieru energie a úsilia.

Ivana Molnárová je dlhoročnou výkonnou riaditeľkou najväčšieho pracovného online portálu na Slovensku. V tomto kurze vám predstaví svoju cestu do najvyššieho vedenia tejto spoločnosti, svoj pohľad na leadership, pohľad na rozdiel medzi ženským a mužským štýlom vedenia. Zároveň v kurze zdieľa svoje praktické manažérske skúsenosti v témach ako je spätná väzba, firemná kultúra alebo firemné hodnoty.

Osnova kurzu

Ivana Molnárová

Ivana Molnárová

výkonná riaditeľka Profesia.sk

Vyštudovala Matematicko-fyzikálnu fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Po absolvovaní univerzity pracovala v rodinnej firme Anyhel v Humennom. V roku 2001 čítať viacnastúpila do spoločnosti Profesia ako Sales Representative a po zmene viacerých pozícií od mája 2008 riadila a koordinovala obchodné aktivity spoločnosti v Českej, Slovenskej a Maďarskej republike ako marketingová a obchodná riaditeľka. Od októbra 2010 je výkonnou riaditeľkou spoločnosti Profesia. V roku 2013 získala ocenenie TOP Žena slovenskom biznise, ktorú udeľuje denník Hospodárske noviny - HN Club.

Všetky kurzy lektora Ivana Molnárová

Hodnotenie kurzu

91 %

571 hodnotenie
381x
131x
46x
10x
3x

Vladimír Jarunek

Negatívne hodnotím používanie anglikanizmov, lektori vy si mali na to dávať pozor. Pozitívne hodnotím motivovanie žien k leadershipu (zase anglikanizmus), čo takto vodcovstvo?

Reakcia lektora:

“Dakujem za recenziu a za upozornenie, prajem vsetko dobre a nech sa dari Iva“


Jiří S.

Příliš obecné. Příklady táhnou,což tady úplně nezafungovalo.

Reakcia lektora:

“Dakujem za spätnú väzbu a želam všetko dobre, nech sa darí. Verím, že na budúce bude viac príkladov. Iva“


Vladimír K.

Prínosný kurz, autenticita v plnom a pravom slova zmysle, nič strojené. Pani Molnárová človek s veľkým "Č" a skutočná osobnosť, ďakujem.

Reakcia lektora:

“Dakujem velmi pekne za krásnu recenziu a želam nech sa darí a všetko dobre“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.