LEAN management: sprievodca princípmi štíhlej výroby

Kurzom sprevádza  Tomáš Stöhr

Vhodné na počúvanie

Používa ho Toyota, Porsche, Apple, Amazon a tisíce ďalších firiem. Spoznajte princípy LEAN managementu, štíhleho riadenia firmy, a získajte odvahu meniť vlastné procesy. Celý popisok

40,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:08 hod

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

LEAN management, teda štíhle riadenie, je filozofiou, ktorá sa pozerá na podnikový systém cez neustálezefektívňovanie všetkých procesov. S jej pomocou identifikujete plytvanie a dokážete ho odstraňovať. Nielen vy, ale každý pracovník. Celý podnik sa tak naučí vnímať a merať plytvanie. Nalaďte sa na spoločnú vlnu, LEAN management povedie k rastu.

Mantrou LEANu je „naučiť to každého“. Na kurze vám pomôžeme pochopiť myšlienky LEANu a ich podstatu i zvoliťzodpovedajúce postupy, ktoré k realizácii využijete. Tak, aby váš zákazník neplatil vaše chyby a náklady, ale kvalitu, ktorú vyžaduje.

Optikou LEANu sa pozrieme na spoločnosť ako na procesnú organizáciu s procesnými tokmi, nutnosťouzviditeľňovania problémov a silou pilierov neustáleho zlepšovania, tímovej práce, Jidoky a Just in Time.

Kurz vám pomôže:

  • zmeniť svoje návyky
  • nájsť potenciály vo svojich procesoch a využiť ich
  • aby sa identifikácia príležitostí pre zlepšovanie stala vaším každodenným chlebom
  • zmeniť spôsob organizácie svojej práce
  • vytvoriť si priestor na to dôležité (rozvoj tímu, zlepšovanie, stratégiu)
  • vytvoriť si stratégiu pre ďalší rozvoj

Kurz je určený pre:

  • všetkých manažérov, majstrov a vedúcich, ktorí chcú posunúť činnosť svojich tímov
  • každého, kto má chuť sa niečo naučiť, niečo zmeniť
  • všetkých, ktorí chcú aktivovať svoje tímy a zmeniť prístup k práci
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Tomáš Stöhr

priemyselný inžinier a lean expert

Tomáš je priemyselný inžinier, expert na LEAN transformáciu, stratégiu, produkčné systémy, procesy zmien a inovácie. Je majiteľom spoločnosti ESCARE a zakladateľom platformy EDUNETT. Už viac ako 20 rokov aktívne pomáha firmám s rozvojom ľudí v oblasti LEAN Managementu a efektívnych procesov. Jeho semináre a kurzy navštívia ročne stovky účastníkov. Je členom komory logistických audítorov a prednáša inovácie na Business Inštitúte v Prahe.

Hodnotenie kurzu

91 %

454 hodnotenie
310x
105x
27x
7x
5x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jakub M.

Informace které jsou dostal jsou užitečné, jen přednáška lektora byla monotónní


Miroslav P.

Super vysvětleno a podáno


Jiří V.

Podáno velmi srozumitelným a lidským způsobem na praktických příkladech ze života.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.