Lean Management: sprievodca princípmi štíhlej výroby

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Tomáš Stöhr

Cena: 35,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
1:08 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Používa ho Toyota, Porsche, Apple, Amazon a tisíce ďalších firiem. Spoznajte princípy lean Managementu, štíhleho riadenia firmy, a získajte odvahu meniť vlastné procesy.

V kurze si osvojíte

Výroba

Lean Management, teda štíhle riadenie, je filozofiou, ktorá sa pozerá na podnikový systém cez neustálezefektívňovanie všetkých procesov. S jej pomocou identifikujete plytvanie a dokážete ho odstraňovať. Nielen vy, ale každý pracovník. Celý podnik sa tak naučí vnímať a merať plytvanie. Nalaďte sa na spoločnú vlnu, LEAN Management povedie k rastu.

Mantrou LEANu je „naučiť to každého“. Na kurze vám pomôžeme pochopiť myšlienky LEANu a ich podstatu i zvoliťzodpovedajúce postupy, ktoré k realizácii využijete. Tak, aby váš zákazník neplatil vaše chyby a náklady, ale kvalitu, ktorú vyžaduje.

Optikou LEANu sa pozrieme na spoločnosť ako na procesnú organizáciu s procesnými tokmi, nutnosťouzviditeľňovania problémov a silou pilierov neustáleho zlepšovania, tímovej práce, Jidoky a Just in Time.

Kurz vám pomôže:

  • zmeniť svoje návyky
  • nájsť potenciály vo svojich procesoch a využiť ich
  • aby sa identifikácia príležitostí pre zlepšovanie stala vaším každodenným chlebom
  • zmeniť spôsob organizácie svojej práce
  • vytvoriť si priestor na to dôležité (rozvoj tímu, zlepšovanie, stratégiu)
  • dať tímu jasný cieľ a ťahať za jeden povraz
  • vytvoriť si stratégiu pre ďalší rozvoj

Kurz je určený pre:

  • všetkých manažérov, majstrov a vedúcich, ktorí chcú posunúť činnosť svojich tímov
  • každého, kto má chuť sa niečo naučiť, niečo zmeniť
  • všetkých, ktorí chcú aktivovať svoje tímy a zmeniť prístup k práci

Osnova kurzu

Tomáš Stöhr

Tomáš Stöhr

priemyselný inžinier a lean expert

Tomáš je priemyselný inžinier, expert na LEAN transformáciu, stratégiu, produkčné systémy, procesy zmien a inovácie. Je majiteľom čítať viacspoločnosti ESCARE a zakladateľom platformy EDUNETT. Už viac ako 20 rokov aktívne pomáha firmám s rozvojom ľudí v oblasti LEAN Managementu a efektívnych procesov. Jeho semináre a kurzy navštívia ročne stovky účastníkov. Je členom komory logistických audítorov a prednáša inovácie na Business Inštitúte v Prahe.

Všetky kurzy lektora Tomáš Stöhr

Hodnotenie kurzu

93 %

32 hodnotenie
22x
8x
2x
0x
0x

Dana Š.

Super. Dalo mi to ucelenejsi predstavu o leanu.


Jiří K.

Oceňuji, že kurz věnuje podstatnou část pochopení smyslu a nesoustředí se jen na metody.
Představuje zlepšování jako činnost, která člověka baví, naučí se při ní něco nového, jde o celoživotní přístup.
Kurz je vyváženou kombinací – něco se naučím, nutí mě přemýšlet, je tam interakce, je srozumitelný , ne humor za každou cenu, odkaz na souvislosti (sushi bar, Baťa, Apple, Komenský…), reálné příklady z různých společností… - motivuje mě k implementaci leanu.
Děkuji.


Ľubomír K.

Kurz sa mi páčil. Určite si pozriem aj ďalšie časti k metóde Lean.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.