Lektorské zručnosti: Ako vytvoriť z dobrého školenia skvelé

i v audio verzii

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
1:02 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Školenia si ľudia niekedy chodia odsedieť ako nepríjemnú povinnosť, ktorú musia absolvovať. Čo keby som vám povedala, že sa na ne môžu tešiť a považovať ich za zážitok, z ktorého sa im nebude chcieť ísť domov?

Možno školíte už dlho, ale zisťujete, že to akosi postráda šťavu. Zdá sa, že ľudí to moc nebaví a úprimne, možno to prestáva baviť aj vás. Možno potrebujete pripraviť úplne nové školenie, a neviete, ako na to. V tomto kurze sa dozviete, ako pripraviť tréning tak, aby to bavilo vás, vašich poslucháčov a hlavne, aby ste im reálne pomohli. 

V kurze sa naučíte:

  • Ako aj zo suchej a nezáživnej témy urobiť niečo, čo bude pre ľudí zaujímavé. 
  • Ako si získať dôveru a rešpekt v danej téme. 
  • Ako stanoviť ciele školenia a reálne ich splniť. 
  • Ako si zaslúžiť pozornosť od prvého slova po poslednú vetu. 
  • Ako vytvoriť prostredie, kde sú ľudia prirodzene motivovaní učiť sa. 
  • Ako nebyť najmúdrejší v miestnosti. 
  • Praktické nástroje a ako ich použiť. 

Kurz je určený pre: 

  • Začínajúcich lektorov, ktorí plánujú tvoriť svoje prvé školenie.
  • Skúsenejších lektorov, ktorí hľadajú inšpiráciu pre oživenie svojich kurzov.
  • Manažérov a profesionálov, ktorí chcú svoje vedomosti odovzdávať ďalej zaujímavým spôsobom.

Osnova kurzu

Katarína Kovalčíková

Katarína Kovalčíková

Lektorka a autorka vzdelávacích programov

Katka bola lektorkou už na základnej škole, kedy vášnivo doučovala spolužiakov. Už vtedy bolo zrejmé, že dokáže podať látku tak, že to čítať viacľudí baví a prináša reálne výsledky (lepšie známky).  V roku 2009 vyhrala medzinárodnú rečnícku súťaž Toastmasters International a stala sa tak európskou rečníckou majsterkou. Na základe svojich skúseností o tom, čo robí rečníka skvelým, vytvorila jedinečný rečnícky tréning SpeakUP. Hovorí, že tam neškolia prezentačné zručnosti, ale reálne menia ľudí na silnejších rečníkov. (www.silnyrecnik.sk) Okrem neho vytvorila a viedla ešte niekoľko autorských školení. Jej klienti hovoria, že tie tréningy sú ako z inej planéty. V roku 2019 dokonca získala ocenenie Lektorka roka. 

Všetky kurzy lektora Katarína Kovalčíková

Hodnotenie kurzu

96 %

472 hodnotenie
415x
39x
11x
3x
4x

Erika J.

Lektorka je skvělá


Markéta K.

Kurz byl zajímavý, inspiroval mě k promýšlení mého lektorského přístupu.


Andrea H.

Spokojnosť

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.