Lepšie sústredenie: ako riadiť svoju pozornosť

Kurzom sprevádza  Daniel Gamrot

Vhodné na počúvanie

Jedna vec. Sústrediť sa len na jednu vec. Dorobiť úlohu a až potom prejsť na ďalšiu, skontrolovať e-mail alebo naskočiť na akútnu požiadavku kolegu. Ak vám sústredenie veľmi nejde, tento kurz je práve pre vás. Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

33 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Môžem na chvíľku?” alebo kto by nepoznal vyrušenie kolegu.
Notifikácia o novom e-maili. Nutkanie zrovna teraz skontrolovať správy. Odbiehajúca myseľ, ktorá si nečakanespomenie na inú, zdanlivo dôležitejšiu úlohu. Kto občas nepreskakuje z úlohy na úlohu, nech hodí klávesnicou. 

Pritom všetci tušíme, že venovať sa sústredene jednej úlohe nám prinesie lepší výsledok, rýchlejšiu a kvalitnejšiu prácu a ideálne aj väčšiu radosť z nej. Ako ale zamedziť rozptýleniam či už z okolia, alebo vlastnoumysľou?

Daniel Gamrot, obľúbený lektor produktivity, vás nasmeruje, ako si vo svete plnom vyrušení vytvoriť priestor prehlbokú, nerušenú prácu. A to aj bez toho, že by ste sa museli stať zenovým majstrom.

Zaujíma vás, ako:

  • sa dostať do stavu, v ktorom vás nikto a nič neruší?
  • vám k lepšiemu sústredeniu pomôže kuchynská minútka?
  • naplánovaný týždeň v. voľné pole pôsobnosti ovplyvňujú sústredenie?
  • nesklamať ľudí okolo a pritom stihnúť všetko? (Rýchla odpoveď: To nejde, ale...)
  • sa rýchlo začať sústreďovať, keď vám myšlienky lietajú sem a tam?
  • úprava pracovného stola alebo zmena prostredia pomáhajú lepšiemu sústredeniu?

Potom zostáva jediné: Vypnúť notifikácie, pripraviť si vodu a malú desiatu, priviesť myšlienky len a iba na kurz a na necelú hodinu sa odpojiť. Tréning sústredenia práve začína.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez ktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Hodnotenie kurzu

93 %

381 hodnotenie
285x
61x
28x
5x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Gabriela Š.

Vecné, stručné, výstižné....vďaka za užitočné postrehy a info.

Reakcia lektora:

“Skvělé, já moc děkuji za hodnocení. 🧡“


Antonín K.

poučné

Reakcia lektora:

“Skvělé, díky moc za hodnocení. 🙂“


Martina Z.

nápomocné, užitečné, aplikovatelné

Reakcia lektora:

“Super, díky moc, Martino. 🙂“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.