Lepšie vzťahy: spokojnejšie vzťahy bez mýtov a ilúzií

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Honza Vojtko Česky

Cena: 47,00 € s DPH

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
1:08 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Čo je kľúčová vec pre kvalitný vzťah? Porozumenie? Láska? Peniaze? Sex? Poznajte pomýlené presvedčenia, ktoré nosíte v hlave a negatívne ovplyvňujú vaše súžitie. Nechajte si od párového terapeuta poradiť, ako pestovať lepší vzťah.

Ako na dobré vzťahy nás ale nikto neučí. Prichádzame si na to sami už v detstve, keď pozorujeme, ako sa k sebe správajú naši rodičia. Alebo si do hlavy fixujeme, aké to je, keď jeden z rodičov chýba. Vzorce ako to má vo vzťahu byť, alebo takto sa k partnerovi nikdy správať nebudem významne ovplyvňujú náš budúci vzťah. 

Keď to vo vzťahu neklape, hádžeme často vinu na druhého. Pritom sklamanie často vychádza z našich predstav o ideálnom vzťahu, ktoré často ani nevieme pomenovať. Neuvedomujeme si, že za naše emócie sme zodpovední my sami, náš mozog, ktorý hodnotí, čo sa stalo. Preto poznanie seba samého je jednou zo základných podmienok lepšieho vzťahu. 

V tomto kurze sa naučíte:

  • Ako lepšie vzťahy súvisia s emóciami a sebapoznaním
  • Prečo je emočná inteligencia kľúčová pre kvalitný vzťah
  • Čo je falošná a čo skutočná empatia
  • Aké sú najčastejšie mýty o vzťahoch a ako im nepodľahnúť
  • Ako vytvárať kvalitné vzťahy

Osnova kurzu

Honza Vojtko

Honza Vojtko

párový terapeut

Honza Vojtko je psychoterapeut, ktorý sa venuje prevažne párovej a individuálnej terapii. Absolvoval výcviky čítať viacv kognitívno-behaviorálnej terapii, schéma terapii, využíva vo svojej praxi bodyterapiu, zaoberá sa vzdelávaním dospelých. Okrem terapie tiež píše knižky pre deti či články pre dospelých. Občas ho môžete počuť v rádiu. Spolu s Ester Geislerovou a Josefinou Bakošovou vystupuje na interaktívnych prednáškach v rámci projektu Terapiazdieľaním.

Všetky kurzy lektora Honza Vojtko

Hodnotenie kurzu

95 %

982 hodnotenie
832x
100x
35x
9x
8x

Zuzana P.

Tento lektor je fantastický! Perfektný prednes, zaujímavé pohľady na život a situácie, skratka skvelý.

Reakcia lektora:

“Dekuju moc! Vy jste taky skvela! :)“


Igor M.

Velice obohacujíci kurz


Pavlína F.

Honzo jste výbornej! Moc se se mi Váš kurz líbil, děkuji za sdílení mnoha zásadních myšlenek. Člověk to všechno tak nějak tuší, ale stejně je fajn to pak slyšet nahlas! Těším se na Vaše další kurzy :-)

Reakcia lektora:

“Pavlino dekuju moc!“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.