Lepšie vzťahy: spokojnejšie vzťahy bez mýtov a ilúzií

Kurzom sprevádza  Honza Vojtko

Vhodné na počúvanie

Čo je kľúčová vec pre kvalitný vzťah? Porozumenie? Láska? Peniaze? Sex? Poznajte pomýlené presvedčenia, ktoré nosíte v hlave a negatívne ovplyvňujú vaše súžitie. Nechajte si od párového terapeuta poradiť, ako pestovať lepší vzťah. Celý popisok

55,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:08 hod

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Ako na dobré vzťahy nás ale nikto neučí. Prichádzame si na to sami už v detstve, keď pozorujeme, ako sa k sebe správajú naši rodičia. Alebo si do hlavy fixujeme, aké to je, keď jeden z rodičov chýba. Vzorce ako to má vo vzťahu byť, alebo takto sa k partnerovi nikdy správať nebudem významne ovplyvňujú náš budúci vzťah. 

Keď to vo vzťahu neklape, hádžeme často vinu na druhého. Pritom sklamanie často vychádza z našich predstav o ideálnom vzťahu, ktoré často ani nevieme pomenovať. Neuvedomujeme si, že za naše emócie sme zodpovední my sami, náš mozog, ktorý hodnotí, čo sa stalo. Preto poznanie seba samého je jednou zo základných podmienok lepšieho vzťahu. 

V tomto kurze sa naučíte:

  • Ako lepšie vzťahy súvisia s emóciami a sebapoznaním
  • Prečo je emočná inteligencia kľúčová pre kvalitný vzťah
  • Čo je falošná a čo skutočná empatia
  • Aké sú najčastejšie mýty o vzťahoch a ako im nepodľahnúť
  • Ako vytvárať kvalitné vzťahy
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Honza Vojtko

párový terapeut

Honza Vojtko je psychoterapeut, ktorý sa venuje prevažne párovej a individuálnej terapii. Absolvoval výcviky v kognitívno-behaviorálnej terapii, schéma terapii, využíva vo svojej praxi bodyterapiu, zaoberá sa vzdelávaním dospelých. Okrem terapie tiež píše knižky pre deti či články pre dospelých. Občas ho môžete počuť v rádiu. Spolu s Ester Geislerovou a Josefinou Bakošovou vystupuje na interaktívnych prednáškach v rámci projektu Terapiazdieľaním.

Hodnotenie kurzu

96 %

1 809 hodnotenie
1539x
188x
53x
17x
12x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jan P.

I po více než třicetiletém manželství jsem si uvědomil některé záležitosti, které jsem cítil intuitivně, a některé i nové. Děkuji.

Reakcia lektora:

“Tak to klobouk dolu! Dekuju a pozdravujte zenu :)“


Robert P.

Fajn povídání od lektora s příjemným projevem.

Reakcia lektora:

“To mam radost! Dekuju! :)“


Františka K. Š.

Kurz byl úžasný.
Pana Vojtka sleduji delší dobu, jeho práce je neuvěřitelná. Líbí se mi, že informace sděluje velice lidsky a jsou velmi přínosné.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.