LinkedIn ako B2B predajný nástroj

Kurzom sprevádza  Jan Kyselý a Jiří Jambor

Vhodné na počúvanie

LinkedIn je najväčšia sociálna sieť pre profesionálov na svete. Využite naplno jej potenciál pre svoj biznis.

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

41 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Vytvorte si na LinkedIn perfektnú digitálnu vizitku. Poradíme vám, ako na tejto sociálnej sieti nájsť a zaujať svoju cieľovú skupinu a získať nových klientov kdekoľvek na svete. So správne vyplneným profilom, silnou profesijnou sieťou a kvalitným obsahom ste na najlepšej ceste zbaviť sa raz navždy „cold” oslovenia nových klientov.

V kurze sa naučíte:    

 • Princípy moderného sales procesu  
 • Ako funguje networking na sociálnych sieťach  
 • Ako ovplyvniť svoj digitálny obraz a to, čo o vás hovorí Google  
 • Ako si správne nastaviť jednotlivé časti profilu na LinkedIn  
 • Ako na tejto sociálnej sieti vyhľadať, zaujať a osloviť potenciálnych klientov.

Kurz je určený pre:    

 • obchodných manažérov  
 • majiteľov spoločností, ktoré ponúkajú B2B produkty či služby  
 • exportérov, ktorí hľadajú nové obchodné kontakty v zahraničí  
 • freelancerov a startup spoločnosti.

Študijný materiál ku kurzu:    

 • Pod prvou lekciou si môžete stiahnuť prezentáciu k celému kurzu  
 • Môžete ju využívať počas kurzu alebo na ďalšie štúdium.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Jan Kyselý

Zakladateľ, lektor a marketingový expert v FUTURE SALES

Honza je špecialistom na B2B komunikáciu, LinkedIn a sales automatizáciu. Skúsenosti zbieral v marketingovej agentúre a pri práci na projektoch nielen u nás, ale aj v Kostarike, Španielsku či v Kanade. Dnes pomáha B2B spoločnostiam využívať sociálne siete, online dáta a digitálne nástroje na predaj ako lektor a konzultant v spoločnosti FUTURE SALES, ktorú tiež založil.

Spolu s Jiřím Jamborom píšu blog futuresales.cz/blog/ a nedávno vydali knihu o Social Sellingu.


Jiří Jambor

Zakladateľ, lektor a obchodný manažér v FUTURE SALES

Jirka sa od začiatku svojej kariéry venuje B2B predaju. Predával už všetko od kozmetiky až po vzdelávanie. Využitie digitálneho sveta sa mu osvedčilo natoľko, že sa rozhodol svoje skúsenosti odovzdávať ďalej a založil poradenskú a obchodnú spoločnosť FUTURE SALES, kde pôsobí ako lektor a konzultant.

Spoločne s Janom Kyselým píšu blog futuresales.cz/blog a nedávno vydali knihu o Social Sellingu.

Hodnotenie kurzu

86 %

308 hodnotenie
169x
82x
39x
13x
5x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Josef K.

Finální test má některé otázky naprosto nesmysluplné. K čemu mi je například pamatovat si informaci "Kolik bylo v ČR uživatelů na Linkedinu v roce 2019?". Chápu, že pro vysvětlení nějaké pointy to může být dobré vodítko, ale proč to rvete i do testu?


Jitka V.

Kurz inspirativní. Závěrečný test se zbytečně u některych otázek ptá na v čase nestabilní ukazatele.


Jana M.

Očekávala jsem ryze praktický kurz a dostala převážně teoretické povídání, navíc v - pro mě - ne příliš přitažlivém kabátku.
Lektoři mají (aspoň na mě tak působí) pečlivě "nacvičená" gesta. Místy opravdu působí, jak na spartakiádě. Problém jsem leckdy měla i s tím jim rozumět.
Když mluví o aplikaci na plánování, název řekne, ale kdyby ukázal logo nebo správně napsaný název, bylo by to užitečnější.
V jedné kapitole teoreticky vyjmenovává, co vše je potřeba vyladit (tuším, že to byla 7.), teprve v následující ukáže, kde to najít (za mne zbytečná časová ztráta). A to ještě na anglicky nastaveném profilu a názvy, které říká česky neodpovídají tomu, jak se to zobrazuje mně. To, že existuje možnost, že některou ze zmiňovaných sekcí nemusím mít nastavenou a pokud ji chci, mohu si ji přidat, řekne téměř na konci.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.