Logické funkcie v Exceli

Kurzom sprevádza  Pavel Lasák

Ako na logické funkcie v Exceli ako na vnorenie funkcie KEĎ, ako využiť A a ALEBO na kontrolu viacerých podmienok.

24,00 € s DPH

Celková dĺžka

32 min

Počet lekcií

8

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Lektori kurzu
Pavel Lasák

Expert na Microsoft Excel

Pavel Lasák pred 18 rokmi založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, ktorý učí, ako efektívne využívať Excel na tvorbu, spracovanie a editáciu dát. Mesačne jeho web zaznamenáva 100.000 návštev. Firmám pomáha s efektívnym spracovaním dát, tvorbou šablón a programovaním vo VBA. Ďalej externe lektoruje pre MUNI a Czechitas. Je jediným držiteľom prestížneho ocenenia MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Hodnotenie kurzu

93 %

164 hodnotenie
126x
28x
6x
0x
4x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Andrea B.

jednoduché a zrozumtieľné príklady


Šárka K.

Náročné


Jaroslav C.

U logických podmínek je nejobtížnější stanovit, co přesně potřebuji zjistit. Kurz mi v tomto směru opět pomohl.

Reakcia lektora:

“Děkuji za hodnocení, jsem rád, že kurz byl přínosný.“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.