Mailujte ako profík: vecne, prehľadne a v angličtine!

Kurzom sprevádza Skřivánek Česky

Cena: 15,00 € s DPH

Počet lekcií:
8
Celková dĺžka videí:
19 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Nezáleží na tom, či ste recepčná alebo riaditeľ. E-maily v angličtine majú svoje pravidlá. Osvojte si kľúčové frázy a majte ich vždy po ruke.

V kurze si osvojíte

Píšete pracovné e-maily v angličtine? Nie ste si istí, kedy správne použiť rôzne štandardné frázy a všeobecné zásady? Čo je formálne a čo už nie? Chcete sa naučiť, čo v e-maili v angličtine nesmie chýbať? V našom kurze sa naučíte, ako napísať perfektný e-mail v angličtine za pár minút. Tak na čo ešte čakáte?

Dnes sa proste bez písania e-mailov nezaobídete. Písanie má však svoje konvencie a tie sú v každom jazyku iné. V tomto kurze vás naučíme, ako má správne vyzerať e-mail v angličtine a to vo formálnej aj v neformálnej podobe. Využite na písanie e-mailov naše frázy a štruktúru, potom vám to pôjde oveľa lepšie a zaberie to menej času. Hľadáte efektívny spôsob, ako si rýchlo zlepšiť svoje e-mailové zručnosti v angličtine? Potom je tento kurz presne pre vás!  

Kurz je pre:    

 • Všetkých, ktorí píšu pracovné e-maily v angličtine  
 • Všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoju schopnosť písať e-maily  
 • Každého, kto sa chce naučiť správne štrukturovať e-maily v angličtine  
 • Všetkých, ktorí chcú vedieť rozlíšiť písanie formálnych a neformálnych e-mailov  
 • Všetkých zamestnancov, ktorí v práci používajú angličtinu

Čo sa v kurze naučíte:    

 • Rozdiely medzi formálnymi a neformálnymi e-mailami  
 • Ako správne začať e-mail  
 • Ako správne ukončiť e-mail  
 • Aké frázy sa používajú pre dohadovanie záležitostí a dopytovanie cez e-mail  
 • Ako správne štrukturovať e-mail  
 • E-mailová etiketa - čo by ste (ne)mali napísať

Súvisiace kurzy:    

 • Prezentujte v angličtine!  
 • Uspejte na prijímacom pohovore a získajte prácu snov!  
 • Zdvihnite telefón a dohovorte sa  
 • Kujte pikle formálne aj neformálne  
 • Presvedčte a dohodnite sa! 

Osnova kurzu

Skřivánek

Skřivánek

Jazyková agentúra Skřivánek, s.r.o.

Spoločnosť Skřivánek bola založená v roku 1994 a dnes patrí medzi globálnych poskytovateľov jazykových služieb. čítať viacSkupina Skřivánek disponuje sieťou viac ako 45 pobočiek v 15 krajinách sveta. Vysoké kvality služieb spoločnosti Skřivánek sú garantované medzinárodnou certifikáciou ISO 9001:2008 a EN 15038:2006 a medzi najvýznamnejších klientov patria globálne inštitúcie ako Spojené národy, EÚ, Európska investičná banka a Svetová banka.

Všetky kurzy lektora Skřivánek

Hodnotenie kurzu

91 %

199 hodnotenie
136x
46x
9x
4x
4x

Miroslava Z.

Bezva tipy, vysvětleno jednodušše na jasných příkladech.

Reakcia lektora:

“Dobrý den, děkjujeme za ohodnocení, velmi si toho vážíme a věříme, že pro vás budou prospěšné i naše osotatní kurzy. Tým Skřivánek“


Soňa G.

Výborné, som nadšená! Kurz je prehľadný, obsahuje veľa praktických vecí. Ashley je veľmi príjemný, počúvala by som ho od rána do večera :)


Jakub K.

Je dobré slyšet rodilého mluvčího. Super

Reakcia lektora:

“Hezký den, děkujeme za ohodnocení kurzu. Velmi nás těší, že se Vám kurz líbil. Tým Skřivánek“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.