Mám fotku a čo ďalej? Zoner

Kurzom sprevádza  Lukáš Zídka

Chcete využívať silu vašich fotografií na plný potenciál? Radi by ste sa naučili s vašimi snímkami jednoducho a efektívne narábať potom, čo ich nahráte do počítača? Potom ste na správnom mieste! Celý popisok

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

51 min

Počet lekcií

45

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Zmačknúť tlačidlo a spraviť tak fotku - to vie každý. Ako ale snímky chytro premazať a roztriediť? Jednoducho premenovať? Hromadne zmenšiť? Vyexportovať na tlač, web alebo sociálne siete? Čo urobiť ako prvé a čo posledné? A prečo to vôbec robiť? V tom má jasno málokto - ja však áno! To všetko a viac bude obsahom práve tohto kurzu.

Pozrieme sa na to, čo s obstaranými fotografiami celkom prakticky urobiť od A do Z. A aby sme sa to naučili naozaj efektívne, ukážeme si, ako nám v tom pomôže príjemné a ústretové prostredie programu Zoner Photo Studio X (30denná verzia ZDARMA tu na stiahnutie a vyskúšanie).

V kurze sa naučíte:    

 • ako pristupovať k práci s digitálnymi snímkami,  
 • aký je rozdiel medzi spracovaným a nespracovaným snímkom,  
 • čo urobiť prvé, čo posledné a prečo,  
 • čo je to ten „Zoner” a ako/prečo ho využívať,  
 • ako ušetriť čas a nervy hromadným spracovaním snímkov v Zoneri,  
 • ako na svojich snímkoch urobiť tie najdôležitejšie úpravy efektívne,  
 • ako snímky odosielať priateľom, rodine či klientovi v čo najlepšej kondícii.

Pre koho je kurz určený?    

 • pre každého, kto chce ukazovať svoje snímky v tom najlepšom svetle,  
 • pre každého, kto chce väčšiu istotu a kontrolu nad výslednou fotografiou,  
 • pre každého, kto chce jednoduché a ucelené pracovné workflow,  
 • pre všetkých, ktorí chcú ušetriť čas a nervy pri práci s fotografiami,  
 • pre nadšených začiatočníkov aj mierne pokročilých fotografov.

Ako bonus si ukážeme, s akými bežnými “vadami” fotografie sa môžeme stretnúť a ako s nimi zatočiť.

Predovšetkým vás ale prevediem krok za krokom celým procesom, ktorý sám používam a ktorý som za svoju fotografickú (a lektorskú) kariéru maximálne zjednodušil. Ukážem vám, že to nie je drina, ale pohodička - a to veľmi kreatívna. To všetko za jeden večer. :)

Ste pripravení? Tak poďme na to!

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Lukáš Zídka

Sprievodca vo svete multimédií

Lukáš je milovníkom života a fotografie. Vyštudoval odbor Multimédiá v ekonomickej praxi na VŠE a ako fotograf na voľnej nohe pôsobí už viac ako 6 rokov. Spoločne s tým sa venuje projektom www.psanihrave.cz a www.nlpnaplno.cz, ktorými pomáha ľuďom byť efektívnejšími a štastnejšími! Podľa jeho slov ho nič nenaplňuje tak ako pocit osobného rastu, vzájomnej inšpirácie a odovzdávania skúseností tak, aby to malo výsledky. Verí, že naučiť sa skvelo akúkoľvek zručnosť dokáže naozaj každý, stačí trocha túžby a niekto, kto vám ukáže cestu. Aj preto pôsobí na VŠE ako externý lektor digitálnej fotografie.

Hodnotenie kurzu

85 %

83 hodnotenie
47x
18x
12x
4x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Veronika M.

Velice přínosné děkuji

Reakcia lektora:

“Rádo se stalo!“


Petra M.

Čekala jsem více praktických typů na úpravu samotných fotografií jako např. v poslední "bonusové" části. Přednes lektora na mě nepůsobil příliš profesionálně.


Ilona R.

zábavné

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.