Manažér donaha: tabu a klišé, o ktorých sa nehovorí

Kurzom sprevádza  Jiří Kula

Vhodné na počúvanie

Práca manažéra nie je len o veciach ako rozhodovanie, moc a prestíž. Súčasťou sú i tabu a klišé, o ktorých sa nehovorí. Ako pozíciu manažéra ustáť, ako zvládať náročné situácie, a pritom nestratiť seba samého. Celý popisok

67,00 € s DPH

Celková dĺžka

56 min

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Z diaľky to vyzerá krásne. Užívate si krásne benefity. Moc. Prestíž. Často obdiv.
Výnimočná pozícia vám prinesie mega sebavedomie a dobré pocity. Je to adrenalín, rozhodujete o veľkých veciach. Do určitej miery hýbete svetom.

Už sa toľko nehovorí o tabu, ktoré sú s manažérskymi postmi spojené. Napríklad, že na férovú hru môžete zabudnúť, alebo aby ste sa vyšplhali ešte vyššie, nezaobídete sa bez manipulácie a ohýbania pravdy. Aj keď sami seba považujete za čisté ľalie a vo voľných chvíľach vediete skautský tábor.

Jiří Kula, ex-medzinárodný a globálny manažér dobre vie, o čom hovorí. A s gustom vám najväčšie manažérske tabu prezradí.

Odísť ako víťaz, nie ako zbitý pes. Ale nezostane len u klebiet a zábavných historiek. Vďaka viac než 25-ročnej skúsenosti manažéra a súčasnej role kouča a konzultanta sa lektor podelí aj o metódy, ako biznis ustáť, nespadnúť do emócií, stúpať po kariérnom rebríčku a nestratiť pritom seba samého.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Jiří Kula

Krízový manažér, konzultant, kouč

Jiří pôsobil v role krízového manažéra v posledných 10 rokoch v korporácii Colfax/ESAB, najskôr v rámci pozície Regionálneho lídra pre Indiu a Južnú Áziu a neskôr v role Globálneho lídra pre biznis integráciu a reštrukturalizáciu.

Pred rolou krízového lídra si Jiří prešiel mnohými krízovými situáciami v dobách, kedy riadil firmy v Česku, Fínsku, Poľsku a Taliansku. Veľkou školou života pre získanie tejto expertízy mu boli špeciálne tréningy na krízový manažment v Britskej kráľovskej vojenskej akadémii Sandhurst a v IMD v Lausanne.

Na zvládnutie mnoho rokov mentálne náročných výziev Jiřímu pomáhali hlavne aktivity dlhoročného odpočinku ako pútnická Svätojakubská cesta, pobyt v Himalájach a v budhistickom centre v Thajsku a trvalé investovanie do vlastného sebarozvoja.

V súčasnej dobe sa Jiří venuje odovzdávaniu svojich skúseností formou lektorstva, prednášok, mentoringov a koučingov.Pre jeho lektorský štýl je typický ťah na bránku, praktickosť a zábavnosť, autenticita a mimoriadne skúsenosti. 

S Jiřím sa môžete spojiť na LinkedIne.

Hodnotenie kurzu

95 %

348 hodnotenie
285x
43x
14x
5x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Lucie M.

Krátký a věcný kurz plný reálných situací, bez příkras :-)


Ivo V.

Dobrý den, kurz se mi velmi líbil. Mám rád, když se mluví jasně, jak se říká "na dřeň". V mnoha příkladech jsem se našel a pan Kula mi ukázal cestu. Díky moc.


Václav N.

Zajímavý kurz

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.