Manažérske archetypy: Akú rolu hráte?

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Tomáš Bušek Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
50 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Považujú vás v práci za kata, cisára alebo starostlivú matku? Zistite, aký ste manažér alebo aký šéf vám vládne a čo na neho platí.

V kurze si osvojíte

Od detstva vieme, ako sa správa múdry kráľ alebo statočný náčelník. A toto správanie podvedomo očakávame od svojich šéfov. V kurze zistíme, či dokážete byť cisárom a ktoré archetypálne atribúty už spĺňate a kde budete musieť do svojej vodcovskej roly ešte dorásť.

V kurze sa naučíte:    

  • Rozpoznať päť manažérskych archetypov: Pracanta, Hecovača, Matku, Kata a Cisára  
  • Rozpoznať dominantný manažérsky archetyp svoj alebo svojho manažéra  
  • Pripraviť sa na typické reakcie a spoluprácu ľudí pod jednotlivými archetypmi  
  • Určiť, ako archetypy vhodne používať v rôznych situáciách.

Kurz je určený pre:    

  • manažérov tímov a firiem, ktorí chcú „vládnuť” zodpovedne  
  • členov tímu, ktorí chcú lepšie pochopiť svojho manažéra.

Osnova kurzu

Tomáš Bušek

Tomáš Bušek

Biznisman, lektor a firemný šaman na vedľajší úväzok

Podnikateľ a konzultant so zameraním na netriviálny obchod. Pôsobil v manažmente nadnárodných firiem v pozíciách zodpovedných za výkon čítať viacspoločnosti. V roku 2003 založil úspešnú spoločnosť Towers Consulting, ktorá pomáha svojim zákazníkom so strategickým rozvojom. Rád cestuje, zaoberá sa prírodnými kmeňmi a ich rituálmi. Tieto skúsenosti potom prenáša do moderných firiem ako lektor, kouč a konzultant. http://tomas-busek.cz

Všetky kurzy lektora Tomáš Bušek

Hodnotenie kurzu

92 %

339 hodnotenie
247x
59x
26x
4x
3x

Miroslava L.

Ďakujem za iný pohľad na manazerskupoziciu abuvedomenie si, že je dôležité nielen prechádzať medzi jednotlivými archetypmi, ale občas zostať sedieť aj v pozícii cisára.
Super kurz, vďaka.


Henrieta L.

Popis archetypov OK. Málo príkladov na použitie v prostredí v podniku (príklady boli skôr z "domáceho" prostredia). Pozn. pre jazyk SK vs. CZ: preloženie "hecíř" do "dráč" ma úplne zmiatlo, myslela som si, že je to kat :-) Nemal by to byť skôr podnecovač?...


Markéta H.

Děkuji, líbil se mi moc, výstižné, zajímavé, k zamyšlení

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.