Maxikurz efektívnej komunikácie s Evou Markovou

Kurzom sprevádza  Eva Marková

Komplexný kurz komunikácie zložený z piatich kľúčových kurzov, ktoré pre Seduo pripravila Eva Marková. Už nemusíte vyberať, do čoho sa pustíte – s týmto maxikurzom sa naučíte komunikovať asertívne, zvládať manipulácie, riešiť konflikty, a ešte oveľa viac. Celý popisok

100,00 € s DPH

Celková dĺžka

4:24 hod

Počet lekcií

59

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Chcete mať vďaka komunikácii lepšie a spokojnejšie vzťahy? Nevyčerpávať sa zbytočnosťami? Vedieť sa efektívne dohodnúť s tými, s ktorými chcete? A ešte zvládať rôzne manipulácie?

Obľúbená lektorka Eva Marková učí druhých lepšie komunikovať už vyše 20 rokov. Svoje skúsenosti a tie najlepšie tipy pre vás teraz zaradila do necelých 5 hodín. Aby ste nemuseli tápať, čím začať alebo aký kurz na komunikáciu si pustiť skôr.

Postupne prejdete piatimi kľúčovými témami efektívnej komunikácie.

 • Asertivita a sebavedomá komunikácia: Vaša komunikácia je vaša vizitka. Komunikáciou hovoríte celému svetu, akí ste. Komunikujte sebavedome! A všetko pôjde lepšie.
   
 • Zvládanie manipulácie a strachu v komunikácii Nenechajte sa vlastným strachom a kľučkami druhých zatlačiť do kúta! Aktivujte svoju odvahu a poraďte si s manipuláciou.
   
 • Riešenie konfliktov – taktiky a stratégie Zažiť konflikt je normálne. Skvelé je vedieť ho vyriešiť. A ešte lepšie je predísť mu. Zistite ako a buďte v pohode.
   
 • Sociálne hry v komunikácii: ako byť silným, asertívnym hráčom Hlupáčik, snaživec, obeť, spasiteľ: Roly, ktoré na javiskách vidíte (a tiež hráte) každý deň. Naučte sa ich pochopiť a ubrániť si v komunikácii svoj priestor.
   
 • Praktická typológia osobnosti: Ako úspešne komunikovať s rôznymi typmi ľudí Naučte sa lepšie odhadnúť tendencie druhých a podľa toho prispôsobiť komunikáciu. Z odlišností budete viac ťažiť a menej šalieť.

Získajte tipy na to, ako lepšie rozumieť v komunikácii sebe aj druhým.
Získate tým to, čo je dôležité pre život – dobré vzťahy.

Celý popisok
Lektori kurzu
Eva Marková

Lektor a kouč osobnostného rozvoja

Eva je lektorka a koučka so špecializáciou na osobnostný rozvoj. Jej klientmi sú medzinárodné korporácie aj jednotlivci, ktorí chcú zmenu k lepšiemu. Kľúčové témy v jej práci tvoria komunikácia, sebapoznanie, sebariadenie, emócie alebo prezentačné a predajné zručnosti. Eva čerpá z vlastných dlhoročných skúseností z obchodu, rečníckych a psychoterapeutických kurzov a štúdia filozofie. Je životná optimistka.

Hodnotenie kurzu

95 %

15 hodnotenie
11x
4x
0x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Matěj N.

Doporučuju


Jana T.

Velmi užitečný kurz pro pracovni i osobní život! A skvělá lektorka!!!!! Děkuji❤️

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.