Maxikurz nemčiny s Míšou Nofftz Skopalovou

Kurzom sprevádza  Míša Nofftz Skopalová

Šprechujte už konečne tak, že vás od rodených hovoriacich nikto nerozpozná. Naučte sa praktickú nemčinu zo života, odstráňte prízvuk a prestaňte znieť ako učebnica. Celý popisok

100,00 € s DPH

Celková dĺžka

10:00 hod

Počet lekcií

159

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Nemčina nemusí byť otrava! Nebojte sa, v tomto kurze nemčiny vás nuda a dril zo základky rozhodne nečakajú! Už za 10 našliapaných hodín sa doučíte, čo ste sa v škole drvili roky a aj tak vám to v hlave nezostalo. Alebo zostalo, ale pri návšteve Nemecka či Rakúska ste si s rodenými hovoriacimi ani s jednotkármi z nemčiny nerozumeli.

V kurze vás čaká nielen nevyhnutná gramatika, ale aj praktické a zábavné oblasti, ktoré v učebniciach nemčiny nenájdete:

  • najčastejšie chyby, ktoré my Česi a Slováci robíme v nemčine
  • hovorová nemčina, vďaka ktorej začnete znieť ako normálny človek, nie ako učebnica
  • praktický a zábavný návod, ako na nemecký prízvuk
  • a samozrejme: predložky, členy, perfektum, plusquamperfektum, préteritum a ďalšie nevyhnutné lahôdky nemeckej gramatiky. 
  • Tešte sa tiež na hromadu viet na precvičenie, prehľady, ťaháky a priebežné testíky, ktoré vám pomôžu si nemčinu čo najviac ukotviť.

Kurzom vás prevedie Míša Nofftz Skopalová, obľúbená lektorka nemčiny.
Vďaka štúdiu germanistiky, nemeckému manželovi a 8 rokom v Nemecku učí nemčinu čisto prakticky a hlavne tak, aby vás bavila a v živote vám reálne pomáhala. 

Und nun ran an den Speck!

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Míša Nofftz Skopalová

Lektorka nemčiny online

Míše síce nekoluje v krvi germánska krv, vďaka viac ako 8 rokom v nemecky hovoriacich krajinách ale pričuchla k nemčine natoľko, že ju teraz vyučuje online. 

Aktuálne sa venuje individuálnej výuke jednotlivcov, ale aj vedeniu skupinových online kurzov, v ktorých neodovzdáva učebnicovú nemčinu, ale predovšetkým tú, ktorú rodení hovoriaci naozaj používajú. 

Okrem iného píše blog, nakrúca videá, tvorí výukové materiály a ukazuje, že nemčina naozaj nie je tak ťažká, ako sa o nej hovorí. Viac na michaelaskopalova.cz.

Hodnotenie kurzu

100 %

14 hodnotenie
14x
0x
0x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Eva H.

Výborné...

Reakcia lektora:

“Danke sehr!“


Richard N.

Nie som si isty, ci je najvhodnejsie davat lekciu s clenmi az na zaver kurzu.

Reakcia lektora:

“Děkuji, Richarde, za podnět! Věřte, že jsme dlouho přemýšleli nad správným uspořádáním jednotlivých témat a došli k závěru, že ideální seskládání neexistuje. V každém kurzu totiž začínáme od nejjednodušších témat a struktur a přecházíme ke složitějším. Vycházeli jsme tedy z toho, že každý si stejně nejdřív pustí to, co v danou chvíli nejvíc potřebuje nebo do čeho se mu v daný moment nejvíc chce. Pokud Vám s němčinou můžu pomoct jakkoli jinak, neváhejte se ozvat!“


Milada Š.

Líbilo se mi, že kurz byl komplexní, přehledný a vše bylo srozumitelně vysvětleno.

Reakcia lektora:

“Wow, Hut ab, liebe Milada! Vy jste tento kurz dotáhla do konce! Herzlichen Glückwunsch und vielen Dank für Ihre positive Rückmeldung :)“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.