Maxikurz osobnej produktivity

Kurzom sprevádza  Daniel Gamrot

Osobná produktivita patrí medzi základné kompetencie úspešných ľudí. Osvojenie základných princípov produktívnej práce vám umožní venovať sa tým najdôležitejším činnostiam v práci, rodine aj osobným záujmom. A to všetko bez stresu a vyčerpania. Celý popisok

80,00 € s DPH

Celková dĺžka

2:48 hod

Počet lekcií

47

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Rad techník, o ktorých sa dočítate, avšak nie vždy fungujú. Lektor bol na rovnakom štartovacom bode - chaotik a neorganizovaný človek, ktorý zabúdal, nestíhal a málokto sa naňho mohol spoľahnúť. Krok za krokom však dokázal svoj prístup zmeniť a to isté naučí aj vás.

V kurze sa naučíte:    

 • Ako udržať prehľad o svojich prioritách a dôležitých úlohách  
 • Ako plánovať tie najdôležitejšie aktivity a skutočne ich plniť  
 • Ako vytvoriť systém na organizáciu úloh, termínov a projektov  
 • Ako efektívne využívať kalendár na sústredenú prácu  
 • Ako pracovať s informáciami, ktoré potrebujete na svoju prácu  
 • Ako sa sústrediť na plánovanú prácu  
 • Ako postupne eliminovať jednotlivé vyrušenia  
 • Ako budovať produktívne návyky  
 • Ako vyzrieť na plný e-mailový inbox.

Kurz je určený pre tých z vás, ktorí:    

 • nestíhate dôležité veci  
 • odovzdávate úlohy po termíne  
 • zabúdate na svoje záväzky  
 • dokončujete prácu na poslednú chvíľu  
 • sa cítite vyčerpaní a unavení  
 • nemáte ucelený a funkčný systém úloh a projektov  
 • máte pri svojom e-mailovom inboxe desivé číslo. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez ktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Hodnotenie kurzu

93 %

103 hodnotenie
81x
13x
4x
3x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Aleš J.

Super základ. Samozřejmě jak autor říká, je třeba zkoušet. Pro mě například funguje lépe pomodoro na 20 minut, protože je to větší výzva 🙂 A když jsem po dvaceti minutách stále ve flow, přeskočím i přestávku a jedu dál. Naopak, když se během 20ti minut prostě nedokážu soustředit, nelámu to přes koleno, dám si hned 5 minut HIIT 💪 a 5 minut meditaci 😇 Pak se mi zase pracuje skvěle. Ale to jde bohužel realizovat jen na home office… 🤷‍♂️

Reakcia lektora:

“Aleši, moc děkuji za tak detailní a boží hodnocení s přínosem v podobě vlastních osvědčených tipů. Jsem moc rád, že se Vám kurz líbil. A jo, přesně, jak píšete, expertimentovat, vyhodnocovat, vzít si z toho, co mi funguje, ostatní zahodit. 🙂“


Viktorie S.

Za prvé: Prioritně: Když už jsem si dala čas na sepsání recenze, tak to stojí za to vidět. Neplýtvám svým časem. Má zásada. :)

Za 2/ či "za druhé": Mně osobně tento kurz pošťouchl v proměně každého dne. Mám boxy na ranní a odpolední rutiny, na týdenní schůzky sama se sebou. Mám nastavené bloky na hlubokou práci, kde jedu systémem Pomodoro. Proč to zmiňuju? Protože mi to funguje. Protože se cítím líp - jednám aktivně a ne reaktivně. Protože se má hlava netočí v tom, co jsem to vlastně chtěla dělat. A je toho mnohem víc. Ale nechci, aby s mou recenzí spadlo Seduo :)

Za 3/ Protože trojka táhne :)) hmm, jak v čem, že? Teď vážně: Protože mám ráda lidi, kteří jsou lidští, mají skvělé vystupování, umí pracovat s hlasem. Když máte nejen toto a máte znalosti a zkušenosti, který umíte předávat lidem? Co je víc? A Daniel Gamrot to má.

Tak už nečtěte a kupte si tento kurz.

Reakcia lektora:

“Moc děkuji za s přehledem nejdelší a nejdetailnější hodnocení kurzu, které tady na Seduo mám. Vím, že umíš s informacemi, které ti dávají smysl, skvěle naložit. A věřím, že i pár střípků z tohoto kurzu ti pomůže žít život podle sebe. Tedy tebe. 🙂“


Vladimír K.

Opakovanie - matka múdrosti. Ďakujem.

Reakcia lektora:

“Já moc děkuji! 🤩“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.