Microsoft Copilot: váš nový AI asistent

Kurzom sprevádza  Petr Kohoutek

Napísať e-mail vo Worde. Vytvoriť graf v Exceli. Upraviť prezentáciu. To už nemusíte robiť sami. Objavte Copilot - vášho asistenta, ktorý pracuje na princípe umelej inteligencie a môže byť aj vaším užitočným asistentom v každodennej práci v MS Office. Celý popisok

27,00 € s DPH

Celková dĺžka

54 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Microsoft Copilot! Copilot je revolučný nástroj od spoločnosti Microsoft.
Využíva umelú inteligenciu a strojové učenie na poskytovanie inteligentných návrhov pre prácu s textom či inými dátami v prostredí Microsoft aplikácií.

Začnite s Microsoft Copilotom! Kurz vám poskytne základné informácie vrátane získania, tvorby promptov a jeho použitia zdarma. 

Začneme tým, že vysvetlíme, čo presne Copilot je a akým spôsobom môže zlepšiť vašu produktivitu a efektivitu práce. Pozrieme sa na to, ako ho môžete získať a využívať vo svojich projektoch. Budeme skúmať základyvytvárania promptov, ktoré pomáhajú Copilotu lepšie porozumieť vašim potrebám a poskytovať relevantné návrhy.

V tomto kurze sa naučíte:

  • Identifikovať a opísať základné funkcie a výhody Microsoft Copilota.
  • Efektívne vytvárať a formulovať prompty na získanie relevantných výstupov.
  • Využívať Copilot zdarma v rôznych prostrediach vrátane webového prehliadača.
  • Používať Copilot v mobilnej aplikácii.
  • Preskúmať pokročilé možnosti a funkcie Copilota Pro v aplikáciách Microsoft Office.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Petr Kohoutek

Lektor kancelárskych aplikácií

Petr sa špecializuje na poradenstvo a vzdelávanie v oblasti kancelárskych aplikácií Microsoft 365 a je konateľom vo firme ITLEKTOR, s.r.o. Ako lektor na voľnej nohe pôsobí už od roku 2007 a dlhodobospolupracuje s prednými českými vzdelávacími spoločnosťami. Jeho hlavné prednosti sú ľudský prístup a schopnosť predvádzať preberanú látku veľmi prakticky a v súvislostiach, zrozumiteľne i pre menej skúsenýchpoužívateľov. Príležitostne sa venuje tiež programovaniu, tvorí vlastné e-learningové kurzy na portáliUmimExcel.cz a videonávody na YouTube kanáli ITLEKTOR, kde nájdete mnoho inšpiratívnych videí o Excelia ďalších Microsoft aplikáciách. Mimo pracovnej sféry ho baví turistika, klasická hudba, práca na záhrade a chov sliepok. Viac informácií nájdete na itlektor.cz.

Hodnotenie kurzu

93 %

234 hodnotenie
173x
40x
18x
2x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jiří V.

zajímavé , mnoho příkladů které se dají použít v praxi


Václav Š.

Jasny a srozumitelný výklad


Josef S.

Pěkná ukázka použití Copilota.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.