Microsoft 365: Outlook - pošta a kontakty

Kurzom sprevádza CloudForce a Tereza Hoření Česky

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
22
Celková dĺžka videí:
56 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Naučte sa tie najlepšie vychytávky pre prácu s e-mailami a kontaktmi v Outlooku. Zvýšte profesionalitu vašich e-mailov, zefektívnite prácu s poštou vďaka rýchlemu prístupu, rýchlym častiam alebo napríklad tomu najlepšiemu nastaveniu zobrazenia.

V kurze si osvojíte

Kto by nechcel byť pri práci s e-mailami efektívnejší. A Outlook mnoho nástrojov na zjednodušenie práce s e-mailami naozaj obsahuje. Nájdete v ňom tiež mnoho funkcií, vďaka ktorým budete vyzerať v e-mailovej komunikácii ako profíci. Poďte sa s nimi zoznámiť!

Tento kurz vás zoznámi s prostredím Outlooku úplne od začiatku. Naučíte sa vychytávky na písanie nových e-mailov, spracovanie prichádzajúcej pošty, nastavenie Outlooku aj prácu s kontaktmi. Skrátka všetko, čo na každodennú prácu s Outlookom potrebujete.

Kurz je určený pre začiatočníkov aj mierne pokročilých.  Začiatočníci ocenia predstavenie Outlooku krok za krokom. Pokročilejší užívatelia tu nájdu užitočné vychytávky a tipy pre prax.

Lektorka kurzu sa učením Microsoft 365, kam patrí aj Outlook živí. Priamo tento kurz vychádza z jej rokmi prevereného a vyladeného školenia o Outlooku, ktoré mnohokrát viedla naživo aj online. Vďaka tomu vie, čo užívateľov najčastejšie trápi, a môže vám teraz ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohýmiužitočnými tipmi z praxe.

V kurze sa naučíte:

  • ako si hneď na začiatku čo najlepšie nastaviť Outlook
  • ako pridávať do e-mailov súbory, obrázky, odkazy, kalendár a podpis
  • ako si zobraziť informácie o odosielateľovi správy
  • ako efektívne triediť doručenú poštu
  • aké možnosti zobrazenia máte v Outlooku k dispozícii
  • ako si nastaviť automatickú odpoveď a čo by mala obsahovať
  • ako vytvárať, upravovať a zdieľať kontakty
  • …a mnoho ďalšieho.

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Office 365 Trainer. Je čítať viactrpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Office 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Office 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Všetky kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnotenie kurzu

93 %

289 hodnotenie
206x
66x
16x
0x
1x

Jaroslav W.

Kurz byl přehledný a srozumitelný. Super tipy pro zjednodušení a urychlení práce.


Maria J.

ano. libi se


Josef S.

Bylo to poučné

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.