Microsoft 365: Outlook - pošta a kontakty

Kurzom sprevádza  CloudForce a Tereza Hoření

Naučte sa tie najlepšie vychytávky pre prácu s e-mailami a kontaktmi v Outlooku. Zvýšte profesionalitu vašich e-mailov, zefektívnite prácu s poštou vďaka rýchlemu prístupu, rýchlym častiam alebo napríklad tomu najlepšiemu nastaveniu zobrazenia. Celý popisok

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

56 min

Počet lekcií

22

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Kto by nechcel byť pri práci s e-mailami efektívnejší. A Outlook mnoho nástrojov na zjednodušenie práce s e-mailami naozaj obsahuje. Nájdete v ňom tiež mnoho funkcií, vďaka ktorým budete vyzerať v e-mailovej komunikácii ako profíci. Poďte sa s nimi zoznámiť!

Tento kurz vás zoznámi s prostredím Outlooku úplne od začiatku. Naučíte sa vychytávky na písanie nových e-mailov, spracovanie prichádzajúcej pošty, nastavenie Outlooku aj prácu s kontaktmi. Skrátka všetko, čo na každodennú prácu s Outlookom potrebujete.

Kurz je určený pre začiatočníkov aj mierne pokročilých.  Začiatočníci ocenia predstavenie Outlooku krok za krokom. Pokročilejší užívatelia tu nájdu užitočné vychytávky a tipy pre prax.

Lektorka kurzu sa učením Microsoft 365, kam patrí aj Outlook živí. Priamo tento kurz vychádza z jej rokmi prevereného a vyladeného školenia o Outlooku, ktoré mnohokrát viedla naživo aj online. Vďaka tomu vie, čo užívateľov najčastejšie trápi, a môže vám teraz ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohýmiužitočnými tipmi z praxe.

V kurze sa naučíte:

  • ako si hneď na začiatku čo najlepšie nastaviť Outlook
  • ako pridávať do e-mailov súbory, obrázky, odkazy, kalendár a podpis
  • ako si zobraziť informácie o odosielateľovi správy
  • ako efektívne triediť doručenú poštu
  • aké možnosti zobrazenia máte v Outlooku k dispozícii
  • ako si nastaviť automatickú odpoveď a čo by mala obsahovať
  • ako vytvárať, upravovať a zdieľať kontakty
  • …a mnoho ďalšieho.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Microsoft 365 Trainer. Je trpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Microsoft 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Microsoft 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Microsoft 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Hodnotenie kurzu

93 %

454 hodnotenie
327x
97x
27x
2x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jana P.

Pěkně vysvětlené


Vendula Z.

Příjemný hlas instruktorky, super tipy


Silvia S.

Kurz zmiňuje přehledným způsobem veškeré důležité části Outlooku.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.