Microsoft 365: vaša online kancelária

Kurzom sprevádza  CloudForce a Tereza Hoření

Spoznajte Microsoft 365, firemný portál plný užitočných aplikácií a premeňte ho na vašu online kanceláriu. Naučte sa efektívne online pracovať so súbormi, e-mailami, chatom i úlohami. Celý popisok

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

46 min

Počet lekcií

18

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Hľadáte nástroj, ktorý bude obsahovať tie najdôležitejšie firemné aplikácie? Budete ho mať dostupný ako online, tak zo svojho počítača, tabletu aj mobilného telefónu? A potrebujete k tomu napríklad ešte aktualizovať zastaralé Office programy vo vašom počítači?

Potom je aplikácia Microsoft 365 pre vás to pravé orechové! Tento kurz vás zoznámi s prostredím Microsoft 365 úplne od začiatku. Predstaví vám tie najužitočnejšie aplikácie na ukladanie aj úpravy súborov, komunikáciu a správu úloh. Kurz je tiež užitočným rázcestníkom, kde si vyberiete tie najužitočnejšie aplikácie práve pre vás a dozviete sa, na ktoré ďalšie podrobnejšie kurzy sa v budúcnosti pozrieť. Kurz je určený pre začiatočníkov aj mierne pokročilých. Začiatočníci ocenia predstavenie Microsoft 365 a jednotlivých aplikácií krok za krokom. Pokročilejší užívatelia tu nájdu celkový náhľad na aplikácie Microsoft 365 a ich prepojenie, užitočné vychytávky a tipy pre prax.

Lektorka kurzu sa učením Microsoft 365 živí. Vzhľadom k tomu, že sa Microsoft 365 poslednou dobou dostáva do stále viac firiem, urobila mnoho školení na celý Microsoft 365 aj jeho jednotlivé aplikácie. A to ako praktických školení naživo, tak online školení a webinárov. Spolu so svojimi kolegami pomáha s implementáciou a praktickým nasadením Microsoft 365 v mnohých firmách, od malých až po tie veľké. Vďaka tomu vám teraz môže ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

V kurze sa naučíte:    

  • čo je to Microsoft 365 a čo obsahuje  
  • ako sa do Microsoft 365 prihlásiť z webového prehliadača aj z mobilu  
  • ako sa odlišuje Office Online od desktopových verzií Office  
  • triky na uľahčenie práce v Exceli, PowerPointe a Worde Online  
  • aké cloudové úložiská pre osobné aj zdieľané súbory sa v Microsoft 365 nachádzajú  
  • užitočné funkcie a nastavenie Outlooku Online  
  • čo je to Microsoft Teams a ako môže zefektívniť firemnú komunikáciu  
  • ako používať Microsoft To-Do na osobné úlohy  
  • aké možnosti ponúka Microsoft Planner na správu tímových úloh 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Microsoft 365 Trainer. Je trpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Microsoft 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Microsoft 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Microsoft 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Hodnotenie kurzu

87 %

454 hodnotenie
263x
119x
46x
9x
17x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Martin J.

Výborný kurz, na rozbeh stačí.


Anna N.

Seznámila jsem se s aplikacemi o kterých jsem ani nevěděla a myslím, že je budu používat. Děkuji


Jana P.

Zajímavé, přínosné.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.