Microsoft Office 365: vaša online kancelária

Kurzom sprevádza CloudForce a Tereza Hoření Česky

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
18
Celková dĺžka videí:
46 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Spoznajte Microsoft Office 365, firemný portál plný užitočných aplikácií a premeňte ho na vašu online kanceláriu. Naučte sa efektívne online pracovať so súbormi, e-mailami, chatom i úlohami.

V kurze si osvojíte

Hľadáte nástroj, ktorý bude obsahovať tie najdôležitejšie firemné aplikácie? Budete ho mať dostupný ako online, tak zo svojho počítača, tabletu aj mobilného telefónu? A potrebujete k tomu napríklad ešte aktualizovať zastaralé Office programy vo vašom počítači?

Potom je aplikácia Office 365 pre vás to pravé orechové! Tento kurz vás zoznámi s prostredím Office 365 úplne od začiatku. Predstaví vám tie najužitočnejšie aplikácie na ukladanie aj úpravy súborov, komunikáciu a správu úloh. Kurz je tiež užitočným rázcestníkom, kde si vyberiete tie najužitočnejšie aplikácie práve pre vás a dozviete sa, na ktoré ďalšie podrobnejšie kurzy sa v budúcnosti pozrieť. Kurz je určený pre začiatočníkov aj mierne pokročilých. Začiatočníci ocenia predstavenie Office 365 a jednotlivých aplikácií krok za krokom. Pokročilejší užívatelia tu nájdu celkový náhľad na aplikácie Office 365 a ich prepojenie, užitočné vychytávky a tipy pre prax.

Lektorka kurzu sa učením Office 365 živí. Vzhľadom k tomu, že sa Office 365 poslednou dobou dostáva do stále viac firiem, urobila mnoho školení na celý Office 365 aj jeho jednotlivé aplikácie. A to ako praktických školení naživo, tak online školení a webinárov. Spolu so svojimi kolegami pomáha s implementáciou a praktickým nasadením Office 365 v mnohých firmách, od malých až po tie veľké. Vďaka tomu vám teraz môže ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

V kurze sa naučíte:    

  • čo je to Office 365 a čo obsahuje  
  • ako sa do Office 365 prihlásiť z webového prehliadača aj z mobilu  
  • ako sa odlišuje Office Online od desktopových verzií Office  
  • triky na uľahčenie práce v Exceli, PowerPointe a Worde Online  
  • aké cloudové úložiská pre osobné aj zdieľané súbory sa v Office 365 nachádzajú  
  • užitočné funkcie a nastavenie Outlooku Online  
  • čo je to Microsoft Teams a ako môže zefektívniť firemnú komunikáciu  
  • ako používať Microsoft To-Do na osobné úlohy  
  • aké možnosti ponúka Microsoft Planner na správu tímových úloh 

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Office 365 Trainer. Je čítať viactrpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Office 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Office 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Všetky kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnotenie kurzu

88 %

274 hodnotenie
163x
69x
34x
4x
4x

Maria J.

Ano, libi se


Denis H.

super


Dana Š.

Krátké, základní informace. Dobře podané. Kurs se mi líbil.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.