Microsoft One Note

Kurzom sprevádza Daniel Gamrot Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
40 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Poznámkový blok OneNote spoločnosti Microsoft patrí medzi najlepšie nástroje na organizáciu informácií, dokumentov alebo napríklad podporných materiálov k projektom. A práve najužitočnejšie tipy na prácu s týmto skvelým nástrojom sa naučíte v tomto kurze.

Poznámkový blok OneNote spoločnosti Microsoft patrí medzi najlepšie nástroje na organizáciu informácií, dokumentov alebo napríklad podporných materiálov k projektom. Dá sa používať na akomkoľvek zariadení, či už ste v kancelárii pri počítači alebo v teréne. Máte tak svoje poznámky kedykoľvek a kdekoľvek okamžite k dispozícii.

V aplikáciách MS OneNote je hromada užitočných funkcií, ktoré vám môžu zjednodušiť prácu. Či už ide o zaznamenávanie prakticky akýchkoľvek poznámok, ich triedenie alebo rýchle a efektívne hľadanie. A práve najužitočnejšie tipy na prácu s týmto skvelým nástrojom sa naučíte v tomto kurze.

V kurze sa naučíte:  

 • ako preniknúť do základov MS OneNote  
 • ako zaznamenávať rôzne typy informácií a poznámok  
 • ako previesť papierové poznámky do digitálnej podoby  
 • ako všetky informácie organizovať  
 • ako rýchlo nájsť to, čo potrebujete  
 • ako zdieľať podklady a materiály s ostatnými.

Kurz je vhodný pre tých, ktorí:    

 • začínajú pracovať s MS OneNote a radi by zistili, čo vedia  
 • už pracujú s týmto nástrojom a chcú si rozšíriť svoje znalosti  
 • hľadajú digitálny systém na organizáciu informácií  
 • chcú zefektívniť svoju prácu s poznámkami  
 • potrebujú zdieľať poznámky a informácie s ostatnými.

Osnova kurzu

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez čítať viacktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Všetky kurzy lektora Daniel Gamrot

Hodnotenie kurzu

92 %

594 hodnotenie
409x
148x
30x
5x
2x

Eliška G.

Jednoduchý, rychlý a praktický.


Jan S.

Jednoduché a přehledné vysvětlení co One Note nabízí za možnosti


Marcela B.

Příjemný projev lektora. Logická postupnost.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.