Microsoft Outlook: Inbox Zero - ako na e-maily efektívne

Kurzom sprevádza  CloudForce a Tereza Hoření

Dostaňte pod kontrolu váš inbox! Osvojte si efektívne návyky pre prácu s e-mailmi, naučte sa praktické postupy pre rýchle vybavenie všetkých správ.

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:04 hod

Počet lekcií

22

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Čo s e-mailmi? Vymazať, archivovať, delegovať, vybaviť ihneď alebo neskôr? Po absolvovaní tohto kurzu budete mať jasno a nebudete vaše rozhodnutie odkladať!

Kto by nechcel tráviť s e-mailmi menej času a pritom ich naozaj vybaviť viac? Radi by ste strávili čas významnejšou prácou bez neustáleho vyrušovania upozorneniami na novú prichádzajúcu správu? Potom si osvojte niekoľko návykov a zistite, aké vychytávky na urýchlenie práce nájdete v Outlooku.

Tento kurz vás zoznámi s metódou Inbox Zero v prostredí Microsoft Outlook. Zoznámite sa s pravidlami tejto metódy pre efektívnu prácu s e-mailmi. Naučíte sa konkrétne vychytávky na vhodné nastavenie Outlooku, mazanie, archiváciu aj písanie e-mailov a mnoho ďalšieho. Skrátka zručnosti, ktoré vám umožnia konečne spracovať všetky e-maily v inboxe.

Kurz je určený pre pokročilejších užívateľov Outlooku. Na svoje si v ňom prídu aj užívatelia iných e-mailových klientov – zásady práce sú všade rovnaké a mnoho funkcií nájdete aj v ostatných e-mailových klientoch. UžívateliaOutlooku z neho ale vyťažia najviac. Ak sa v Outlooku zatiaľ príliš neorientujete, pozrite sa na náš kurz Outlook – pošta a kontakty.

Lektorka kurzu sa učením Microsoft 365, kam patrí aj Outlook, živí. Priamo tento kurz vychádza z jej rokmiprevereného a vyladeného školenia o metóde Inbox Zero, ktoré mnohokrát viedla naživo aj online. Vďaka tomu vie, čo užívateľov najčastejšie trápi, a môže vám teraz ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohýmiužitočnými tipmi z praxe.

V kurze sa naučíte:

  • čo je to Inbox Zero a ako vám pomôže efektívne pracovať s e-mailmi
  • ako si nastaviť upozornenie na nové správy, aby vás nerušilo pri práci, ale pritom vám neunikli tienajdôležitejšie e-maily
  • čo sú to pravidlá, rýchle kroky, zásady zachovania informácií, rýchle časti a ako si vďaka nim zjednodušiť prácu
  • ako archivovať e-maily a využívať priečinky výsledkov vyhľadávania
  • ako efektívne písať e-maily
  • ako prepojiť e-maily s vaším systémom úloh
  • s akými nástrahami sa v Inbox Zero stretnete a ako si s nimi poradiť – na mobile aj na dovolenke
  • …a veľa ďalšieho.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Microsoft 365 Trainer. Je trpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Microsoft 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Microsoft 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Microsoft 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Hodnotenie kurzu

92 %

337 hodnotenie
240x
70x
19x
5x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Markéta Š.

Přehledné, praktické ukázky. :-)


Dominika P.

Praktické rady pro práci s outlookem, jednu hvězdičku dolů dávám za přednes lektorky, preferovala bych přirozenější projev bez velkých gest, ale to je jen osobní pocit, na kvalitu předaných informací to nemělo vliv. Moc děkuji!


Daniela H.

Odporúčam, efektívny kurz.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.