Microsoft Outlook: Inbox Zero - ako na e-maily efektívne

Kurzom sprevádza CloudForce a Tereza Hoření Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
22
Celková dĺžka videí:
1:04 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Dostaňte pod kontrolu váš inbox! Osvojte si efektívne návyky pre prácu s e-mailmi, naučte sa praktické postupy pre rýchle vybavenie všetkých správ.

Čo s e-mailmi? Vymazať, archivovať, delegovať, vybaviť ihneď alebo neskôr? Po absolvovaní tohto kurzu budete mať jasno a nebudete vaše rozhodnutie odkladať!

Kto by nechcel tráviť s e-mailmi menej času a pritom ich naozaj vybaviť viac? Radi by ste strávili čas významnejšou prácou bez neustáleho vyrušovania upozorneniami na novú prichádzajúcu správu? Potom si osvojte niekoľko návykov a zistite, aké vychytávky na urýchlenie práce nájdete v Outlooku.

Tento kurz vás zoznámi s metódou Inbox Zero v prostredí Microsoft Outlook. Zoznámite sa s pravidlami tejto metódy pre efektívnu prácu s e-mailmi. Naučíte sa konkrétne vychytávky na vhodné nastavenie Outlooku, mazanie, archiváciu aj písanie e-mailov a mnoho ďalšieho. Skrátka zručnosti, ktoré vám umožnia konečne spracovať všetky e-maily v inboxe.

Kurz je určený pre pokročilejších užívateľov Outlooku. Na svoje si v ňom prídu aj užívatelia iných e-mailových klientov – zásady práce sú všade rovnaké a mnoho funkcií nájdete aj v ostatných e-mailových klientoch. UžívateliaOutlooku z neho ale vyťažia najviac. Ak sa v Outlooku zatiaľ príliš neorientujete, pozrite sa na náš kurz Outlook – pošta a kontakty.

Lektorka kurzu sa učením Microsoft 365, kam patrí aj Outlook, živí. Priamo tento kurz vychádza z jej rokmiprevereného a vyladeného školenia o metóde Inbox Zero, ktoré mnohokrát viedla naživo aj online. Vďaka tomu vie, čo užívateľov najčastejšie trápi, a môže vám teraz ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohýmiužitočnými tipmi z praxe.

V kurze sa naučíte:

  • čo je to Inbox Zero a ako vám pomôže efektívne pracovať s e-mailmi
  • ako si nastaviť upozornenie na nové správy, aby vás nerušilo pri práci, ale pritom vám neunikli tienajdôležitejšie e-maily
  • čo sú to pravidlá, rýchle kroky, zásady zachovania informácií, rýchle časti a ako si vďaka nim zjednodušiť prácu
  • ako archivovať e-maily a využívať priečinky výsledkov vyhľadávania
  • ako efektívne písať e-maily
  • ako prepojiť e-maily s vaším systémom úloh
  • s akými nástrahami sa v Inbox Zero stretnete a ako si s nimi poradiť – na mobile aj na dovolenke
  • …a veľa ďalšieho.

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Office 365 Trainer. Je čítať viactrpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Office 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Office 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Všetky kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnotenie kurzu

92 %

180 hodnotenie
129x
40x
6x
2x
3x

Lucia B.

Skvelý a inšpiratívny kurz, mám kopec nápadov na zefektívnenie práce s outlookom, už ich len preniesť do praxe 😊


Zdeněk V.

výborný


Anna M.

Děkuji, pro mne velmi přínosný kurz, konečně si dokážu udržet přehled v mailech a rychleji je zpracovat.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.