Microsoft Teams 1: spolupracujte online pomocou chatu

Kurzom sprevádza  CloudForceTereza Hoření a Jiří Blažek

Komunikujte chatom, zdieľajte súbory, organizujte online schôdzky. Skrátka efektívne pracujte. Všetko na jednom mieste – v Microsoft Teams.

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

46 min

Počet lekcií

14

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Nie ste spokojní s online spoluprácou vášho tímu? Otravuje vás hľadanie informácií v e-mailoch, rôznych úložiskách, chcete skrátka všetko na jednom mieste?

Potom je aplikácia Microsoft Teams pre vás to pravé orechové! Umožní vám mať všetko dôležité na jednom mieste, efektívne komunikovať s vaším tímom a napríklad aj s kolegami v iných oddeleniach. Vďaka nej ľahko nájdete všetky dôležité súbory a budete na nich môcť efektívne spolupracovať s vaším tímom.

Tento kurz tvorí úvod do všetkých našich ďalších kurzov venujúcich sa aplikácii Microsoft Teams. Dozviete sa v ňom hlavne základné informácie o celej aplikácii a mnoho zaujímavých informácií o chate v tímoch i mimo nich.

Kurz je určený pre začiatočníkov aj mierne pokročilých. Začiatočníci ocenia predstavenie aplikácie MS Teams krok za krokom, pokročilejší užívatelia zase mnoho trikov a tipov do praxe.

Lektori kurzu sa učením Office 365, kam patrí aj Microsoft Teams, živia. Vzhľadom k tomu, že ide o novú a veľmi populárnu aplikáciu, odškolili oba v poslednom roku mnoho školení tejto aplikácie, a to ako praktických školení naživo, tak online školení a webinárov. Obaja pomáhali s implementáciou a praktickým nasadením Microsoft Teams v mnohých firmách, od malých až po tie veľké. Vďaka tomu vám teraz môžu ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:    

  • čo je to MS Teams a na čo ich môžete využívať  
  • ako komunikovať chatom v tíme s využitím rozšíreného formátovania, zmienok a ďalších vychytávok  
  • ako upravovať súbory priamo v aplikácii Teams  
  • ako komunikovať s jedným alebo viacerými kolegami a ako s nimi spolupracovať na súboroch  
  • ako začať online hovor a prezentovať plochu počítača vašim kolegom.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Microsoft 365 Trainer. Je trpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Microsoft 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Microsoft 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Microsoft 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.


Jiří Blažek

Office 365 Architect

Jirka je vyštudovaným pedagógom, dlhoročným konzultantom a školiteľom produktov firmy Microsoft. Jeho koníčkom je využitie týchto produktov v prostredí komerčných firiem. Preto sú jeho školenia plné praktických príkladov, ktoré obratom využijete vo vlastnej praxi.

Ako architekt špecializovaný na Office 365 je oporou a zdrojom inšpirácie pre svojich kolegov vo firme CloudForce, zameranej na realizáciu projektov cloudových technológií a najmä Office 365.

Hodnotenie kurzu

85 %

518 hodnotenie
273x
160x
49x
13x
23x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jana P.

Užitečný


Markéta P.

Během absolvování kurzu jsem uvedené postupy průběžně zkoušela v aplikaci Teams a informace hodnotím jako přínosné.


Karel S.

OK

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.