Microsoft Teams 1: spolupracujte online pomocou chatu

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
14
Celková dĺžka videí:
46 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Komunikujte chatom, zdieľajte súbory, organizujte online schôdzky. Skrátka efektívne pracujte. Všetko na jednom mieste – v Microsoft Teams.

Nie ste spokojní s online spoluprácou vášho tímu? Otravuje vás hľadanie informácií v e-mailoch, rôznych úložiskách, chcete skrátka všetko na jednom mieste?

Potom je aplikácia Microsoft Teams pre vás to pravé orechové! Umožní vám mať všetko dôležité na jednom mieste, efektívne komunikovať s vaším tímom a napríklad aj s kolegami v iných oddeleniach. Vďaka nej ľahko nájdete všetky dôležité súbory a budete na nich môcť efektívne spolupracovať s vaším tímom.

Tento kurz tvorí úvod do všetkých našich ďalších kurzov venujúcich sa aplikácii Microsoft Teams. Dozviete sa v ňom hlavne základné informácie o celej aplikácii a mnoho zaujímavých informácií o chate v tímoch i mimo nich.

Kurz je určený pre začiatočníkov aj mierne pokročilých. Začiatočníci ocenia predstavenie aplikácie MS Teams krok za krokom, pokročilejší užívatelia zase mnoho trikov a tipov do praxe.

Lektori kurzu sa učením Office 365, kam patrí aj Microsoft Teams, živia. Vzhľadom k tomu, že ide o novú a veľmi populárnu aplikáciu, odškolili oba v poslednom roku mnoho školení tejto aplikácie, a to ako praktických školení naživo, tak online školení a webinárov. Obaja pomáhali s implementáciou a praktickým nasadením Microsoft Teams v mnohých firmách, od malých až po tie veľké. Vďaka tomu vám teraz môžu ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:    

  • čo je to MS Teams a na čo ich môžete využívať  
  • ako komunikovať chatom v tíme s využitím rozšíreného formátovania, zmienok a ďalších vychytávok  
  • ako upravovať súbory priamo v aplikácii Teams  
  • ako komunikovať s jedným alebo viacerými kolegami a ako s nimi spolupracovať na súboroch  
  • ako začať online hovor a prezentovať plochu počítača vašim kolegom.

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Office 365 Trainer. Je čítať viactrpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Office 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Office 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Všetky kurzy lektora Tereza Hoření
Jiří Blažek

Jiří Blažek

Office 365 Architect

Jirka je vyštudovaným pedagógom, dlhoročným konzultantom a školiteľom produktov firmy Microsoft. Jeho koníčkom je využitie týchto produktov v čítať viacprostredí komerčných firiem. Preto sú jeho školenia plné praktických príkladov, ktoré obratom využijete vo vlastnej praxi. Ako architekt špecializovaný na Office 365 je oporou a zdrojom inšpirácie pre svojich kolegov vo firme CloudForce, zameranej na realizáciu projektov cloudových technológií a najmä Office 365.

Všetky kurzy lektora Jiří Blažek

Hodnotenie kurzu

85 %

438 hodnotenie
233x
132x
40x
11x
22x

Marie K.

Jasné, jednoduché, stručné.


Peter V.

perfektnéééé


Petr J.

Zajímavý kurz :)

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.