Microsoft Teams 3: zdieľané súbory

Kurzom sprevádza CloudForce a Tereza Hoření Česky

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
49 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Spolupracujte na súboroch jednoducho a efektívne vďaka Microsoft Teams! Využívajte zdieľané úložisko v tímoch a spoznajte všetky jeho funkcie.

Máte firemné súbory porozhadzované? Niektoré na flashkách, iné v prílohách e-mailov, na zdieľanom disku, na počítačoch jednotlivých zamestnancov alebo na rôznych cloudových úložiskách? Alebo už sa snažíte zaviesť nejaké jednotné cloudové úložisko, ale pre jeho zložitosť ho vaši kolegovia odmietajú používať?

Potom vyskúšajte príjemné a intuitívne prostredie Microsoft Teams! Umožní vám ukladať zdieľané súbory napríklad priamo z chatu, upravovať ich, triediť do priečinkov, vyhľadávať v nich a mnoho ďalšie. Za jednoduchým prostredím Microsoft Teams stoja mocné knižnice na SharePointe Online, vďaka ktorým tu nájdete veľké množstvo funkcií.  

Tento kurz tvorí tretí zo série kurzov venujúcich sa aplikácii Microsoft Teams. Dozviete sa v ňom všetko o zdieľaných súboroch – od ich nahrávania a triedenia cez zaujímavé funkcie a previazanosť so SharePointom Online až po informácie o synchronizácii a práci s týmito súbormi v aplikáciách Office 2019.

Kurz je určený pre mierne pokročilých užívateľov, ktorí už poznajú chat alebo online schôdzky v aplikácii Microsoft Teams v tímoch aj mimo nich. Napríklad z našich kurzov Microsoft Teams 1: spolupracujte online pomocou chatu a Microsoft Teams 2: online schôdzky. Kurz ocenia aj tí, ktorí tímy spravujú a už vedia, ako ich vytvárať vďaka nášmu kurzu Microsoft Teams pre administrátorov 1. Nový náhľad v tomto kurze môžu nájsť tiež užívatelia, ktorí zatiaľ pracujú iba so súbormi uloženými na SharePointe Online alebo na OneDrive pre firmy a chcú sa dozvedieť viac o previazanosti súborov uložených v Teams s týmito aplikáciami.

Lektorka kurzu sa učením Office 365, kam patrí aj Microsoft Teams, živí. Vzhľadom k tomu, že ide o novú a veľmi populárnu aplikáciu a práve zdieľané súbory sú v mnohých firmách hlavným dôvodom pre jej nasadenie, odškolila v poslednej dobe mnoho školení na Microsoft Teams a zdieľané súbory v nich. A to ako praktických školení naživo, tak online školení a webinárov. Pomáha s implementáciou a praktickým nasadením Microsoft Teams v mnohých firmách, od malých až po tie veľké. Vďaka tomu vám teraz môže ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte: 

  • ako nahrať do Teams súbory – cez chat, aplikáciu Teams aj v celých priečinkoch cez SharePoint  
  • ako upravovať súbory priamo v aplikácii Teams alebo napríklad v Office 2019  
  • aké akcie sú pre súbory dostupné v Teams aj na SharePointe  
  • ako nájsť ten súbor, ktorý práve teraz potrebujete  
  • ako efektívne využívať synchronizáciu – prepojenie vášho počítača so súbormi v Teams.

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Office 365 Trainer. Je čítať viactrpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Office 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Office 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Všetky kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnotenie kurzu

84 %

157 hodnotenie
81x
45x
21x
5x
5x

Peter V.

OK


Peter B.

pre začiatočníka moc komplikované a rýchle


Šárka Š.

Kurz byl zajímavý a dozvěděla jsem se spousty nových rad

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.