Microsoft Teams 3: zdieľané súbory

Kurzom sprevádza  CloudForce a Tereza Hoření

Spolupracujte na súboroch jednoducho a efektívne vďaka Microsoft Teams! Využívajte zdieľané úložisko v tímoch a spoznajte všetky jeho funkcie.

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

49 min

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Máte firemné súbory porozhadzované? Niektoré na flashkách, iné v prílohách e-mailov, na zdieľanom disku, na počítačoch jednotlivých zamestnancov alebo na rôznych cloudových úložiskách? Alebo už sa snažíte zaviesť nejaké jednotné cloudové úložisko, ale pre jeho zložitosť ho vaši kolegovia odmietajú používať?

Potom vyskúšajte príjemné a intuitívne prostredie Microsoft Teams! Umožní vám ukladať zdieľané súbory napríklad priamo z chatu, upravovať ich, triediť do priečinkov, vyhľadávať v nich a mnoho ďalšie. Za jednoduchým prostredím Microsoft Teams stoja mocné knižnice na SharePointe Online, vďaka ktorým tu nájdete veľké množstvo funkcií.  

Tento kurz tvorí tretí zo série kurzov venujúcich sa aplikácii Microsoft Teams. Dozviete sa v ňom všetko o zdieľaných súboroch – od ich nahrávania a triedenia cez zaujímavé funkcie a previazanosť so SharePointom Online až po informácie o synchronizácii a práci s týmito súbormi v aplikáciách Office 2019.

Kurz je určený pre mierne pokročilých užívateľov, ktorí už poznajú chat alebo online schôdzky v aplikácii Microsoft Teams v tímoch aj mimo nich. Napríklad z našich kurzov Microsoft Teams 1: spolupracujte online pomocou chatu a Microsoft Teams 2: online schôdzky. Kurz ocenia aj tí, ktorí tímy spravujú a už vedia, ako ich vytvárať vďaka nášmu kurzu Microsoft Teams pre administrátorov 1. Nový náhľad v tomto kurze môžu nájsť tiež užívatelia, ktorí zatiaľ pracujú iba so súbormi uloženými na SharePointe Online alebo na OneDrive pre firmy a chcú sa dozvedieť viac o previazanosti súborov uložených v Teams s týmito aplikáciami.

Lektorka kurzu sa učením Office 365, kam patrí aj Microsoft Teams, živí. Vzhľadom k tomu, že ide o novú a veľmi populárnu aplikáciu a práve zdieľané súbory sú v mnohých firmách hlavným dôvodom pre jej nasadenie, odškolila v poslednej dobe mnoho školení na Microsoft Teams a zdieľané súbory v nich. A to ako praktických školení naživo, tak online školení a webinárov. Pomáha s implementáciou a praktickým nasadením Microsoft Teams v mnohých firmách, od malých až po tie veľké. Vďaka tomu vám teraz môže ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte: 

  • ako nahrať do Teams súbory – cez chat, aplikáciu Teams aj v celých priečinkoch cez SharePoint  
  • ako upravovať súbory priamo v aplikácii Teams alebo napríklad v Office 2019  
  • aké akcie sú pre súbory dostupné v Teams aj na SharePointe  
  • ako nájsť ten súbor, ktorý práve teraz potrebujete  
  • ako efektívne využívať synchronizáciu – prepojenie vášho počítača so súbormi v Teams.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Microsoft 365 Trainer. Je trpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Microsoft 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Microsoft 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Microsoft 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Hodnotenie kurzu

83 %

189 hodnotenie
91x
56x
28x
8x
6x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Dana B.

bez problémů.


Bc. L. K.

Kurz by se dal hodnotit pozitivně, stejně jako sama lektorka. Je zde bohužel jedno velké mínus, a to, že kurz není tak často aktualizován, jak by se v IT hodilo. Osobně bych považoval za adekvátní aktualizovat každý rok.

Reakcia lektora:

“Dobrý den, děkujeme za recenzi. Jsme si vědomi potřeby aktualizace tohoto kurzu a shodou okolností tuto skutečnost právě komunikujeme se Seduem. MS Teams je aktualizacemi bohužel tak "živá" aplikace, že jsme se už setkali i s případem, kdy se aktualizace projevily dříve, než jsme natočený kurz stačili publikovat... Každopádně děkujeme za zpětnou vazbu, zrovna tento kurz zkusíme aktualizovat co nejdříve. Tereza Hoření, CloudForce“


Karel S.

Srozumitelné

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.