Moderné trendy v HR

i v audio verzii

Čo sa v kurze naučíte

Zmapujte najzásadnejšie aktuálne trendy v HR a na pracovnom trhu. Vyberte si tie, ktoré vašej firme prinesú najväčší úžitok a vašim zamestnancom dôvod, prečo s vami zostať čo najdlhšie.

Získajte rýchly a informačne nabitý prehľad o trendoch, ktoré (nielen vďaka pandémii) menia spôsob, ako firmy pracujú so zamestnancami. Nadhľadový prístup sa šikovne strieda s dátami z najnovších prieskumov z pracovného trhu.

Vypočujete si najnovšie trendy, ktoré sa vďaka pandémii stali súčasťou bežného firemného slovníka: 

  • práca na diaľku
  • hybridná spolupráca
  • automatizácia a digitalizácia
  • inklúzia.

Dôjde aj na témy, ktoré trhom práce hýbu už niekoľko rokov:

  • leadership a otvorená komunikácia
  • význam a efektivita firemného vzdelávania
  • práca s mladými talentmi a ľuďmi 50+
  • autentické nábory a férové odchody zamestnancov.

Komu je kurz určený:

  • Všetkým členom vedenia firiem, riaditeľom a HR manažérom, ktorí chcú viesť firmu moderne, s dôverou v zamestnancov, ústretovo k potrebám rôznych skupín zamestnancov a v súlade s nevyhnutnými trendmi v ľudskej spolupráci.
  • Inšpiráciu v ňom nájdu aj manažéri tímov, ktorí vnímajú podporu a starostlivosť o ľudí ako prirodzenú súčasť svojej práce. 

Osnova kurzu

LMC

LMC

Internetová spoločnosť

Naším snom je, aby ľudia mali svoju prácu radi. A viac ako 3.000.000 z nich sme s tým už pomohli. Vieme vám nájsť skvelých čítať viaczamestnancov, prepojiť s ľuďmi na voľnej nohe, uľahčiť nábor i vzdelávať ľudí vo vašom tíme. Vďaka tomu všetkému s nami spolupracuje už viac ako 20.000 klientov. Patríme do medzinárodnej skupiny Alma Career a dosiahneme tak do 15 európskych krajín.

Všetky kurzy lektora LMC
Tomáš Ervín Dombrovský

Tomáš Ervín Dombrovský

Analytik pracovného trhu

Cez výskumy a ďalšie zdroje dát mapuje hlavné javy a trendy v prepojených svetoch vzdelávania a práce. Závery a odporúčania, čítať viacktoré môžu pomôcť zlepšiť prostredie pre spoluprácu, pravidelne prednáša ľuďom z HR a vedení organizácií. Okrem toho sa stará tiež o verejnoprospešné aktivity presahujúce každodenný biznis spoločnosti LMC, v ktorej je jedenástym rokom zamestnaný. LMC vyvíja online služby pre vzdelávanie a hľadanie práce, napríklad Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Atmoskop.cz a ďalšie portály a mobilné aplikácie.

Všetky kurzy lektora Tomáš Ervín Dombrovský

Hodnotenie kurzu

88 %

225 hodnotenie
139x
53x
20x
9x
4x

Šárka B.

Kurz byl zajímavý, ale klidně bych chvílemi doplnila výklad vhodnými snímky prezentace.


Vladimír K.

Hodnotný a užitočný kurz najmä vo vzťahu k dynamicky sa meniacim procesom v závislosti na digitalizácií a automatizácii procesov napriek celým spoločenským spektrom, ďakujem.


Iryna S.

Kurz sa mi veľmi páčil, boli prezentované zaujímavé trendy.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 31,00 € s DPH

Počet lekcií:
16
Celková dĺžka videí:
1:18 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup