Moderné trendy v HR

Kurzom sprevádza  LMC a Tomáš Ervín Dombrovský

Vhodné na počúvanie

Zmapujte najzásadnejšie aktuálne trendy v HR a na pracovnom trhu. Vyberte si tie, ktoré vašej firme prinesú najväčší úžitok a vašim zamestnancom dôvod, prečo s vami zostať čo najdlhšie. Celý popisok

31,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:18 hod

Počet lekcií

16

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Získajte rýchly a informačne nabitý prehľad o trendoch, ktoré (nielen vďaka pandémii) menia spôsob, ako firmy pracujú so zamestnancami. Nadhľadový prístup sa šikovne strieda s dátami z najnovších prieskumov z pracovného trhu.

Vypočujete si najnovšie trendy, ktoré sa vďaka pandémii stali súčasťou bežného firemného slovníka: 

  • práca na diaľku
  • hybridná spolupráca
  • automatizácia a digitalizácia
  • inklúzia.

Dôjde aj na témy, ktoré trhom práce hýbu už niekoľko rokov:

  • leadership a otvorená komunikácia
  • význam a efektivita firemného vzdelávania
  • práca s mladými talentmi a ľuďmi 50+
  • autentické nábory a férové odchody zamestnancov.

Komu je kurz určený:

  • Všetkým členom vedenia firiem, riaditeľom a HR manažérom, ktorí chcú viesť firmu moderne, s dôverou v zamestnancov, ústretovo k potrebám rôznych skupín zamestnancov a v súlade s nevyhnutnými trendmi v ľudskej spolupráci.
  • Inšpiráciu v ňom nájdu aj manažéri tímov, ktorí vnímajú podporu a starostlivosť o ľudí ako prirodzenú súčasť svojej práce. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
LMC

Internetová spoločnosť

Naším snom je, aby ľudia mali svoju prácu radi. A viac ako 3.000.000 z nich sme s tým už pomohli. Vieme vám nájsť skvelých čítať viaczamestnancov, prepojiť s ľuďmi na voľnej nohe, uľahčiť nábor i vzdelávať ľudí vo vašom tíme. Vďaka tomu všetkému s nami spolupracuje už viac ako 20.000 klientov. Patríme do medzinárodnej skupiny Alma Career a dosiahneme tak do 15 európskych krajín.


Tomáš Ervín Dombrovský

Analytik pracovného trhu

Cez výskumy a ďalšie zdroje dát mapuje hlavné javy a trendy v prepojených svetoch vzdelávania a práce. Závery a odporúčania, čítať viacktoré môžu pomôcť zlepšiť prostredie pre spoluprácu, pravidelne prednáša ľuďom z HR a vedení organizácií. Okrem toho sa stará tiež o verejnoprospešné aktivity presahujúce každodenný biznis spoločnosti LMC, v ktorej je jedenástym rokom zamestnaný. LMC vyvíja online služby pre vzdelávanie a hľadanie práce, napríklad Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Atmoskop.cz a ďalšie portály a mobilné aplikácie.

Hodnotenie kurzu

88 %

262 hodnotenie
161x
63x
25x
9x
4x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Sandra B.

Bylo to moc užitečné, děkuji


Petra B.

Líbil se mi kurz velmi. Celkové smýšlení nad problematikou všeho ohledně zaměstnávání. Přístupu, doporučení a jak se chovat, uvažovat a vlastně být lidský a nediskriminovat. Naštěstí spoustu řečeného používáme ve firmě, ale nebylo by od věci to pustit i vedení :-) Děkuji


Natália Balážová

Kurz prekonal moje očakávania. Keďže rada počúvam podcasty, prednášky či webináre popri iných aktivitách, pustila som si ho ako oddychovku. Nakoniec som sa však vo videách vracala späť a niektoré myšlienky si zapisovala. V kurze boli momenty, ktoré ma nútili sa zamyslieť nad tým, ako by som tieto informácie aplikovala v našej firme. Páčil sa mi aj spôsob výkladu lektora.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.