Motivácia a zmysel: Ako hľadať zmysel v osobnom živote aj v práci?

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza GrowJOB a Denisa Dědičová

Cena: 35,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
1:03 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Ako si dlhodobo budovať vnútornú motiváciu? Ako si urobiť zo svojej práce poslanie? Ako byť vďaka zmyslu v živote spokojnejší?

Strácate motiváciu a neviete si rady ako ju znovu naštartovať? Venujete až príliš veľa času činnostiam, ktoré vám nedávajú zmysel? Cítite, že nevyužívate svoj potenciál na maximum? Motivácia je základný stavebný kameň všetkých ostatných aktivít, ako je plánovanie, efektivita alebo produktivita. Ale nezabúdajte, že zmysel a motiváciu si hľadáme a vytvárame sami. 

Naučte sa preto využívať praktické nástroje tak, aby ste na vlastnú motiváciu už nikdy nikoho nepotrebovali. Len seba.

V kurze sa naučíte:

 • Používať praktické nástroje ako motiváciu rozpáliť a dlhodobo udržať.
 • V čom ste v práci dobrí a možno ste to ani nevedeli.
 • Aké sú druhy motivácie a kedy a ako ktorú využívať.
 • Ako hľadať zmysel vo všetkom, čo robíme.
 • Z čoho náš pocit zmyslu pramení a ako si ho udržať.
 • Ako dôjsť k svojim hodnotám a ako ich aplikovať v každodennom živote.
 • Prečo je znalosť nášho potenciálu základným stavebným kameňom motivácie i zmyslu.

Kurz je určený pre:

 • Všetkých, ktorí hľadajú praktické nástroje na budovanie zmyslu a motivácie v živote.
 • Všetkých, ktorí vnímajú, že strácajú motiváciu a chcú ju znovu rozpáliť.
 • Všetkých, ktorí hľadajú zmysel vo svojom profesijnom aj osobnom živote a nevedia ako na to. 
 • Všetkých, koho baví a naplňuje ich práca a chcú si tento pocit dlhodobo udržať.

Osnova kurzu

GrowJOB

GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo čítať viacfirmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.

Všetky kurzy lektora GrowJOB
Denisa Dědičová

Denisa Dědičová

Konzultantka a lektorka osobného a profesného rozvoja pre GrowJOB Institute.

Denisa je od roku 2013 súčasťou GrowJOB Inštitútu, kde pomáha svojim klientom v ich osobnom aj profesijnom čítať viacrozvoji. Jej hlavnou náplňou práce je učiť účastníkov svojich kurzov a klientov na osobných konzultáciách používať praktické nástroje tak, aby si z dlhodobého hľadiska dokázali pomôcť sami. A to hlavne v hľadaní motivácie, zmyslu, osobnej vízie, sebavedomia a spokojnosti v osobnom živote i v práci. Dlhodobo sa tiež zaoberá témou inovácií vo vzdelávaní, a preto založila projekt Hodnotový učiteľ. Z rovnakého dôvodu sa začala venovať témam efektívneho vzdelávania a inšpiratívneho prezentovania. Denisa je tiež súčasťou projektu Koniec prokrastinácie a za pražskú pobočku je zodpovedná za väčšinu školení nadväzujúcich na túto tému. Vzhľadom k tomu, že dlho žila a pracovala v Španielsku, je zakladateľkou španielskej odnože Konca prokrastinácie. Prednáša pre verejnosť, ale aj firmy. Medzi jej klientov patria napríklad Avast, UniCredit Bank, SAP, Mall.cz, Johnson&Johnson, 3M, Servier a ďalšie.

Všetky kurzy lektora Denisa Dědičová

Hodnotenie kurzu

91 %

307 hodnotenie
217x
57x
22x
7x
4x

Anna K.

školenie bolo vynikajúce, pekne podané. Určite vyskúšam pár metód


Jan J.

Příjemné popsaní jevů, které znám. Některé metody rád zkusím. Rozhodně doporučuji schůzky sám se sebou :)
Díky za kurz.


Milan M.

vyborny kurz,naozaj som sa v mnohych temach nasiel :) Pozrel som uz 2x ale urcite sa k tomuto kurzu este vratim,nech sa tie informacie dostanu do hlavy. Dakujem a chvalim lektorku,ako vysvetlila tuto temu. Co musim skritizovat su otazky. Nemyslim obsah,ale zial su v nich zle vysklonovane slova a tak si musi clovek domysliet,ako asi mala zniet ta veta. To trochu kazi dojem z kurzu,ktory je inak vyborny.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.