Motivácia a zmysel: Ako hľadať zmysel v osobnom živote aj v práci?

Kurzom sprevádza  GrowJOB a Denisa Dědičová

Vhodné na počúvanie

Ako si dlhodobo budovať vnútornú motiváciu? Ako si urobiť zo svojej práce poslanie? Ako byť vďaka zmyslu v živote spokojnejší?

40,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:03 hod

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Strácate motiváciu a neviete si rady ako ju znovu naštartovať? Venujete až príliš veľa času činnostiam, ktoré vám nedávajú zmysel? Cítite, že nevyužívate svoj potenciál na maximum? Motivácia je základný stavebný kameň všetkých ostatných aktivít, ako je plánovanie, efektivita alebo produktivita. Ale nezabúdajte, že zmysel a motiváciu si hľadáme a vytvárame sami. 

Naučte sa preto využívať praktické nástroje tak, aby ste na vlastnú motiváciu už nikdy nikoho nepotrebovali. Len seba.

V kurze sa naučíte:

 • Používať praktické nástroje ako motiváciu rozpáliť a dlhodobo udržať.
 • V čom ste v práci dobrí a možno ste to ani nevedeli.
 • Aké sú druhy motivácie a kedy a ako ktorú využívať.
 • Ako hľadať zmysel vo všetkom, čo robíme.
 • Z čoho náš pocit zmyslu pramení a ako si ho udržať.
 • Ako dôjsť k svojim hodnotám a ako ich aplikovať v každodennom živote.
 • Prečo je znalosť nášho potenciálu základným stavebným kameňom motivácie i zmyslu.

Kurz je určený pre:

 • Všetkých, ktorí hľadajú praktické nástroje na budovanie zmyslu a motivácie v živote.
 • Všetkých, ktorí vnímajú, že strácajú motiváciu a chcú ju znovu rozpáliť.
 • Všetkých, ktorí hľadajú zmysel vo svojom profesijnom aj osobnom živote a nevedia ako na to. 
 • Všetkých, koho baví a naplňuje ich práca a chcú si tento pocit dlhodobo udržať.
Celý popisok
Lektori kurzu
GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo firmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.


Denisa Dědičová

Konzultantka a lektorka osobného a profesného rozvoja pre GrowJOB Institute.

Denisa je od roku 2013 súčasťou GrowJOB Inštitútu, kde pomáha svojim klientom v ich osobnom aj profesijnom rozvoji. Jej hlavnou náplňou práce je učiť účastníkov svojich kurzov a klientov na osobných konzultáciách používať praktické nástroje tak, aby si z dlhodobého hľadiska dokázali pomôcť sami. A to hlavne v hľadaní motivácie, zmyslu, osobnej vízie, sebavedomia a spokojnosti v osobnom živote i v práci. Dlhodobo sa tiež zaoberá témou inovácií vo vzdelávaní, a preto založila projekt Hodnotový učiteľ. Z rovnakého dôvodu sa začala venovať témam efektívneho vzdelávania a inšpiratívneho prezentovania.

Denisa je tiež súčasťou projektu Koniec prokrastinácie a za pražskú pobočku je zodpovedná za väčšinu školení nadväzujúcich na túto tému. Vzhľadom k tomu, že dlho žila a pracovala v Španielsku, je zakladateľkou španielskej odnože Konca prokrastinácie.

Prednáša pre verejnosť, ale aj firmy. Medzi jej klientov patria napríklad Avast, UniCredit Bank, SAP, Mall.cz, Johnson&Johnson, 3M, Servier a ďalšie.

Hodnotenie kurzu

90 %

646 hodnotenie
436x
129x
51x
21x
9x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Maroš S.

Ďakujem


Kateřina A.

odborné, inspirující


Emília B.

veľmi dobrý kurz, odporúčam :-)

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.