Motivujúca spätná väzba, alebo zabudnite na „sendvič”

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Renata Novotná Česky

Čo sa v kurze naučíte

Zvýšte motiváciu svojho tímu kvalitnou spätnou väzbou. Naučte sa ju odovzdávať v rôznych situáciách, rôznym ľuďom.

Spätná väzba nie je „šikuľka“ ani „lemra“. Poďme sa spoločne pozrieť na to, ako vám môže spätná väzba zvýšiť kvalitu práce aj medziľudských vzťahov. Keď totiž dokážete ľuďom dobre odovzdať informácie o tom, v čom sa môžu zlepšovať a čo im ide skvele, bude ich práca viac baviť a budú v nej lepší.

V kurze sa dozviete pravidlá, na ktorých môžete ďalej stavať, a reálne situácie, s ktorými sa pravdepodobne stretnete.

V kurze sa naučíte:    

  • Čo v spätnej väzbe nefunguje
  • Ako pracovať s ocenením aj kritikou 
  • Ako uchopiť spätnú väzbu v ročnom hodnotení  
  • Ako to urobiť, aby ste sa nebáli spätnú väzbu dávať ani prijímať.

Kurz je určený pre:    

  • tých, ktorí chcú zo svojich kolegov dostať to najlepšie  
  • tých, ktorí chcú zlepšiť svoje vzťahy s druhými ľuďmi 
  • tých, ktorí chcú, aby sa ich tím neustále zlepšoval.

Študijný materiál ku kurzu:    

  • pod prvou lekciou si môžete stiahnuť kompletný študijný materiál ku kurzu  
  • môžete ho využívať počas kurzu alebo na ďalšie štúdium.

Osnova kurzu

Renata Novotná

Renata Novotná

Konzultantka a mentorka tímovej efektivity, procesov a delegovania

Renata Novotná vyštudovala filozofiu a podnikovú ekonomiku. 10 rokov riadila tímy zamerané na zvyšovanie spokojnosti zákazníkov aj zamestnancov čítať viacprimárne v bankovom sektore. Po 10 rokoch sa presunula do segmentu malých a stredných firiem. Teraz ako expertka konzultuje vo firmách procesné riadenie, tímovú efektivitu a delegovanie práce.  www.renata-novotna.cz

Všetky kurzy lektora Renata Novotná

Hodnotenie kurzu

93 %

1 364 hodnotenie
995x
270x
75x
12x
12x

Ota F.

Už to jedu po druhé a pořád je to pecka.


Tomáš H.

Absolvování kurzu jsem doporučil jako rozvojové opatření několika manažerům - to je asi nejlepší zpětná vazba. Kurz obsahuje prakticky vše, co v praxi manažer potřebuje. Lektorka mluví stručně, jasně, bez zbytečných emocí, nebo odbočování do dlouhých příběhů z minulosti. Zvolený jazyk je velice je jednoduchý a přímý.


Petr T.

Kurz hodnotím jako velmi dobře zpracovaný. Bylo to pro mě přínosné a spoustu věcí, o kterých lektorka hovořila, mohu okamžitě použít v praxi:o) Snad jen kdyby paní lektorka méně gestikulovala rukama...působí to trochu rušivě.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 35,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
48 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup