Kalendár na maximum

Kurzom sprevádza Daniel Gamrot Česky

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
23 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Kalendár, s ktorým denne pracujete, môžete v rámci osobnej produktivity a sebaorganizácie spravovať rôznymi spôsobmi. A práve to, ako ho využiť na maximum, sa naučíte v tomto kurze.

V kurze si osvojíte

Takmer každý z nás si vedie vlastný kalendár či už v papierovej, alebo digitálnej podobe. Najčastejšie si doň zapisujeme schôdzky a udalosti, na ktoré nechceme zabudnúť. Kalendár však môžeme využiť aj v mnohých ďalších oblastiach života.

Ak chcete mať čo najviac informácií na jednom mieste, je práve kalendár jedným z najlepších miest. Môžete doň zaznamenávať nielen schôdzky, ale napríklad aj úlohy, nové návyky alebo si evidovať trebárs pozitívne zážitky každého dňa. A práve to ako využiť váš kalendár na maximum sa naučíte v tomto kurze.

V kurze sa naučíte:

  • ako lepšie evidovať schôdzky a porady  
  • ako si z kalendára vytvoriť perfektný zoznam úloh a plánovač  
  • ako používať kalendár na nepracovné aktivity  
  • ako získať vďaka kalendáru prehľad vlastných úspechov  
  • ako revidovať všetko, čo máte v kalendári, a mať úplný systém.

Kurz je vhodný pre tých, ktorí:

  • hľadajú nápady ako rozšíriť používanie svojho kalendára  
  • neradi používajú mnoho nástrojov  
  • majú chuť dať čo najviac vstupov na jedno miesto  
  • by radi mali perfektný prehľad o svojich záväzkoch  
  • chcú vytvoriť produktívne návyky pre lepšiu kontrolu. 

Osnova kurzu

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez čítať viacktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Všetky kurzy lektora Daniel Gamrot

Hodnotenie kurzu

89 %

439 hodnotenie
272x
97x
60x
7x
3x

Jan F.

Pěkné, moc mě to bavilo


Anton M.

Stručně, srozumitelně – přesně to, co je potřeba. Děkuju! 🙂👍🏻


Lukas M.

Super, veľmi dobré nápady. Ďakujem.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.