Microsoft Planner: Projekty v pohode

Kurzom sprevádza Daniel Gamrot Česky

Čo sa v kurze naučíte

Microsoft Planner je ako stvorený pre minimalistické, ale napriek tomu efektívne plánovanie a riadenie projektov. Otestovaný radom profesionálov na menších i väčších projektoch. Urýchlite prvý oťukávanie a vrhnite sa rovno na svoje projekty.

Na podporu spolupráce na projektoch dnes existuje rad skvelých digitálnych nástrojov. Ak však pracujete v ekosystéme spoločnosti Microsoft, využívate platformu Microsoft 365 alebo napríklad nástroj pre tímovú spoluprácu Microsoft Teams, môže byť najlepšou voľbou práve aplikácia Microsoft Planner. Ide o jednoduchý, ale zároveň veľmi silný nástroj na plánovanie a riadenie projektov, komunikáciu nad úlohami a zjednodušenie a zefektívnenie tímovej spolupráce. Cieľom kurzu je ukázať vám všetky možnosti aplikácie Microsoft Planner vrátane praktických odporúčaní na produktívnejšie využitie na konkrétnych typoch projektov.

V kurze sa naučíte:

  • plánovať a riadiť projekty v aplikácii Microsoft Planner vrátane všetkých vychytávok
  • mať komunikáciu celého tímu alebo spoločnosti k projektom alebo produktom na jednom mieste
  • aké sú najlepšie príklady využitia Microsoft Planner.

Kurz je určený pre:

  • tých, ktorí sa chcú naučiť využívať Planner na plánovanie a riadenie projektov na maximum
  • tých, ktorí chcú mať všetky projektové aktivity pod kontrolou na jednom mieste
  • tých, ktorí chcú zlepšiť komunikáciu v rámci projektov, tímov či naprieč celou spoločnosťou.

Osnova kurzu

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez čítať viacktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Všetky kurzy lektora Daniel Gamrot

Hodnotenie kurzu

94 %

76 hodnotenie
58x
13x
5x
0x
0x

Eva H.

Jednoduše vysvětlené. Planner je fajn produkt, bez náročných zákoutí. Jen tu práce s Microsoft 365 skupinami na pozadí, by bylo fajn dovysvětlit, i když to není úplně uživatelská znalost.


Juraj B.

Prehľadné vysvetlenie aplikácie na príkladoch


Vojtech M.

Kurz sa mi velmi pacil, len sa mi nepaci to, ze po kazdej lekcii sa video minimalizuje a pre spustenie dalsej casti videa musim cakat pat sekund a este ktomu sa video spusti s atributmi automaticka kvalita a minimalizovane. Neviete to prosim spravit tak aby sa dalsie videa spustali automaticky a ja si vedel nastavit ci chcem pauzy alebo nie? alebo nahrajte video ako jeden celok a rozdelte to do kapitol, tak ako to umoznuje youtube. Dakujem

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
57 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup