Microsoft Planner: Projekty v pohode

Kurzom sprevádza  Daniel Gamrot

Microsoft Planner je ako stvorený pre minimalistické, ale napriek tomu efektívne plánovanie a riadenie projektov. Otestovaný radom profesionálov na menších i väčších projektoch. Urýchlite prvý oťukávanie a vrhnite sa rovno na svoje projekty. Celý popisok

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

57 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Na podporu spolupráce na projektoch dnes existuje rad skvelých digitálnych nástrojov. Ak však pracujete v ekosystéme spoločnosti Microsoft, využívate platformu Microsoft 365 alebo napríklad nástroj pre tímovú spoluprácu Microsoft Teams, môže byť najlepšou voľbou práve aplikácia Microsoft Planner. Ide o jednoduchý, ale zároveň veľmi silný nástroj na plánovanie a riadenie projektov, komunikáciu nad úlohami a zjednodušenie a zefektívnenie tímovej spolupráce. Cieľom kurzu je ukázať vám všetky možnosti aplikácie Microsoft Planner vrátane praktických odporúčaní na produktívnejšie využitie na konkrétnych typoch projektov.

V kurze sa naučíte:

  • plánovať a riadiť projekty v aplikácii Microsoft Planner vrátane všetkých vychytávok
  • mať komunikáciu celého tímu alebo spoločnosti k projektom alebo produktom na jednom mieste
  • aké sú najlepšie príklady využitia Microsoft Planner.

Kurz je určený pre:

  • tých, ktorí sa chcú naučiť využívať Planner na plánovanie a riadenie projektov na maximum
  • tých, ktorí chcú mať všetky projektové aktivity pod kontrolou na jednom mieste
  • tých, ktorí chcú zlepšiť komunikáciu v rámci projektov, tímov či naprieč celou spoločnosťou.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez ktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Hodnotenie kurzu

94 %

164 hodnotenie
123x
32x
8x
0x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Zdeněk N.

Některá videa se nenatahovala


Pavel K.

vse co bylo receno jsem se naucil v planneru, sam cekal jsem sekci best praktice, a ta byla tak kratka ze 1 hvezda je az az. jinak Daniel presentuje pekne a srozumitelne,


Vladimír K.

Zaujímavý nástroj microsoftu pre plánovanie a organizovanie pracovného či súkromného života. Ďakujem.

Reakcia lektora:

“Je to opravdu skvělý nástroj. Microsoft ho navíc stále vylepšuje. Doporučuji mrknout se na poslední novinky. A děkuji moc za hodnocení kurzu. 🙂“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.