Microsoft Planner: Projekty v pohode

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Daniel Gamrot

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
57 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Microsoft Planner je ako stvorený pre minimalistické, ale napriek tomu efektívne plánovanie a riadenie projektov. Otestovaný radom profesionálov na menších i väčších projektoch. Urýchlite prvý oťukávanie a vrhnite sa rovno na svoje projekty.

Na podporu spolupráce na projektoch dnes existuje rad skvelých digitálnych nástrojov. Ak však pracujete v ekosystéme spoločnosti Microsoft, využívate platformu Microsoft 365 alebo napríklad nástroj pre tímovú spoluprácu Microsoft Teams, môže byť najlepšou voľbou práve aplikácia Microsoft Planner. Ide o jednoduchý, ale zároveň veľmi silný nástroj na plánovanie a riadenie projektov, komunikáciu nad úlohami a zjednodušenie a zefektívnenie tímovej spolupráce. Cieľom kurzu je ukázať vám všetky možnosti aplikácie Microsoft Planner vrátane praktických odporúčaní na produktívnejšie využitie na konkrétnych typoch projektov.

V kurze sa naučíte:

  • plánovať a riadiť projekty v aplikácii Microsoft Planner vrátane všetkých vychytávok
  • mať komunikáciu celého tímu alebo spoločnosti k projektom alebo produktom na jednom mieste
  • aké sú najlepšie príklady využitia Microsoft Planner.

Kurz je určený pre:

  • tých, ktorí sa chcú naučiť využívať Planner na plánovanie a riadenie projektov na maximum
  • tých, ktorí chcú mať všetky projektové aktivity pod kontrolou na jednom mieste
  • tých, ktorí chcú zlepšiť komunikáciu v rámci projektov, tímov či naprieč celou spoločnosťou.

Osnova kurzu

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez čítať viacktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Všetky kurzy lektora Daniel Gamrot

Hodnotenie kurzu

95 %

27 hodnotenie
22x
3x
2x
0x
0x

David M.

Velice praktických připravené vč. tips&triks


Katarína G. S.

Vyborny a prehladny kurz na pracu s aplikaciou. Odporucila by som ho skor zaciatocnikom. Ten kto tuto aplikaciu denne pouziva a uz velmi nic nove nedozvie. Ale prehlad je to vyborny. Dakujem


Tomáš L.

Kurz pěkný, ale některé otázky v testu jsou zmatečné. Test se má podle mne soustředit na základní práci. Jak vytvořit plán, jak nastavit datum splnění, jak přiřadit lidi, atd. Z kurzu si pamatuju, že lze provádět přesouvání úkolů mezi kontejnery v rámci jednoho plánu. Ale asi to jde i jinak...

Reakcia lektora:

“Moc děkuji za recenzi a zprávu ohledně kvízu, brzy na něj mrknu a případně jej upravíme. Ať se Vám s Plannerem daří!“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.