Myslenie pod kontrolou: ako zvládať emócie a negatívne myšlienky

Kurzom sprevádza  Marian Jelínek

Vhodné na počúvanie

Po neúspechu od športovcov často počujeme: Neustál som to v hlave. Zlyhal som psychicky. Podobné myšlienky sa preháňajú v hlave každého z nás. Vydajte sa s uznávaným koučom do vnútorného sveta a získajte námety, ako ho lepšie zvládať. Celý popisok

99,00 € s DPH

Celková dĺžka

55 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Poľské, České, Anglické
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Zvládanie trémy, nervozity, emócií, koncentrácia a obdobie nezdaru tvoria dôležitú súčasť nielen športového sveta. Každý z nás občas zažije v rôznych situáciách pocity strachu, obáv, neistoty, ktoré sa môžu prejaviť v práci či osobnom živote. Aby človek uspel v akejkoľvek oblasti, mal by vedieť tieto negatívne a nechcené myšlienky zvládať. 

Ako s negatívnymi myšlienkami a strachom pracovať, sa dozviete od hokejového trénera a kouča, ktorý sa okrem iného preslávil dlhoročnou spoluprácou s Jaromírom Jágrom. Medzi jeho najväčšie trénerské hokejové úspechy sazaraďuje zlatá medaila z MS v roku 2005 vo Viedni a dva majstrovské tituly s pražskou Spartou. 

V tomto kurze sa dozviete:

  • Čo skutočne rozhoduje o víťazoch medzi špičkami vo svojich odboroch.
  • Ako sa pripravovať, aby ste dosahovali čo najlepšie výsledky.
  • Ako sa nevzdávať a smerovať stále k cieľu, aj keď sa zrovna nedarí.
  • Akými spôsobmi a technikami môžete svoj výkon najviac ovplyvniť.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Marian Jelínek

hokejový tréner, kouč a pedagóg

Marian sa ako hokejový tréner okrem iného preslávil aj dlhoročnou spoluprácou s Jaromírom Jágrom. Medzi jeho najväčšie trénerské hokejové úspechy sa zaraďuje zlatá medaila z MS v roku 2005 vo Viedni a dva majstrovské tituly s pražskou Spartou. Ako tréner potom pôsobil šesť rokov v Nemecku, pri českom národnom tíme dvadsaťročných v Liberci, Mladej Boleslavi a Českých Budejoviciach. Dokončil doktorát z kinantropológie (veda o pohybe) a v roku 2015 získal druhý doktorát zo športovej psychológie. Svoje mnohoročné skúsenosti z vrcholového športu využíva pri inšpiratívnych prednáškach pre manažérov, na vysokých školách, konferenciách v Čechách a v zahraničí, ale aj v rámci osobného koučovania. Je garantom odboru Manažérskej psychológie na Newton University. Individuálne spolupracuje s mnohými vrcholovými športovcami a tímami. Je autorom či spoluautorom trinástich kníh.

Hodnotenie kurzu

92 %

3 649 hodnotenie
2581x
722x
268x
57x
21x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Milan C.

Těšil jsem se na kurz od pana Jelínka. Bylo to o dost víc zaměřené na sportovce. Ale vzal jsem si z toho co potřebuji a určitě se na to zaměřím. Děkuji.


Dagmar K.

Dobrý kurz, návod, jak občas "nevypěnit" :-)


Ildikó P.

výborne, v dnešnej dobe je mentálny tréning výslovne dôležitý

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.