Myslenie víťazov s olympijským šampiónom v modernom päťboji

Kurzom sprevádza  David Svoboda

Vhodné na počúvanie

Neúspechy zažívame všetci. Všetky prehry sú ale len nevyhnutnou súčasťou každej cesty za úspechom a snom - napríklad vyhrať olympiádu. Inšpirujte sa príbehmi a skúsenosťami Davida Svobodu, olympijského víťaza v modernom päťboji. Celý popisok

55,00 € s DPH

Celková dĺžka

49 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Čo je dôležité, ak chcete dosiahnuť úspech? Ako sa nevzdávať a smerovať stále k cieľu, aj keď sa práve nedarí? Ako môžete svoj výkon najviac ovplyvniť? V čom je sila myslenia víťazov?

V tomto kurze nečakajte žiadne všeobecné poučky. David Svoboda sa s vami podelí o osobné skúsenosti a príbehy, ktoré ho sprevádzali na ceste za jeho víťazstvom na olympijských hrách. Vo svojom kurze vám ponúkne svoj pohľad na motiváciu, na to, ako pracovať s neúspechom, ako sa koncentrovať aj to, čo mu pomáhalo pri zvládaní stresu.  Ponúkne vám svoj pohľad na strach, ako ho zažil a prežíval počas svojej kariéry a ako s ním bojoval. Alebo ako zvládal cestu hore aj dole po úspešnej olympiáde.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
David Svoboda

olympijský víťaz v modernom päťboji, v súčasnosti tréner

David Svoboda je dlhoročný reprezentant Českej republiky v modernom päťboji. Má žiarivú športovú kariéru - vybojoval zlatú medailu na olympiáde v Londýne (2012), bol olympionikom aj v Pekingu (2008) a Rio de Janeiro (2016), stal sa majstrom Európy (2010), 2x vicemajstrom sveta (2008 a 2009) a juniorským majstrom sveta (2006). David Svoboda pôsobí ako tréner mládeže v ASC Dukla a je predsedom komisie športovcov ČOV.

Hodnotenie kurzu

93 %

571 hodnotenie
424x
107x
28x
10x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Lenka L.

Super, veľmi prínosné, keďže s dcérou riešim v rámci jej športu výkon, stres z pretekov a výhru, či prehru.


Ivo V.

srozumitelné, motivující... zajímavé, jak sportovci umí předat svoje zkušenosti, které mají přesah do běžného života.


Aleš Z.

Je to borec!

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.