Myslenie víťazov s olympijským šampiónom v modernom päťboji

i v audio verzii

Kurzom sprevádza David Svoboda Česky

Cena: 47,00 € s DPH

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
49 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Neúspechy zažívame všetci. Všetky prehry sú ale len nevyhnutnou súčasťou každej cesty za úspechom a snom - napríklad vyhrať olympiádu. Inšpirujte sa príbehmi a skúsenosťami Davida Svobodu, olympijského víťaza v modernom päťboji.

Čo je dôležité, ak chcete dosiahnuť úspech? Ako sa nevzdávať a smerovať stále k cieľu, aj keď sa práve nedarí? Ako môžete svoj výkon najviac ovplyvniť? V čom je sila myslenia víťazov?

V tomto kurze nečakajte žiadne všeobecné poučky. David Svoboda sa s vami podelí o osobné skúsenosti a príbehy, ktoré ho sprevádzali na ceste za jeho víťazstvom na olympijských hrách. Vo svojom kurze vám ponúkne svoj pohľad na motiváciu, na to, ako pracovať s neúspechom, ako sa koncentrovať aj to, čo mu pomáhalo pri zvládaní stresu.  Ponúkne vám svoj pohľad na strach, ako ho zažil a prežíval počas svojej kariéry a ako s ním bojoval. Alebo ako zvládal cestu hore aj dole po úspešnej olympiáde.

Osnova kurzu

David Svoboda

David Svoboda

olympijský víťaz v modernom päťboji, v súčasnosti tréner

David Svoboda je dlhoročný reprezentant Českej republiky v modernom päťboji. Má žiarivú športovú kariéru - vybojoval zlatú medailu na čítať viacolympiáde v Londýne (2012), bol olympionikom aj v Pekingu (2008) a Rio de Janeiro (2016), stal sa majstrom Európy (2010), 2x vicemajstrom sveta (2008 a 2009) a juniorským majstrom sveta (2006). David Svoboda pôsobí ako tréner mládeže v ASC Dukla a je predsedom komisie športovcov ČOV.

Všetky kurzy lektora David Svoboda

Hodnotenie kurzu

93 %

448 hodnotenie
335x
80x
24x
8x
1x

Roman A.

Šampión v modernom päťboji mi dal veľmi dobrý mentálny tréning .
Vďaka David.


Pavel P.

jednoduchý,srozumitelný,pravdivý tak je to správně


Stanislava K.

Super! Moc hezké povídání opravdu úspěšného člověka, které je autentické, motivující a už jen jeho poslouchání zlepší člověku náladu!

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.