Myšlienkové mapy: ako vizualizovať a utriediť svoje myšlienky

Kurzom sprevádza  Petr Ludwig

Ako si urobiť väčší poriadok vo svojej hlave? Ako zlepšiť svoju efektivitu práce, sústredenie, kreativitu či pamäť? Začnite efektívne využívať myšlienkové mapy a naučíte sa vizualizovať svoje myšlienky. Celý popisok

80,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:17 hod

Počet lekcií

17

Hodnotenie
Pridať do plánu
České
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Vizuálny kortex je jedna z najrozvinutejších častí mozgu vôbec. Z tohto dôvodu sú práve grafické schémy či jednoduché nákresy pre mozog ďaleko prirodzenejšie než prostý text. Myšlienkové mapy zásadne pomáhajú si lepšie zapamätať aj komplexné veci a pochopiť ich podstatu. Pomáhajú zlepšiť kreativitu, efektivitu práce a schopnosť sústredenia na to podstatné. Získate tak väčší nadhľad a poriadok vo svojom uvažovaní, lepšie sústredenie, lepšiu pamäť a kreativitu.

V kurze sa konkrétne dozviete:

  • Ako presne tvoriť kvalitné myšlienkové mapy a v čom všetkom nám môžu pomôcť?
  • Ako vďaka myšlienkovým mapám nájsť viac pokoja a nadhľadu nad chaosom vo svojej hlave?
  • Prečo je užitočná jednoduchosť a minimalizmus a ako ich môžeme využívať každý deň?
  • Aké technológie a aplikácie môžeme na vizualizácie používať?
  • Ako si pomocou myšlienkovej mapy zostaviť osobnú víziu?
  • Ako vizualizovať svoje priority a plánovať si čas pomocou metódy TODO-TODAY?
  • Ako môžeme robiť pomocou máp takzvané sebakoučovanie metódou schôdzka sám so sebou?
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Petr Ludwig

riaditeľ GrowJOB institute

Petr Ludwig je autorom bestsellera Koniec prokrastinácie, ktorého sa v ČR predalo viac ako 100.000 výtlačkov, je preložený už do 17 jazykov a je to aktuálne najpredávanejšia česká kniha vo svete. 

Petr sa dlhodobo zameriava na popularizáciu kritického myslenia v spoločnosti. Je autorom programu Deep Talks, jedného z najsledovanejších podcastov v ČR, ktorého témou sú hodnoty a zmysel práce a života celkovo. Dlhodobo žije v Prahe a New Yorku.

Pred štrnástimi rokmi založil vzdelávací inštitút GrowJOB, ktorý prenáša do praxe aktuálne vedecké poznatky z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Inštitút pomáha zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo firmách.

Hodnotenie kurzu

93 %

311 hodnotenie
231x
58x
16x
4x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Veronika K.

Skvělý, přehledný a přínosný :-)


Renáta H.

Velmi zaujimavy kurz,hlavne ma zaujal poriadok vo veciach a poriadok v myslienkach.


Tomáš D.

Děkuji za přínosný kurz.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.