Myšlienkové mapy pre biznis aj osobný život

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Bea Brosková

Cena: 16,00 € s DPH

Počet lekcií:
14
Celková dĺžka videí:
46 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Príďte na chuť myšlienkovým mapám nielen v biznise, ale aj v osobnom živote a dovoľte im uľahčiť vám život.

V kurze si osvojíte

Vizuálne myslenie

Osnova kurzu

MODUL 1: Úvod do myšlienkových máp
MODUL 2: Príklady myšlienkových máp v biznise
MODUL 3: Príklady myšlienkových máp v osobnom živote

2:58


10.  Vianoce

3:21


2:30

MODUL 4: Záverečné zhrnutie a test
Celková dĺžka videí
46 min
Bea Brosková

Bea Brosková

Vizuálna facilitátorka

Bea sa špecializuje na vizuálnu facilitáciu a zaznamenávanie, ktoré jej prirástli k srdcu už počas štúdia. Svoje znalosti a zručnosti v tejto čítať viacoblasti si rozšírila aj počas trojmesačného programu Christiny Merkley. Svoju vášeň pre vizualizáciu zdieľa cez vizuálne záznamy pre klientov, tréningy vizualizácie, skečnoutingu a vizuálneho myslenia. Bea je členom IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Všetky kurzy lektora Bea Brosková

Hodnotenie kurzu

83 %

131 hodnotenie
58x
43x
24x
4x
2x

Marie P.

Ocenila bych více nápadů, příkladů, třeba jak si díky mapě ujasnit v čem můžu podnikat. A rychlejší psaní. Jinak zajímavá lekce pro úplného začátečníka v


Ingrid S.

výborné, niečo podobné aj vytváram, kurz ma obohatil o ďalšie možnosti:)


Pavla N.

Velmi pěkně vysvětleno, logická struktura a návaznost. Ačkoliv myšlenkové mapy znám, moc pěkné. Děkuji.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.