Najčastejšie chyby v angličtine a ako sa im vyhnúť

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Bronislav Sobotka Česky

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
26
Celková dĺžka videí:
1:45 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Zbavte sa 200 najčastejších chýb, ktoré Česi a Slováci robia v angličtine. Zistite, prečo vám kvôli zámene slova alebo výslovnosti rodení hovoriaci nerozumejú a ako sa chybe navždy vyhnúť.

V kurze si osvojíte

Chybami sa človek vraj najviac naučí. Lenže strach z chýb je zároveň najčastejšou brzdou na ceste ku skvelej angličtine. Radšej mlčíme, píšeme s pomocou Google prekladača alebo nechávame hovoriť na schôdzkach kolegov. Bojíme sa, že niečo trepneme a bude to trapas. Poďme to zmeniť. Sľubujem vám, že vás prevediem cez viac než 200 najčastejších chýb českých a slovenských študentov angličtiny a vysvetlím vám úplne zrozumiteľne, v čom je problém a ako chybu nabudúce už neurobiť.

Čo vďaka kurzu získate:

 • skoncentrované know-how 200 najčastejších chýb Čechov a Slovákov
 • vypilovanie najzákernejších kusov chybne používanej gramatiky
 • odnaučíte sa zlé frázy, ktoré už takmer zľudoveli
 • ušetríte si desiatky trapasov a nedorozumení v zahraničí
 • istotu a sebavedomie, pretože nezaváhate tam, kde 90 % študentov pohorí
 • možnosť precvičovania vďaka super e-booku a bonusovej cvičebnici.

Kurz obsiahne potreby každého študenta angličtiny:

 • časy, členy, predložky, slovosled, tvary slovies
 • výslovnosť, spelling, diakritiku
 • časté frázy a nevyhnutnú slovnú zásobu
 • konečné porozumenie často zameniteľných slov.

Kurz je vhodný pre všetkých, ktorí:

 • sa neuspokoja iba s konštatovaním, že je to zle, ale chcú vysvetlenie
 • oceňujú praktické frázy a slová, ktoré skutočne použijú
 • majú blok z hovorenia alebo sa zaseknú pri písaní anglického textu
 • sa radi učia v krátkych intervaloch (lekciu zvládnete aj na toalete alebo pri čakaní na autobus)
 • chcú aj po prejdení kurzu ešte nové znalosti precvičovať.

Na konci tohto kurzu budete poznať chyby, ktoré ste pravdepodobne nevedomky roky robili, a hlavne to, ako sa im raz navždy vyhnúť. A vďaka tomu budete schopní hovoriť a písať anglicky s výrazne väčším sebavedomím a istotou!

Osnova kurzu

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na čítať viacsvete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz  

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

96 %

134 hodnotenie
118x
8x
6x
0x
2x

Zuzana Š.

Perfektní, jako vždy… člověk si myslí, jak to všechno ví a ono ne 🤣 typické chyby seděly přesně na to, co jsem si myslela, že znám. Hodně jsem se naučila a za to děkuji!

Reakcia lektora:

“Thank you sooooo much, Zuzka! ❤️“


Ivana M.

super


Mariana P.

veľmi poučný kurz, určite si ho pozriem ešte .. a nie raz :)

Reakcia lektora:

“Thank you, Mariana!“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.