Námietka zo strany klienta? Výborne, parádna príležitosť urobiť dojem!

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Zbyněk Rozbořil Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
43 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Prekvapujúco veľká časť obchodníkov vníma námietky zo strany zákazníka negatívne. Niektorí z nich sa námietkam všetkou silou vyhýbajú alebo sa ich priam boja.

V kurze si osvojíte

V tomto kurze sa dozviete, ako vnímať námietku ako niečo vrcholne pozitívne - ako príležitosť, pri ktorej môžete zákazníkovi ukázať, že sa o neho naozaj zaujímate a načúvate mu! Aj keď má opačný názor. Excelentné zvládnutie námietky je príležitosť k tomu urobiť veľmi dobrý dojem a zážitok pre vášho zákazníka. V tomto kurze sa naučíte ako na to. Pekne krok za krokom. Súčasťou kurzu sú tiež konkrétne ukážky techník na zvládanie námietok. V kurze nájdete konkrétny postup, ako pristúpiť k námietkam ceny a konkurencie.

Asi tú situáciu poznáte… Vaša schôdzka sa krásne vyvíja, máte pocit, že viete, čo zákazník potrebuje a hreje vás pocit, že ste ponúkli niečo, o čom ste presvedčení, že zákazníkovi pomôže… a potom BUCH! NÁMIETKA, odpor, nesúhlas! Taká situácia proste neteší, niekedy dokonca naštve a máme tendenciu sa na zákazníka hnevať a vyčítať mu jeho námietku… Skúsený profesionál je ale za námietku vďačný a dokáže ju s pokojným svedomím zvládnuť tak, že práve zvládnutím námietky motivuje zákazníka ku kúpe. Práca s námietkou je obchodníckym skúšobným kameňom a my sa v tomto kurze naučíme s námietkami inšpiratívne a tvorivo pracovať.

V kurze sa naučíte:    

  • Ako reagovať na námietku ako upokojený profesionál a nie ako šimpanz.
  • Ako naozaj kvalifikovať a načúvať signálom zo sveta zákazníka. 
  • Používať konkrétne techniky na zvládanie námietok.
  • Ako konkrétne zvládnuť námietku ceny a konkurencie.

Kurz je určený pre:    

  • Profesionálov, ktorí sa chcú naučiť nové, kreatívne techniky predaja  
  • Profesionálov, ktorí majú obavu z námietok a majú pocit alebo dokonca priamu spätnú väzbu, že námietky nezvládajú dobre  
  • Pre všetkých, ktorí majú problém prijať názor druhého človeka a reagujú na neho hnevlivo a niekedy až agresívne  
  • Pre všetky ostatné zvedavé duše ;)

Vitajte vo svete, kde NIE nie je koniec, ale začiatok obchodnej konverzácie! Ideme na to!

Osnova kurzu

Zbyněk Rozbořil

Zbyněk Rozbořil

zakladateľ a architekt riešení v spoločnosti Development Ateliér

Zbyněk Rozbořil je psychológ, kouč a tréner, je zakladateľom Development Ateliéru (www.developmentatelier.com), butikovej čítať viacspoločnosti zabezpečujúcej rozvoj zručností a firemných kultúr. Zbyněk sa vo svojom konzultačnom štýle snaží vyvažovať konfrontačný spôsob komunikácie s vnímavosťou a citlivosťou. V jeho portfóliu nájdete malé i veľké firmy, korporácie aj startupy. Vo svojej práci sa snaží inšpirovať k dosiahnutiu maximálne možnej excelencie v podstatných komunikačných zručnostiach. Aj keď je Zbyněk silným introvertom, miluje svojich zákazníkov aj predajné situácie. Za dobu svojej praxe vyvinul unikátny a nenásilný spôsob predaja, ktorý inšpiroval tisíce českých aj zahraničných obchodných profesionálov.  

Všetky kurzy lektora Zbyněk Rozbořil

Hodnotenie kurzu

90 %

557 hodnotenie
360x
139x
38x
9x
11x

Monika D.

Velmi příjemný lektor, dobře se poslouchá, jasné a konkrétní tipy


Monika B.

Dakujem,veľmi užitočný kurz.


Adriána D.

Super

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.