Námietka zo strany klienta? Výborne, parádna príležitosť urobiť dojem!

Kurzom sprevádza  Zbyněk Rozbořil

Vhodné na počúvanie

Prekvapujúco veľká časť obchodníkov vníma námietky zo strany zákazníka negatívne. Niektorí z nich sa námietkam všetkou silou vyhýbajú alebo sa ich priam boja. Celý popisok

27,00 € s DPH

Celková dĺžka

43 min

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V tomto kurze sa dozviete, ako vnímať námietku ako niečo vrcholne pozitívne - ako príležitosť, pri ktorej môžete zákazníkovi ukázať, že sa o neho naozaj zaujímate a načúvate mu! Aj keď má opačný názor. Excelentné zvládnutie námietky je príležitosť k tomu urobiť veľmi dobrý dojem a zážitok pre vášho zákazníka. V tomto kurze sa naučíte ako na to. Pekne krok za krokom. Súčasťou kurzu sú tiež konkrétne ukážky techník na zvládanie námietok. V kurze nájdete konkrétny postup, ako pristúpiť k námietkam ceny a konkurencie.

Asi tú situáciu poznáte… Vaša schôdzka sa krásne vyvíja, máte pocit, že viete, čo zákazník potrebuje a hreje vás pocit, že ste ponúkli niečo, o čom ste presvedčení, že zákazníkovi pomôže… a potom BUCH! NÁMIETKA, odpor, nesúhlas! Taká situácia proste neteší, niekedy dokonca naštve a máme tendenciu sa na zákazníka hnevať a vyčítať mu jeho námietku… Skúsený profesionál je ale za námietku vďačný a dokáže ju s pokojným svedomím zvládnuť tak, že práve zvládnutím námietky motivuje zákazníka ku kúpe. Práca s námietkou je obchodníckym skúšobným kameňom a my sa v tomto kurze naučíme s námietkami inšpiratívne a tvorivo pracovať.

V kurze sa naučíte:    

  • Ako reagovať na námietku ako upokojený profesionál a nie ako šimpanz.
  • Ako naozaj kvalifikovať a načúvať signálom zo sveta zákazníka. 
  • Používať konkrétne techniky na zvládanie námietok.
  • Ako konkrétne zvládnuť námietku ceny a konkurencie.

Kurz je určený pre:    

  • Profesionálov, ktorí sa chcú naučiť nové, kreatívne techniky predaja  
  • Profesionálov, ktorí majú obavu z námietok a majú pocit alebo dokonca priamu spätnú väzbu, že námietky nezvládajú dobre  
  • Pre všetkých, ktorí majú problém prijať názor druhého človeka a reagujú na neho hnevlivo a niekedy až agresívne  
  • Pre všetky ostatné zvedavé duše ;)

Vitajte vo svete, kde NIE nie je koniec, ale začiatok obchodnej konverzácie! Ideme na to!

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Zbyněk Rozbořil

Zakladateľ a architekt riešení v spoločnosti development ateliér

Zbyněk Rozbořil je psychológ, kouč a tréner, je zakladateľom Development Ateliéru (www.developmentatelier.com), butikovej čítať viacspoločnosti zabezpečujúcej rozvoj zručností a firemných kultúr. Zbyněk sa vo svojom konzultačnom štýle snaží vyvažovať konfrontačný spôsob komunikácie s vnímavosťou a citlivosťou. V jeho portfóliu nájdete malé i veľké firmy, korporácie aj startupy. Vo svojej práci sa snaží inšpirovať k dosiahnutiu maximálne možnej excelencie v podstatných komunikačných zručnostiach. Aj keď je Zbyněk silným introvertom, miluje svojich zákazníkov aj predajné situácie. Za dobu svojej praxe vyvinul unikátny a nenásilný spôsob predaja, ktorý inšpiroval tisíce českých aj zahraničných obchodných profesionálov.  

Hodnotenie kurzu

90 %

610 hodnotenie
394x
151x
45x
9x
11x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Adam L.

Fajnový!


Jaroslav Dziak

Praktické vysvetlenie techník zvládania námietok. Teraz už len praktizovať:)


Monika D.

Velmi příjemný lektor, dobře se poslouchá, jasné a konkrétní tipy

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.