Nastavenie e-mailového klienta Microsoft Outlook

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Máte niekoľko e-mailových schránok a radi by ste k nim pristupovali prehľadne z Outlooku?

8,00 € s DPH

Celková dĺžka

10 min

Počet lekcií

8

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Chceli by ste vedieť, ako si zatriediť e-maily podľa dôležitosti či obsahu alebo ako sa nastavuje automatický podpis? Toto a oveľa viac sa dozviete v našom kurze, kde si vysvetlíme, ako funguje e-mail, ako si správne a bezpečne pridať e-mailové schránky do Outlooku alebo ako nastaviť pre vaše e-maily digitálny podpis, aby sa za vás nikto nemohol vydávať.


Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

78 %

261 hodnotenie
97x
79x
55x
20x
10x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Martin Štiglinc

Zaujimave info o POP, SMTP a portoch.


Karel K.

přehlednost kurzu, kompletní informace pro normální uživatele bez IT názvosloví.


Jana Š.

hodně technické spíše pro kolegy z IT né běžného uživatele

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.