Nastavenie e-mailového klienta Microsoft Outlook

Kurzom sprevádza Seduo.sk Česky

Cena: 7,00 € s DPH

Počet lekcií:
8
Celková dĺžka videí:
10 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Máte niekoľko e-mailových schránok a radi by ste k nim pristupovali prehľadne z Outlooku?

V kurze si osvojíte

Chceli by ste vedieť, ako si zatriediť e-maily podľa dôležitosti či obsahu alebo ako sa nastavuje automatický podpis? Toto a oveľa viac sa dozviete v našom kurze, kde si vysvetlíme, ako funguje e-mail, ako si správne a bezpečne pridať e-mailové schránky do Outlooku alebo ako nastaviť pre vaše e-maily digitálny podpis, aby sa za vás nikto nemohol vydávať.

Osnova kurzu

Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

78 %

202 hodnotenie
76x
58x
45x
16x
7x

Vladimír K.

Opäť niečo nové a užitočné pre všeobecný prehľad, ďakujem.


Markéta K.

Dobré


Zdeňka B.

Čekala jsem něco jiného, půlce výrazů jsem ani nerozuměla (příliš technické)

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.