NASTAVENIE MYSLE: Ako zmeniť svoje myslenie?

Kurzom sprevádza  Petr Ludwig a GrowJOB

Vhodné na počúvanie

Brzdí vás presvedčenie o sebe samotných? Dokáže vás rozhodiť vaše zlyhanie? Cítite, že máte v hlave vzorce, ktoré vás občas brzdia?

80,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:21 hod

Počet lekcií

19

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Výskumy ukazujú, že máme tendenciu podliehať jednému z dvoch typov myslenia. Prvý vedie k depresívnym tendenciám a neúspechu. Druhý, naopak, k spokojnosti a výrazne k lepším výsledkom. Psychologička Carol Dwecková definuje tieto dva druhy myslenia ako Fixed mindset (fixné myslenie) a Growth mindset (rastové myslenie). Zmenou spôsobu myslenia sa dá výrazne ovplyvniť život k lepšiemu. V osobnom živote aj v kariére. Štúdie totiž potvrdzujú, že to, ako bude náš život vyzerať, je z veľkej časti v našich hlavách.

V online kurze sa konkrétne dozviete:    

  • Ako dokáže nastavenie mysle ovplyvňovať každodenné rozhodovanie?  
  • Kde nás limituje fixné nastavenie mysle? Ako sa ho odnaučiť?  
  • Ako funguje rastové myslenie? Ako ho vycvičiť u seba aj ostatných, u detí či v pracovnom tíme?  
  • Ako sa naučiť prijímať negatívnu spätnú väzbu a učiť sa z nej?  
  • Ako vedieť prekonávať vlastné zlyhanie? Ako sa z neho čo najrýchlejšie poučiť a pokračovať?  
  • Ako udržať svoje nastavenie mysle dlhodobo? Ako sa opakovane nevracať do starých koľají?

Práca Carol Dweckovej je považovaná za jeden z najdôležitejších objavov v psychológii za posledných dvadsať rokov. Výsledky jej dlhoročných štúdií ukazujú, že ľudia s rastovým myslením majú lepšie výsledky v športe, vo vzťahoch, v práci, ľahšie prekonávajú prekážky, sú odolnejší voči zlyhaniam a majú celkovo lepšiu kvalitu života.

Zmyslom tohto kurzu je pomôcť účastníkom na základe praktických metód dlhodobo meniť svoje nastavenie mysle. Meniť deštruktívne vzorce a nahradzovať ich tými konštruktívnymi.

„Ak veríte, že to pôjde, aj keď veríte, že to nepôjde, tak v oboch prípadoch máte pravdu.“ -- Henry Ford

 

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Petr Ludwig

riaditeľ GrowJOB institute

Petr Ludwig je autorom bestsellera Koniec prokrastinácie, ktorého sa v ČR predalo viac ako 100.000 výtlačkov, je preložený už do 17 jazykov a je to aktuálne najpredávanejšia česká kniha vo svete. 

Petr sa dlhodobo zameriava na popularizáciu kritického myslenia v spoločnosti. Je autorom programu Deep Talks, jedného z najsledovanejších podcastov v ČR, ktorého témou sú hodnoty a zmysel práce a života celkovo. Dlhodobo žije v Prahe a New Yorku.

Pred štrnástimi rokmi založil vzdelávací inštitút GrowJOB, ktorý prenáša do praxe aktuálne vedecké poznatky z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Inštitút pomáha zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo firmách.


GrowJOB

Vzdelávací inštitút

Vo vzdelávacom inštitúte GrowJOB pomáhame zlepšovať vnútornú motiváciu, efektivitu práce a spokojnosť jednotlivcov a ľudí vo firmách. Prenášame do praxe aktuálne vedecké poznatky prevažne z oblasti neurovied a behaviorálnej ekonómie. Našou prácou spoluvytvárame hodnotové spoločnosti, cez ktoré prispievame k budovaniu hodnotového Česka.

Hodnotenie kurzu

96 %

3 357 hodnotenie
2896x
343x
82x
23x
13x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Zdeněk P.

paráda!


Martina Z.

Velmi srozumitelně zpracované téma
Žádná raketová věda, i přesto je dobré si to poslechnout,navnímat a denně připomínat a konat
Děkuji Petře!


Robert T.

Skvělá přednáška!

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.