Nastavenie PPC kampaní s analýzou kľúčových slov

Kurzom sprevádza H1.cz a Martin Matějka Česky

Cena: 15,00 € s DPH

Počet lekcií:
17
Celková dĺžka videí:
25 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Chcete zistiť, aké typy kampaní by nemali chýbať v PPC účtoch? Neviete, kde začať a ktoré výrazy by ste mali spracovať prioritne? Zistite, aká štruktúra účtov vám pomôže na nič nezabudnúť a ako budete inzerovať naozaj na všetko najdôležitejšie.

V kurze si osvojíte

Zistite, aké možnosti inzercie ponúka PPC reklama, aké kampane je nutné mať v každom účte a akým spôsobom premýšľať nad tvorbou reklamného účtu. Ukážeme si príklady, ako pracovať s Analýzou kľúčových slov a ako si jednoducho navrhnúť základnú štruktúru kampaní.

Konkrétne sa dozviete:    

  • Čo by mal obsahovať každý PPC účet,    
  • Ako sa pozerať na údaje z Analýzy kľúčových slov,    
  • Ako štrukturovať PPC účet efektívne,    
  • Ako si rýchlo urobiť vlastný prehľad o vhodnej štruktúre účtu.

Pre koho je kurz určený?    

  • Pre majiteľov menších firiem, ktorí sami spravujú vlastné PPC kampane,    
  • Pre začínajúcich PPCčkárov,    
  • Pre každého, kto sa venuje PPC a hľadá inšpiráciu na kampane.  

Osnova kurzu

H1.cz

H1.cz

Internetová agentúra

Jednotka v internetovom poradenstve a výkonnostnom marketingu. Viac na webe H1.cz.

Všetky kurzy lektora H1.cz
Martin Matějka

Martin Matějka

Performance Advertising Team Leader

Martin Matějka pracuje vo firme H1.cz na pozícii Performance Advertising Team Leader. Medzi jeho klientov patria Česká poisťovňa, Generali poisťovňa, Košík.cz, čítať viacKulina.cz. V online marketingu pôsobí viac ako 5 rokov. Skúsenosti nazbieral nielen v PPC, ale aj v oblasti tvorby webov, SEO a UX. Najviac ho baví tvoriť komplexné stratégie a prijímať nové výzvy.

Všetky kurzy lektora Martin Matějka

Hodnotenie kurzu

89 %

54 hodnotenie
36x
10x
6x
0x
2x

Andrea B.

*****


Miroslav H.

Kurz je fajn pro člověka, který neočekává průvodce naklikáním reklamy, spíše ukazuje principy. Což nakonec těm, co hledali naklikání, může pomoci o trochu víc a kouknout se na věc z nadhledu.


Jan F.

jsem spokojen

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.