Nastavte si konečne bezpečné heslo

Kurzom sprevádza Seduo.sk Česky

Čo sa v kurze naučíte

Každodenne používame heslá či iné overenie identity. Do nášho či pracovného počítača, pri vstupe do zamestnania alebo pri platbe kartou pri pokladni. A ako svoje účty chrániť?

V kurze si osvojíte

Zachovanie bezpečnosti je nevyhnutne nutné, pretože ľudí so zlým úmyslom je až až. Tí sa stále zdokonaľujú vo vymýšľaní nových metód ako heslá uhádnuť či prelomiť. Preto je nevyhnutné, aby sme sa my viac obrnili a prácu im, čo najviac sťažili. V tomto kurze sa dozviete, ako vymyslieť bezpečné heslo alebo ako to urobiť, aby ste mali všade iné heslo a pritom si ich vôbec pamätať nemuseli. Tiež vám ukážeme ďalšie bezpečnostné nástroje, ktoré vám pomôžu k bezpečnejšiemu správaniu na internete.

Osnova kurzu

Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

94 %

345 hodnotenie
269x
59x
14x
2x
1x

Markéta K.

Přehledně. Využiji určitě uvedene odkazy.


Vladimír K.

Človek sa učí celý život a v dobe dynamicky sa rozvíjajúcich IT technológií to platí dvojnásobne. Užitočný kurz, ďakujem.


Jana K.

Stručné, jasné, výstižné

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 11,00 € s DPH

Počet lekcií:
7
Celková dĺžka videí:
13 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup