Nastavte si konečne bezpečné heslo

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Každodenne používame heslá či iné overenie identity. Do nášho či pracovného počítača, pri vstupe do zamestnania alebo pri platbe kartou pri pokladni. A ako svoje účty chrániť? Celý popisok

11,00 € s DPH

Celková dĺžka

13 min

Počet lekcií

7

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Zachovanie bezpečnosti je nevyhnutne nutné, pretože ľudí so zlým úmyslom je až až. Tí sa stále zdokonaľujú vo vymýšľaní nových metód ako heslá uhádnuť či prelomiť. Preto je nevyhnutné, aby sme sa my viac obrnili a prácu im, čo najviac sťažili. V tomto kurze sa dozviete, ako vymyslieť bezpečné heslo alebo ako to urobiť, aby ste mali všade iné heslo a pritom si ich vôbec pamätať nemuseli. Tiež vám ukážeme ďalšie bezpečnostné nástroje, ktoré vám pomôžu k bezpečnejšiemu správaniu na internete.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

94 %

377 hodnotenie
294x
65x
15x
2x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Roman B.

Perfektní, děkuji


Markéta K.

Přehledně. Využiji určitě uvedene odkazy.


Vladimír K.

Človek sa učí celý život a v dobe dynamicky sa rozvíjajúcich IT technológií to platí dvojnásobne. Užitočný kurz, ďakujem.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.