Česky

Naučte sa konečne naozaj anglicky

Kurzom sprevádza  Bronislav Sobotka

Vhodné na počúvanie

Myslíte, že nemáte na angličtinu bunky? Nemáte na ňu čas? Už ste niekoľkokrát s učením angličtiny začali a po chvíli zase neslávne skončili? Tak to je tento kurz presne pre vás! Celý popisok

Zdarma

Celková dĺžka videí

1:54 hod

Počet lekcií

18

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Môžete sa tešiť na praktické rady, tipy a triky, ktoré vám pomôžu konečne posunúť svoju angličtinu o úroveň vyššie. To všetko čo najviac prakticky a konkrétne. Predpokladáme, že tiež neznášate rady typu „musíte sa naučiť dobre anglicky“, ale ktoré už sa akosi zabudnú zmieniť o tom, ako to presne máte urobiť. To všetko okorenené osobnou skúsenosťou niekoho, kto bol všetkými považovaný za stratený (jazykový) prípad - a napriek tomu sa nestratil.

Konkrétne sa dozviete:    

 • Ako sa zlepšiť v rozprávaní, počúvaní, písaní a čítaní,  
 • Ako na slovnú zásobu a výslovnosť,  
 • Vyskúšané metódy a postupy učenia, ktoré naozaj fungujú,  
 • Aké sú najlepšie stránky a materiály k samoštúdiu,  
 • Ako sa na učenie namotivovať, užívať si ho a tiež ako vytrvať,  
 • Čo je pravda na najrozšírenejších mýtusoch o učení jazykov.

Pre koho je kurz určený?    

 • Pre každého, kto má chuť prestať so začínaním a chce naozaj začať,  
 • Pre všetkých, ktorí si myslia, že na jazyky nemajú čas ani hlavu,  
 • Pre všetkých, ktorí sa chcú trvalo zlepšovať v angličtine,  
 • Pre všetkých, ktorí veria, že nemožné je iba to, o čo sa nepokúsime.

Ako bonus sa pozriete na zúbok niekoľkým zvlášť zákerným gramatickým javom, v ktorých sa často robia chyby.

Hlavne sa vám ale Broňa pokúsi dokázať, že každý, ale naozaj každý, kto chce, tak sa zvládne naučiť anglicky. Teda aj vy. A že to vlastne nie je žiadna veľká veda. Neveríte? To vôbec nevadí. Broňa sa vás rád pokúsi presvedčiť o opaku.

Ste pripravení? Tak poďme na to!  Súvisiace kurzy:    

 • 76 najčastejšie zamieňaných slov v angličtine  
 • Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o anglických časoch I
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na čítať viacsvete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz  

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

97 %

8 393 hodnotenie
7605x
605x
122x
24x
37x

Katarína Geľo

Brona I like you :-) I will write to you if I manage to study English for at least 20 minutes every day for a whole year.

Reakcia lektora:

“Hello Katarína! Now, I like you too! ❤️ What a great plan! Good luck and get in touch! :)“


Filip T.

Srozumitelnou formou shrnuté úplně vše (a ještě víc), co by měl vědět každý, kdo se chce vrhnout do angličtiny, navíc lektorem, kterého angličtina opravdu hodně baví. Za mě super!

Reakcia lektora:

“Thank you soooo much, Filip! ☺️“


Michal V.

Skvelý motivačný kurz. Prvé videa si pozreli aj moje deti s manželkou a teraz už sutiazia v Duolingo so mnou a tiež sa bavia učením angličtiny. Good job 👏👌

Reakcia lektora:

“Thank you sooo much, Michal! ❤️“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.