Naučte sa používať klávesové skratky

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Chcete zefektívniť vašu prácu a ušetriť čas pri bežných úkonoch na počítači? Začnite s nami používať klávesové skratky.

8,00 € s DPH

Celková dĺžka

6 min

Počet lekcií

7

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Väčšinu úkonov, ktoré vám ukážeme, sa dá nájsť aj pod ponukou pravého tlačidla myši či inde na počítači. Používanie klávesových skratiek je ale rýchlejšie.V tomto kurze sa naučíte tie najzákladnejšie aj pokročilé, ktoré vám pomôžu ušetriť v kancelárii až desiatky minút každý deň.

V tomto kurze sa naučíte:    

  • Ako klávesovými skratkami kopírovať a vkladať text aj súbory.  
  • Najčastejšie používané klávesové skratky vo Windows.  
  • Ako urýchliť prácu s oknami a ako sa navigovať vo Windows.  
  • Ako vytvárať snímky obrazovky. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

93 %

1 901 hodnotenie
1396x
388x
95x
17x
5x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Pavla F.

Jasné, přehledné


Soňa Sklenárová

veľmi užitočné


Dana B.

příliš rychlé

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.