Česky

Naučte sa používať klávesové skratky

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Chcete zefektívniť vašu prácu a ušetriť čas pri bežných úkonoch na počítači? Začnite s nami používať klávesové skratky.

7,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

6 min

Počet lekcií

7

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Väčšinu úkonov, ktoré vám ukážeme, sa dá nájsť aj pod ponukou pravého tlačidla myši či inde na počítači. Používanie klávesových skratiek je ale rýchlejšie.V tomto kurze sa naučíte tie najzákladnejšie aj pokročilé, ktoré vám pomôžu ušetriť v kancelárii až desiatky minút každý deň.

V tomto kurze sa naučíte:    

  • Ako klávesovými skratkami kopírovať a vkladať text aj súbory.  
  • Najčastejšie používané klávesové skratky vo Windows.  
  • Ako urýchliť prácu s oknami a ako sa navigovať vo Windows.  
  • Ako vytvárať snímky obrazovky. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

93 %

1 573 hodnotenie
1154x
325x
75x
15x
4x

Petr T.

Čekal jsem víc utajené zkratky, ale jinak dobré.


Katarína C.

Super. Skratky sú nápomocné pri každodennom používaní PC


Eva G.

Stručné a užitečné.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.