Naučte sa používať klávesové skratky II.

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Prešli ste naším kurzom klávesové skratky I. a základné skratky máte v malíčku? Poďte sa s nami pustiť do pokročilého kurzu klávesových skratiek II. a rozšírte tak svoju zásobu o nové užitočné skratky. Celý popisok

8,00 € s DPH

Celková dĺžka

11 min

Počet lekcií

7

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V kurze sa naučíte skratky, ktoré vám umožnia zefektívniť prácu v textových dokumentoch, vo webovom prehliadači alebo napríklad prácu so súbormi.

V kurze sa naučíte:    

  • skratky pre špeciálne symboly  
  • skratky pre formátovanie a prácu s textom  
  • prácu s prehliadačom  
  • klávesové skratky v kombinácii s myšou. 
     
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

93 %

684 hodnotenie
492x
143x
39x
8x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Pavla F.

Super :-)


Soňa Sklenárová

veľmi užitočné, moc mi to pomohlo


Dana Š.

Přehledné. Děkuji

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.