Česky

Naučte sa používať klávesové skratky II.

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Prešli ste naším kurzom klávesové skratky I. a základné skratky máte v malíčku? Poďte sa s nami pustiť do pokročilého kurzu klávesových skratiek II. a rozšírte tak svoju zásobu o nové užitočné skratky. Celý popisok

7,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

11 min

Počet lekcií

7

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V kurze sa naučíte skratky, ktoré vám umožnia zefektívniť prácu v textových dokumentoch, vo webovom prehliadači alebo napríklad prácu so súbormi.

V kurze sa naučíte:    

  • skratky pre špeciálne symboly  
  • skratky pre formátovanie a prácu s textom  
  • prácu s prehliadačom  
  • klávesové skratky v kombinácii s myšou. 
     
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

93 %

531 hodnotenie
383x
116x
26x
5x
1x

Michaela M.

Kurz by asi byl použitelný pro základní uživatele PC. Počítačově zdatnější lidé zde nenajdou nic nového.

Problém je, že na některé testové otázky nelze odpovědět. Pro jistotu jsem si dohledávala odpověď jaké klávesové zkratky dělají co (jelikož u mne na systému některé nefungují - jiné nastavení systému a vlastní klávesové zkratky vůbec nezmiňuji). Otázka na horní index se zdá, že nelze zodpovědět správně (podpora MS nabízí zcela jiné klávesové zkratky pro české rozložení klávesnice).

Otázku na MS Edge nedokážu ověřit, zda je správná, jelikož tento program nepoužívám, ale podpora MS pro Edge zcela jednoznačně říká "Ctrl + Shift + P Print using the system dialog". V testu byl jediný ekvivalent na tisk a to bylo označeno jako chybné.

Klávesové zkratky se samozřejmě mohou dost zásadně lišit i mezi verzemi jednotlivých programů, natožpak mezi jednotlivými programy.


Milan H.

Krátké, výstižné


Dagmar K.

Moc děkuji, úžasné

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.