Naučte sa používať klávesové skratky II.

Kurzom sprevádza Seduo.sk Česky

Cena: 7,00 € s DPH

Black Friday: 3,00 € s DPH

Platí do 27. 11. 2022

Počet lekcií:
7
Celková dĺžka videí:
11 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Prešli ste naším kurzom klávesové skratky I. a základné skratky máte v malíčku? Poďte sa s nami pustiť do pokročilého kurzu klávesových skratiek II. a rozšírte tak svoju zásobu o nové užitočné skratky.

V kurze si osvojíte

V kurze sa naučíte skratky, ktoré vám umožnia zefektívniť prácu v textových dokumentoch, vo webovom prehliadači alebo napríklad prácu so súbormi.

V kurze sa naučíte:    

  • skratky pre špeciálne symboly  
  • skratky pre formátovanie a prácu s textom  
  • prácu s prehliadačom  
  • klávesové skratky v kombinácii s myšou. 
     

Osnova kurzu

Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

93 %

482 hodnotenie
350x
103x
23x
5x
1x

David T.

Pro zkušeného uživatele málo novinek :-(
Drobná připomínka: Internet Explorer již není podporovaný prohlížeč, tak se raději v testu zeptejte na Chrome, Firefox či Edge.


Hana J.

Dost rychle odprezentováno. Možná chybí pomůcka a to dovysvětlení používaných zkratek (tam kde to jde)- např. Ctrl +P (P jako print), ctrl + S (S jako save). Jinak jasné, přehledné a možnost vytištění přehledu.


Petr N.

Super kurz

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.