Naučte sa používať klávesové skratky II.

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Seduo.sk

Cena: 5,00 € s DPH

Počet lekcií:
7
Celková dĺžka videí:
11 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Prešli ste naším kurzom klávesové skratky I. a základné skratky máte v malíčku? Poďte sa s nami pustiť do pokročilého kurzu klávesových skratiek II. a rozšírte tak svoju zásobu o nové užitočné skratky.

V kurze si osvojíte

Tipy a triky

V kurze sa naučíte skratky, ktoré vám umožnia zefektívniť prácu v textových dokumentoch, vo webovom prehliadači alebo napríklad prácu so súbormi.

V kurze sa naučíte:    

  • skratky pre špeciálne symboly  
  • skratky pre formátovanie a prácu s textom  
  • prácu s prehliadačom  
  • klávesové skratky v kombinácii s myšou. 
     

Osnova kurzu

Naučte sa používať klávesové skratky II.
Celková dĺžka videí
11 min
Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

93 %

289 hodnotenie
208x
62x
16x
2x
1x

Kamila B.


Tomáš Hampl


Lucia S.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.